Przełącznik Nav

Blog

 1. SOUND STATION QUALITY

  Przedstawiamy naszą markę własną. SOUND STATION QUALITY to akcesoria muzyczne wykonane przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Wszystkie produkowane są w Polsce w naszym zakładzie oraz przy współpracy z krajowymi dostawcami materiałów i technologii. Na wszystkie produkty dajemy 3 letnią gwarancję.
 2. Produkty AirTurn dostępne w naszej ofercie!

  Miło nam poinformować, że już od grudnia w naszej ofercie pojawią się produkty amerykańskiej firmy AirTurn Od muzyki po branżę wszelkiego rodzaju, bezprzewodowe sterowanie odgrywa wszechobecną rolę podczas interakcji z komputerami i wszelkiego rodzaju przenośnymi technologiami.

  AirTurn produkuje kompaktowe bezprzewodowe przełączniki to komputerów, tabletów oraz telefonów.

  Wszystkie przełączniki AirTurn produkowane są w USA. Już niedługo w naszej ofercie oraz sklepach muzycznych w naszym kraju.

  Strona producenta:

  http://www.airturn.com

 3. BAND IN A BOX w sklepach w Polsce

  Zobacz listę sprzedawców BAND IN A BOX w Polsce.
  https://soundstation.pl/pl/gdzie-kupic/

  Producentem BIAN jest firma PG MUSIC z Kanady.

 4. BAND IN A BOX- instrukcja instalacji

  Zapraszamy do zapoznania się z video instrukcją dot. instalacji Band-in-a-Box.

  https://youtu.be/S5mTD4P6FY4

 5. Dostawa Band in a Box już u nas!

  Wersje pudełkowe BIAB są już dostępne na naszym magazynie. Niebawem pojawią się w sklepach muzycznych w PL
 6. Band in a Box- PREZENTACJA TUTORIAL PL

  ZOBACZ FILM W SOUND STATION TV

  Prezentacja programu firmy PG MUSIC: Band in a Box (na podstawie edycji EverythingPAK). Pokazujemy przykładowe zastosowania programu oraz podstawy dot. jego użytkowania. Zobacz w jaki sposób przenieść ścieżkę BIAB do innej platformy DAW (np. Ableton LIVE). Zobacz gdzie kupić: https://soundstation.pl/pl/gdzie-kupic

 7. JOUE & ABLETON LIVE 9 - tutorial

  http://www.youtube.com/embed/SO2SpdzAQyU

  Zobacz jak używać Joue z Abletonem Live w profesjonalnym tutorialu video.

 8. MUSONEO W SOUND STATION DYSTRYBUCJA!

  Musoneo.pl to portal edukacyjny dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem muzyki - zarówno amatorów jak i profesjonalistów - oferujący wysokiej jakości kursy wideo online (VOD) dotyczące teorii muzyki i podstaw realizacji dźwięku, obsługi wybranych programów DAW oraz kontrolerów (Ableton Live/Push, Cubase, FL Studio, Maschine) i syntezatorów oraz prezentacje profesjonalnie zmiksowanych projektów muzycznych w różnych gatunkach – od hip-hopu i down tempo, poprzez pop-rock, funk i house. 


  W ofercie portalu można znaleźć zarówno szkolenia wspominające szlifowanie określonych umiejętności – obróbki partii wokalnych, stosowania korekcji barwy dźwięku oraz kompresorów dynamiki, programowanie perkusji, sound-design, tworzenie przejść w muzyce elektronicznej oraz remiksów, jak również kursy omawiające od postaw proces produkcji nagrań w określonym stylu. 

  Twórcą i redaktorem naczelnym portalu Musoneo.pl. jest Maciej Polański - realizator dźwięku, producent formacji Star Of 77, były klawiszowiec w zespole Funky Trip Foundation oraz wykładowca Red Bull Music Academy Bass Camp oraz Audio Engineering Society. W ramach swojej działalności od 2013 roku organizuje warsztaty z produkcji muzycznej oraz miksu i masteringu, w których łącznie wzięło udział blisko 500 osób. Jako dziennikarz jest autorem ok. 3000 stron tekstów opublikowanych w formie artykułów, testów sprzętu i oprogramowania muzycznego, wywiadów, relacji i materiałów instruktażowych. Od 2002 roku związany z magazynem Estrada i Studio, od 2012 prowadzi portal Musoneo.pl.

  SOUND STATION od września 2017 jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem kursów stworzonych przez MUSONEO. Wszystkie licencje dostępne są w wersji elektronicznej. W ostatnim kwartale 2017 roku pojawią się też wersje fizyczne kursów.

 9. Rusza produkcja pierwszej partii JOUE

  Rusza produkcja pierwszej partii JOUE- na produkcji drewniane obudowy. Nie możemy się doczekać pierwszej dostawy.

 10. Produkty PG MUSIC w naszej ofercie

  PG Music jest wiodącym producentem oprogramowania komputerowego do komponowania, aranżowania, wykonywania, nagrywania i edycji muzyki.

  Założona w 1988 roku przez twórcę programu Dr Peter Gannon firma zyskała pozycję międzynarodową. Zespół BAND IN A BOX został wyróżniony w prestiżowym magazynie PC Magazine "Award for Technical Excellence" w 1990 roku oraz zdobył nagrodę Reditors Choice Award przyznawaną przez Electronic Musician w 1995 roku.

  PG Music oferuje obecnie linię ponad 30 różnych produktów.

  Produkty dostępne w wersji pudełkowej oraz elektronciznej. W polskiej wersji językowej jedynie dla środowiska Windows.

Strona