EditorsKeys- FL STUDIO Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- FL STUDIO Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Cubase Keyboard MAC/WIN (Bezprzewodowa)

EditorsKeys- Cubase Keyboard MAC/WIN (Bezprzewodowa)

EditorsKeys- Presonus Studio One Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- Presonus Studio One Keyboard MAC (podświetlana)

EditorsKeys- FL STUDIO Keyboard MAC (podświetlana)

 Pierwsza na świecie podświetlana klawiatura do programu FL Studio. 

Dedykowane dla komputerów z system MacOs
Cena detaliczna brutto 559,00 zł
SKU
SS-1609

Podświetlana klawiatura do oprogramowania FL Studio 

 Pierwsza na świecie podświetlana klawiatura do programu FL Studio. 

Na pewno spędzasz długie godziny, a nawet całe dnie tworząc nowe beaty i muzykę, ze wzrokiem wbitym w ekran jasnego monitora - dlatego tak ważne jest wybranie najlepszych narzędzi, które mogą bardzo pomóc w pracy edycyjnej nad nagrywanym materiałem tak, by stać się bardziej produktywnym niż kiedykolwiek przedtem.

Chcieliśmy zbudować możliwie jak najlepszą klawiaturę dla programu FL Studio (Fruity Loops), która miałaby wygodne kody kolorystyczne, najlepsze skróty, podświetlanie i niepowtarzalny wygląd. Współpracowaliśmy z wieloma profesjonalnymi użytkownikami FL Studio by stworzyć tą niesamowitą klawiaturę dedykowaną do tego programu. 

Teraz po raz pierwszy możesz edytować swój materiał znacznie szybciej, zmniejszając przy tym zmęczenie oczu dzięki pierwszej i jedynej na świecie podświetlanej klawiaturze do edycji w programie FL Studio.

  • Szybsza edycja materiału w programie FL Studio
  • Klawiatura dostępna na komputery Mac i PC
  • Cenny dodatek podnoszący prestiż Twojego studia 
  • Ulubiony produkt użytkowników oprogramowania FL na całym świecie 

Sfinansowana przez Fanów 

Od producenta zespołu ColdPlay Rika Simpsona, poprzez rozgłośnie i studia BBC, Fox Network do tysięcy użytkowników domowych, nasza kampania była wspierana przez użytkowników na całym świecie. Udana kampania na platformie Kickstarter zakończyła się pełnym sukcesem, pozwalając na uzyskanie naszych celów finansowych w ponad 200%. 

Dlatego też opracowaliśmy całkowicie nową serię klawiatur podświetlanych, z których wszystkie są zaprojektowane do programów do edytowania dźwięku.

Ile razy spędzałeś długie godziny w ciemnym pokoju nad edycją materiału, z trudem widząc klawisze na klawiaturze, lub po prostu używając klawiatury słabej jakości? Już dziś możesz zapomnieć o obydwu tych problemach.

 

Zmniejszenie zmęczenia oczu 

Nadwyrężenie wzroku to duży problem dla większości osób pracujących na komputerze, a dla osób dokonujących edycji w przyciemnionych pomieszczeniach, problem ten może być jeszcze większy. Wielu doświadcza nadwyrężenia wzroku, bólu szyi i kręgosłupa. 

Więcej informacji
Kod EAN5060117685885
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:EditorsKeys- FL STUDIO Keyboard MAC (podświetlana)
Twoja ocena