Blog

 1. Test mikrofonu BOYA M1000 w ESTRADA I STUDIO

  "Każdy natychmiast zwróci uwagę na cenę tego mikrofonu, która wynosi 449 zł. I nie byłoby może w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że za tę kwotę otrzymujemy mikrofon z przełączanymi charakterystykami kierunkowymi, podwójną, wielkomembranową kapsułą pojemnościową, solidnie wykonany, w całkowicie metalowej obudowie, z dołączonym uchwytem elastycznym zintegrowanym z filtrem przeciwpodmuchowym, a do tego kabel XLR o długości 3 metrów. A najciekawsze, że wszystko wygląda bardzo profesjonalnie i nie zalatuje „taniością”. Gdzie, wobec tego, tkwi haczyk? Nigdzie! To po prostu niedrogi, porządnie wykonany mikrofon. Zacznijmy jednak od początku..."

  Czytaj całość: https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1588-boya-by-m1000-mikrofon-pojemnosciowy

 2. BOYA BY-M1000 W ESTRADA I STUDIO

  Bardzo przychylna recenzja dystrybuowanego przez nas mikrofonu formy BOYA pojawiła się na łamach miesięcznika "Estrada i Studio". Nasz produkt znalazł się nawet na okładce:) "Każdy natychmiast zwróci uwagę na cenę tego mikrofonu, która wynosi 449 zł. I nie byłoby może w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że za tę kwotę otrzymujemy mikrofon z przełączanymi charakterystykami kierunkowymi, podwójną, wielkomembranową kapsułą pojemnościową, solidnie wykonany, w całkowicie metalowej obudowie, z dołączonym uchwytem elastycznym zintegrowanym z filtrem przeciwpodmuchowym, a do tego kabel XLR o długości 3 metrów. A najciekawsze, że wszystko wygląda bardzo profesjonalnie i nie zalatuje „taniością”. Gdzie, wobec tego, tkwi haczyk? Nigdzie! To po prostu niedrogi, porządnie wykonany mikrofon. Zacznijmy jednak od początku..."

  Przeczytaj cały artykuł tutaj: https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1588-boya-by-m1000-mikrofon-pojemnosciowy

 3. WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

  Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Aby rok 2020 był jeszcze lepszy!
 4. BAND IN A BOX- DARMOWY UPGRADE DO WERSJI 2020 dla WIN

  Kupując teraz wersję 2019 dla WINDOWs otrzymasz możliwość darmowego upgradu do wersji 2020 PL gdy ta będzie już dostępna (planowo w pierwszej połowie 2020 roku) Wraz z zakupionym produktem otrzymasz instrukcję w jaki sposób otrzymać darmowy upgrade. Upgrade otrzymasz w wersji elektronicznej. * dotyczy tylko wersji na Windows (PRO, MEGAPAK, Ultrapak, Ultrapak+)
 5. Jaką klawiaturę midi wybrać?

  https://youtu.be/W8D_z-bWB5k

  Sklep Muzyczny SUPERSOUND z Maciejem Polańskim z portalu MUSONEO.COM przytowali bardo fajny mini poradnik o tym jaką klawiturę sterującą MIDI USB wybrać.

  W zestawieniu znajdują się 2 klawiatury od MIDIPLUS!

  Polecamy film.

 6. MUSONEO- DRUGI KURS GRATIS DO 29 LISTOPADA!

  BLACK WEEK Kup dowolny kurs MUSONEO.COM od 18 do 29 listopada 2019 a drugi w tej samej cenie lub niższej otrzymasz gratis! Wystarczy przesłać dowód zakupu i prośbę pod info@musoneo.com wraz z informacją jaki kurs wybieramy. Zapraszamy!
 7. DOMOWE STUDIO DO 5500 zł- zobacz propozycję

  https://youtu.be/O2W6bdt113Q

  Sklep Muzyczny SUPERSOUND z Maciejem Polańskim z portalu MUSONEO.COM przygotowali dla Was taką propozycję sprzętu i oprogramowania do domowego studia. 

  W zestawie znalazły się produkty na naszej dystrybucji. FL STUDIO 20  SIGNATURE oraz MIDIPLUS X8 PRO!

  Polecamy film.

 8. FL STUDIO DLA SZKÓŁ

  Rozwój technologii komórkowej, w tym samych smartfonów – za pomocą których można nie tylko zarejestrować obraz i dźwięk, ale także z łatwością montować gotowy do publikacji film – sprawił, że coraz więcej dzieci i młodzieży interesuje się tworzeniem multimediów oraz muzyki. O ile tworzenie filmów na telefonie jest stosunkowo łatwe, o tyle tworzenie muzyki i edycja dźwięku wymaga wyspecjalizowanych narzędzi nazywanych cyfrowymi stacjami roboczymi (ang. DAW – Digital Audio Workstation). 

  Jednym z najpopularniejszych tego rodzaju programów jest FL Studio firmy Image Line – od niedawna dostępny także w ramach licencji wielostanowiskowych dla instytucji edukacyjnych. Wbudowany sekwencer krokowy programu jest wyjątkowo łatwy w obsłudze – po wybraniu zestawu dźwięków z dołączonej do programu biblioteki (lub dowolnych innych) wystarczy za pomocą komputerowej myszki włączyć je dla wybranych części taktu. W ten sposób każdy – bez przygotowania muzycznego i specjalistycznego przeszkolenia – może stać się twórcą rytmów i prostych fraz muzycznych, nazywanych często przez młodzież „bitami”. 

