Blog

 1. AirTurn- PedPro UNBOXING

  PEDpro jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu go z pudełka. Wystarczy połączyć go z telefonem, tabletem lub komputerem z Bluetooth 4.0 i wybrać kompatybilną aplikację!
  Koniec z zakupem baterii, ponieważ PEDpro jest dostarczany z ładowalną baterią, która wystarcza na 150 godzin pracy i ładuje się za pomocą standardowej ładowarki ściennej dołączonej do telefonu lub tabletu.
  Dla osób, które chcą mieć większą kontrolę nad czasem reakcji, funkcjami repeat lub chcą dostosować własne funkcje, menedżer AirTurn dla systemu iOS może to wszystko regulować bezprzewodowo. Chcesz zaktualizować oprogramowanie trasie? Też możesz to zrobić!

  https://airturn.pl

 2. MIDI SOLUTIONS- NOWA MARKA W SOUND STATION

  Firma MIDI Solutions oferuje szeroką gamę produktów do przetwarzania sygnałów MIDI, które wykonują wiele różnych zadań i operacji związanych z technologią MIDI. Różne produkty mogą być ze sobą łączone tak, aby po ich połączeniu razem zapewniały one wykonywanie dokładnie takich funkcji, jakie są wymagane w danej konfiguracji MIDI. Ponadto produkty firmy MIDI Solutions są zasilanie przez MIDI co sprawia, że mogą współpracować z większością urządzeń oferowanych na rynku bez konieczności używania baterii lub oddzielnego zasilacza – wystarczy tylko włożyć kabel MIDI do wejścia dowolnego produktu MIDI Solutions – i jest on już gotowy do przetwarzania danych MIDI.


  Polskie centrum: https://midisolutions.pl

  Strona Producent: https://midisolutions.com

  Zobacz produkty tej firmy: tutaj

 3. MIDIPLUS- SMARTPAD- otwieramy pudełko

  Nowość na naszym kanale. Otwieramy pudełko z MIDIPLUS SMARTPAD. Zobacz zawartość pudełka oraz jak doskonale prezentuje się to urządzenie.

  Polskie centrum:

  https://midiplus.pl

  Zobacz gdzie kupisz: https://soundstation.pl/pl/gdzie-kupic/

 4. AMPRIDGE- nowa marka w SOUND STATION!

  Frima Ampridge powstała w USA z pasji oferowania produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Misją firmy jest na opracowywanie unikatowych produktów. W ofercie tej firmy znajdziemy całą gamę mikrofonów do kamer, telefonów i innych urządzeń mobilnych oraz specjalistyczne adaptery kabelowe.

  Produkty możesz zobaczyć tutaj:

  https://soundstation.pl/pl/catalogsearch/result/?q=ampridge

 5. WESOŁYCH ŚWIĄT

  Wesołych Świąt

 6. FL STUDIO 20.1 już dostępne

  FL STUDIO 20.1 jest już dostępne. Zobacz co nowego. Aktualizacja do wersji 20.1 zawiera sporo fajnych rozwiązań. Zobacz co nowego tutaj:

  https://www.youtube.com/watch?v=2BNH0EsyuXU

  Oczywiście dla wszystkich aaktualnych użytkowników aktualizacja jest darmowa.

 7. BAND IN A BOX 2019- już jest!

  Wersja 2019 programu BAND IN A BOX jest już dostępna. Narazie w języku angielskim. Polskie wydanie pojawi się na przełomie marca i kwietnia 2019. Terazk kupując werję PRO, MEGAPAK, ULTRAPAK i Ultrapak+ w wersji pudełkowej i elekronicznej otrzymasz darmowy update do wersji 2019! Promocja nie dotyczy wersji Audiophile Edition.
 8. MIDIPLUS X czy X pro?

  MIDIPLUS X vs XPRO- co wybrać?

  Strona:

  https://midiplus.pl

  Zobacz gdzie kupisz kontroler MIDIPLUS: https://soundstation.pl/pl/gdzie-kupic/

 9. JOUE- jak robić TRAP- ENG

  Film o JOUE doczekał się wersji anglojęzycznej.

  Strona:

  https://joue.pl

  Zobacz gdzie kupisz kontroler MIDI JOUE: https://soundstation.pl/pl/gdzie-kupic/

 10. MIDIPLUS X6 PRO i X8 PRO

  Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI, 66 lub 88 czułych klawiszy w stylu fortepianowym + wbudowany, znakomity moduł brzmieniowy! Wszystko w znakomicie wykonanej obudowie.

  Strona:

  https://midiplus.pl

  Zobacz gdzie kupisz: https://soundstation.pl/pl/gdzie-kupic/