IMAGE LINE (FL STUDIO)

 1. FL STUDIO: Budowa patternu rytmicznego (Poradnik PL cz.2)

  FL STUDIO: Budowa patternu rytmicznego (Poradnik PL cz.2)

  Na tej lekcji, nauczysz się budować podstawowy patern rytmiczny. Patterny perkusyjne stworzone podczas ten lekcji to tylko dwa z wielu możliwych rytmów. Teraz Twoja kolej by stworzyć własny pattern perkusyjny w metrum 4/4. 

  Czytaj dalej »
 2. FL STUDIO: TWORZENIE PATERNU (PORADNIK PL)

  FL STUDIO: TWORZENIE PATERNU (PORADNIK PL)

  Na tej lekcji, nauczysz się jak tworzyć pochód rytmiczny – zwany dalej patternem rytmicznym (składający się z beat’ów) przy użyciu sekwencera krokowego programu FL Studio. Wprowadzamy koncepcję, by czas był przedstawiony w formie siatki, podzielonej na regularne bloki, gdzie będą odtwarzane dźwięki (w postaci sekwencji). Grupy bloków tworzą muzyczne ‘takty’ (po ang. ‘bars’)

  Czytaj dalej »
 3. FL STUDIO DLA ZIELONYCH - porównanie wersji i instalacja (odc. 1)

  FL STUDIO DLA ZIELONYCH - porównanie wersji i instalacja (odc. 1)

  Seria "FL Studio dla zielonych" skierowana jest głównie do osób początkujących, chcących poznać podstawowe funkcje programu, oraz możliwości jakie kryje ten przepotężny soft. Ruszamy!

  Czytaj dalej »
 4. EDITORS KEYS- FL STUDIO KEYBOARD- Skróty klawiaturowe w FL STUDIO

  EDITORS KEYS- FL STUDIO KEYBOARD- Skróty klawiaturowe w FL STUDIO

  Omawiamy najbardziej przydatne w programie FL Studio skróty klawiszowe oznaczone na podświetlanej klawiaturze Editors Keys w wersji FL Studio - począwszy od klawiszy funkcyjnych dających dostęp do kluczowych obszarów programu, poprzez szybkie wywoływanie narzędzie edycyjnych i różnych komend, po edycję zapisu nutowego w oknie Piano Roll.

  Czytaj dalej »
 5. FL STUDIO 20.8.2 już jest!

  FL STUDIO 20.8.2 już jest!
  Obsługa Mac Apple Silicon (M1 / Rosetta 2), ulepszony workflow i bezpłatny . FL Studio kontynuuje marsz w górę dzięki tej aktualizacji dzięki nowym funkcjom i poprawkom, aby praca z programem była jeszcze wygodniejsza. Skorzystaj ze swojej darmowej dożywotniej aktualziacji!
  Czytaj dalej »
 6. FL STUDIO 20.8 - darmowa aktualizacja już dostępna.

  FL STUDIO 20.8 - darmowa aktualizacja już dostępna.
  Tradycyjnie warto przypomnieć, że aktualizacja jest darmowa. Także jeśli jesteś posiadczem FL STUDIO możesz całkowicie bezpłatnie zaktualizować swój program!
  Czytaj dalej »
 7. FL STUDIO 20.7.2 - Zobacz co nowego

  FL STUDIO 20.7.2 - Zobacz co nowego
  Zobacz w tym video co nowego przygotowała firma IMAGE-LINE
  Czytaj dalej »
 8. Moduł perkusyjny do gry na padach i nie tylko

  Moduł perkusyjny do gry na padach i nie tylko
  Drumaxx to moduł perkusyjny do gry na padach i nie tylko, oferujący ponad 16 fizycznych modeli instrumentów perkusyjnych, które mogą być skierowane na osobne wyjścia w celu dalszej obróbki za pomocą efektów.
  Czytaj dalej »
 9. FL STUDIO 20.7 już jest!

  FL STUDIO 20.7 już jest!
  Wiemy, że wielu z Was zostało zamkniętych podczas kryzysu CV-19. Jesteśmy więc bardziej niż kiedykolwiek podekscytowani, że możemy przedstawić Ci wspaniałą wiadomość. FL STUDIO 20.7 jest już dostępny.
  Czytaj dalej »
 10. LICENCJE DLA PLACÓWEK EDUKACYJNYCH

  LICENCJE DLA PLACÓWEK EDUKACYJNYCH
  Licencje dla szkoły/uczelni lub innych placówek edukacyjnych na używanie programowania FL Studio na określonej liczbie komputerów w danej placówce.
  Czytaj dalej »
Posts loader