  FL Studio – jako jeden z nielicznych programów typu DAW – jest także wyposażony w tzw. gotowe projekty, zawierające nagrania poszczególnych partii instrumentów oraz ich zapis „pianolowy” (przypominający zapis nutowy). Dzięki temu możliwe jest prowadzenie zajęć z zakresu budowy utworów czy aranżacji. Uczniowie mogą nie tylko samodzielnie analizować strukturę utworów muzycznych, ale także poznawać działanie efektów i podstawy edycji audio. Co ważne, FL Studio nie wymaga do działania najnowszej generacji komputerów a czas jego uruchomienia jest bardzo krótki (liczony zwykle w sekundach).

  Z doświadczeń Macieja Polańskiego - redaktora naczelnego portalu Musoneo.com - wynika, że dzieci w wieku szkolnym bardzo chętnie biorą udział we wszelkiego rodzaju zajęciach interaktywnych, gdzie za pomocą klawiatury komputerowej czy miniaturowej klawiatury MIDI mogą wyzwalać dźwięki, perkusję czy choćby próbki dźwiękowe swojego głosu. Tego rodzaju zajęcia – w przeciwieństwie do nauki gry na flecie prostym – przybliżają dzieciom współczesny świat multimediów i pomagają w rozwijaniu hobby związanego z muzyką i filmem. 

  Wydaje się, że w wyborze programu muzycznego na wyposażenie pracowni komputerowych warto wziąć pod uwagę także koszty aktualizacji oprogramowania w przyszłości i ograniczenia wbudowanych w program narzędzi. Firma Soundstation – dystrybutor programu – ma dla osób decydujących o tego rodzaju zakupach same dobre wiadomości. Po pierwsze FL Studio – jako jedyny program DAW na rynku – jest objęty dożywotnimi darmowymi aktualizacjami – raz zakupiona licencja automatycznie daje dostęp do najnowszej wersji programu w chwili jej publikacji. Oznacza to, że nie trzeba martwić się o wysokie koszty odnowienia licencji czy „starzenie się” oprogramowania. Po drugie instrumenty i efekty zarezerwowane dla droższych wersji programu mogą być wykorzystywane w celach edukacyjnych z wyłączeniem jedynie możliwości ponownego otwarcia projektu utworzonego z ich udziałem. Oznacza to nieograniczony dostęp na zajęciach do wielu zaawansowanych narzędzi, i to zawsze w najnowszych ich wersjach! Po trzecie – program jest dostępny zarówno w wersji na PC, jak i Mac – co umożliwia zainteresowanym tym uczniom i nauczycielom korzystanie z programu na ich własnych komputerach poza zajęciami i rozwijanie pasji. Po czwarte wreszcie, za wyborem tego programu przemawia duża liczba darmowych i niedrogich materiałów edukacyjnych dotyczących FL Studio, jako choćby kursy musoneo.com. Na internetowych grupach, takich jak FL Studio Polska Produkcja na Facebooku, coraz częściej swoje utwory publikują nastoletni producenci, a nawet dzieci w wieku szkolnym, które samodzielnie opanowały obsługę programu. Czy zatem nie powinniśmy ułatwić im rozwijania pasji?

  Macieja Polańskiego - twórcę kursów wielu różnych programów DAW, w tym kursu FL Studio od podstaw na musoneo.com – nie dziwi popularność FL Studio. „FL Studio to jeden z najtańszych i zarazem najlepiej wyposażonych programów DAW obecnie dostępnych na rynku” – twierdzi. Możliwość zakupu wielostanowiskowych licencji w cenie znacznie niższej niż detaliczna otwiera możliwość instytucjom edukacyjnym na prowadzenie nowoczesnej edukacji muzycznej. Dystrybutor programu, firma Soundstation, oferuje także szkolenia dla nauczycieli oraz kursy wideo pozwalające szybko przyswoić podstawy pracy z FL Studio osobom, które nie miały dotąd do czynienia z tego rodzaju oprogramowaniem.  

 9. MIDIPLUS i FL STUDIO w zestawie SUPER STUDIO STARTER (domowe studio do 2500 zł)

  https://youtu.be/UolHmuAf0Jg

  Domowe studio nagrań za mniej niż 2500 zł? To możliwe. Sklep Muzyczny SUPERSOUND z Maciejem Polańskim z portalu MUSONEO.COM przygotowali dla Was taką propozycję. Oczywiście ilość możliwych konfiguracji jest niezliczona. My zbudowaliśmy ten w oparciu o nasze doświadczenia i feedback od klientów. Obejrzyj film a dowiesz się więcej o tym jakie elementy wyposażenia powinny się znaleźć w Twoim zestawie studyjnym i dlaczego. Zobacz na co zwrócić szczególną uwagę i wiele wiele więcej.

  W zestawie znalazły się produkty na naszej dystrybucji. FL STUDIO 20 Producer oraz MIDIPLUS AK 490+

  Polecamy film.

 10. BOYA MIC SOUND STATION

  Firma posiada centralne laboratorium- dział badań i rozwoju elektroakustycznego, obejmujące wszystkie rodzaje mikrofonów w każdym obszarze ich zastosowania. Firma działa w oparciu o najwyższej jakości standardy. Zapewniania jakości, produkcję, zarządzanie łańcuchem dostaw,  tak aby zapewnić dostęp do niedrogich mikrofonów o wysokiej jakości.
   
  Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku. Siedziba znajduje się w Guanlan Silicon Valley, Shenzhen City, niedaleko HK. Powierzchnia, którą zajmuje hala produkcyjna i laboratoria obejmuje ponad 6000 metrów kwadratowych.
   
  BOYA to wiodąca firma, która specjalizuje się w mikrofonach do aparatów DSLR, kamer, rejestratorów audio itp.
  Zapraszamy na Polską stronę poświęconą w całości mikrofon BOYA MIC.