Przełącznik Nav

‌PG Music Band-in-a-Box EverythingPAK 2017 dla Mac Upgrade z wersji 2016 (wersja elektroniczna)

‌PG Music Band-in-a-Box EverythingPAK z RealBand 2017

Upgrade z wersji 2016

Wersja do pobrania - około 90GB

SKU
nj249
1 449,00 zł

Band-in- a-Box jest tak łatwy w obsłudze!

Wprowadź akordy dla dowolnego utworu używając standardowych symboli akordów (np. C, Fm7 lub C13b9) i wybierz odpowiedni styl wedle uznania, a Band-in- a-Box zrobi za Ciebie resztę, automatycznie tworząc kompletną profesjonalnej jakości aranżację pianina, basu, perkusji, gitary i smyczków lub rogów w wielu popularnych stylach wraz z opcjonalnymi ścieżkami dźwiękowymi na żywo z RealDrums i RealTracks.

I to nie wszystko ...

Band-in- a-Box to potężne i kreatywne narzędzie muzyczne służące do odkrywania i rozwijania muzycznych talentów.

Przez lata dodano wiele funkcji do „Band-in- a-Box”, takich jak Notacja i Słowa, Piano Roll, 16-kanałowy MIDI multitrack, Harmonizacja, StyleMaker, StylePicker oraz okno Conductor, Medley Maker i 24-substyle Multistyle. Solista i Melodysta to popularne „funkcje”, które pozwalają na generowanie profesjonalnego solo, a nawet nowych utworów od podstaw. RealDrums dodaje ludzki element prawdziwego perkusisty, a RealTracks zapewnia jeszcze więcej muzyków na żywo, ożywiając cały Band-in- a-Box. Kreator akordów dźwiękowych wyposażony jest w funkcję analizy, wyodrębniania i wyświetlania akordów z nagrań audio na ekranie, a następnie ich zapisywanie w arkuszu akordów Band-in- a-Box.

Dodanie funkcji dźwięku cyfrowego sprawia, że ​​Band-in- a-Box jest idealnym narzędziem do tworzenia, odtwarzania i nagrywania muzyki za pomocą MIDI. Band-in- a-Box dla pozwala również na nagrywanie instrumentu lub głosu do kompozycji z przetwarzaniem za pomocą własnych efektów dźwiękowych DirectX. Wbudowane harmonie dźwiękowe TC Helicon przekształcą twoją ścieżkę dźwiękową w wiele partii harmonii lub dostosują jej tonację wraz z efektem wibracji i efektem„scooping” dla zapewnienia realistycznych stylów wokalowych. Możesz wydrukować kompletne dzieło z akordami, powtórzeniami i zakończeniami, znacznikami DC i kodami lub zapisać jako plik graficzny dla publikacji internetowej lub wysłać w wiadomości e-mail do znajomego. Kiedy będziesz gotowy, aby inni mogli usłyszeć twoją kompozycję, możesz ją wypalić bezpośrednio na Audio CD. Możesz też zapisać kompozycję jako plik Windows Media File (lub w innymskompresowanym formacie) na potrzeby Internetu.

Będziesz miał jeszcze większą radość podczas tworzenia automatycznych składanek, odtwarzania ulubionej listy utworów w Band-in- a-Box Jukebox oraz pośpiewywania do swoich plików Karaoke zgrafiką CDG. 

Co to jest Real Band?

RealBand to w pełni funkcjonalny i wydajny program do aranżowania, sekwencjonowania i cyfrowego nagrywania muzyki.

Łączy najpopularniejsze funkcje programów PG Music’s PowerTracks Pro Audio i Band-in- a-Box w wielofunkcyjny program do tworzenia sekwencji z automatycznym akompaniamentem.

Dzięki RealBand możesz utworzyć aranżację ze ścieżkami Band-in- a-Box; wprowadź akordy, dodaj

RealTracks i RealDrums, dodaj własne ścieżki dźwiękowe, a następnie edytuj i wygeneruj gotowy utwór bez wychodzenia z programu! RealBand jest wyposażony w potężne funkcje, które ułatwiają tworzenie własnych aranżacji utworów, tak jakbyś znajdował się w studio nagrań z najlepszymi muzykami.

RealBand oferuje zaawansowane funkcje dla muzyków, studentów i kompozytorów. Dzięki inteligentnym automatycznym aranżacjom, ścieżkom dźwiękowym RealTracks, funkcją RealDrumks,niesamowitemu Kreatorowi akordów, łatwemu zintegrowanemu cyfrowemu nagrywaniudźwięku/MIDI, wbudowanym efektom DirectX i notacji, ReaBand zmienia typowy komputer w studio produkcji muzycznej.

Wersja EverythingPAK zawiera:

Band-in-a-Box 2017

RealBand 2017

RealTracks Sets 1-277: Wszystkie dostępne RealTracks, ponad 2,200 instrumentów! Prezentacja Demo!

RealDrum Sets 1-29: Wszystkie dostępne RealDrums, ponad 250!

MIDI SuperTracks Sets 1-17 (WSZYSTKIE!)

Artist Performance Sets 1-5 (WSZYSTKIE!)

Styles Sets 0-77: Wszystkie MIDI Styles Sets, ponad 2,000 MIDI Styles total.

Soloist Sets 1-11 & 16-20: Ponad 300 Soloists. & Andy Laverne 'Artist Soloist' Sets 12-13.

Melodist Sets 1-8: Ponad 200 Melodists.

1,000 nowych Loopów: Modern, Techno, Dubstep i Worldbeat

Band-in-a-Box Video Tutorial PAK

Band-in-a-Box Songs & Lessons PAK : 25 Add-ons for Band-in-a-Box®, including the Essential Riffs and Phrases Series, Fakebooks, complete Master Solos Series, CopyMe, Duets, Novelty Piano Riffs, Country Guitar Solos, and Folk Songs.

Wersja do pobrania - około 90GB

‌PG Music Band-in-a-Box EverythingPAK 2017 dla Mac Upgrade z wersji 2016 (wersja elektroniczna)

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto