Przełącznik Nav

Blog

 1. BAND IN A BOX- instrukcja instalacji

  Zapraszamy do zapoznania się z video instrukcją dot. instalacji Band-in-a-Box.

  https://youtu.be/S5mTD4P6FY4

 2. Dostawa Band in a Box już u nas!

  Wersje pudełkowe BIAB są już dostępne na naszym magazynie. Niebawem pojawią się w sklepach muzycznych w PL
 3. Band in a Box- PREZENTACJA TUTORIAL PL

  ZOBACZ FILM W SOUND STATION TV

  Prezentacja programu firmy PG MUSIC: Band in a Box (na podstawie edycji EverythingPAK). Pokazujemy przykładowe zastosowania programu oraz podstawy dot. jego użytkowania. Zobacz w jaki sposób przenieść ścieżkę BIAB do innej platformy DAW (np. Ableton LIVE). Zobacz gdzie kupić: https://soundstation.pl/pl/gdzie-kupic

 4. JOUE & ABLETON LIVE 9 - tutorial

  http://www.youtube.com/embed/SO2SpdzAQyU

  Zobacz jak używać Joue z Abletonem Live w profesjonalnym tutorialu video.

 5. MUSONEO W SOUND STATION DYSTRYBUCJA!

  Musoneo.pl to portal edukacyjny dla wszystkich zainteresowanych tworzeniem muzyki - zarówno amatorów jak i profesjonalistów - oferujący wysokiej jakości kursy wideo online (VOD) dotyczące teorii muzyki i podstaw realizacji dźwięku, obsługi wybranych programów DAW oraz kontrolerów (Ableton Live/Push, Cubase, FL Studio, Maschine) i syntezatorów oraz prezentacje profesjonalnie zmiksowanych projektów muzycznych w różnych gatunkach – od hip-hopu i down tempo, poprzez pop-rock, funk i house. 


  W ofercie portalu można znaleźć zarówno szkolenia wspominające szlifowanie określonych umiejętności – obróbki partii wokalnych, stosowania korekcji barwy dźwięku oraz kompresorów dynamiki, programowanie perkusji, sound-design, tworzenie przejść w muzyce elektronicznej oraz remiksów, jak również kursy omawiające od postaw proces produkcji nagrań w określonym stylu. 

  Twórcą i redaktorem naczelnym portalu Musoneo.pl. jest Maciej Polański - realizator dźwięku, producent formacji Star Of 77, były klawiszowiec w zespole Funky Trip Foundation oraz wykładowca Red Bull Music Academy Bass Camp oraz Audio Engineering Society. W ramach swojej działalności od 2013 roku organizuje warsztaty z produkcji muzycznej oraz miksu i masteringu, w których łącznie wzięło udział blisko 500 osób. Jako dziennikarz jest autorem ok. 3000 stron tekstów opublikowanych w formie artykułów, testów sprzętu i oprogramowania muzycznego, wywiadów, relacji i materiałów instruktażowych. Od 2002 roku związany z magazynem Estrada i Studio, od 2012 prowadzi portal Musoneo.pl.

  SOUND STATION od września 2017 jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem kursów stworzonych przez MUSONEO. Wszystkie licencje dostępne są w wersji elektronicznej. W ostatnim kwartale 2017 roku pojawią się też wersje fizyczne kursów.

 6. Rusza produkcja pierwszej partii JOUE

  Rusza produkcja pierwszej partii JOUE- na produkcji drewniane obudowy. Nie możemy się doczekać pierwszej dostawy.

 7. Produkty PG MUSIC w naszej ofercie

  PG Music jest wiodącym producentem oprogramowania komputerowego do komponowania, aranżowania, wykonywania, nagrywania i edycji muzyki.

  Założona w 1988 roku przez twórcę programu Dr Peter Gannon firma zyskała pozycję międzynarodową. Zespół BAND IN A BOX został wyróżniony w prestiżowym magazynie PC Magazine "Award for Technical Excellence" w 1990 roku oraz zdobył nagrodę Reditors Choice Award przyznawaną przez Electronic Musician w 1995 roku.

  PG Music oferuje obecnie linię ponad 30 różnych produktów.

  Produkty dostępne w wersji pudełkowej oraz elektronciznej. W polskiej wersji językowej jedynie dla środowiska Windows.

 8. JOUE W SOUND STATION

  Joué jest wyrazistym i modularnym kontrolerem MIDI, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. To innowacyjny i ewoluujący instrument ułatwiający odtwarzanie muzyki cyfrowej oraz oferujący początkującym i profesjonalnym artystom unikalny poziom ekspresji i spontaniczności.

  Jedno urządzenie, nieskończone możliwości Joué jest wykonany z wysokiej jakości drewna i metalu. Kontroler jest wyposażony w czuły na nacisk sensor, na którym umieszczane są magiczne moduły. Moduły takie jak klawisze fortepianu, struny gitarowe, pady perkusyjne czy elementy sterowania 3D, które tworzą niesamowity plac zabaw dla muzyków. Moduły są wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, który przekazuje nawet najmniejszą zmianę ciśnienia do czujnika. Dzięki temu muzycy mogą używać naturalnych gestów, takich jak wibracje, zginanie i uderzenia normalnie zarezerwowane dla tradycyjnych instrumentów.

  Wymieniaj moduły w locie Joué ma 3 gniazda, które można wypełnić modułami. Moduły można wymieniać w locie podczas pracy na żywo ponieważ przechowują w sobie informację o konfiguracji. Kontroler automatycznie wykrywa nowe moduły i wysyła dane MIDI.

  Działa z dowolnym DAWem.

  JOUE można podłączyć do każdej platformy DAW pracującej z midi. Możesz grać i sterować oprogramowaniem, takim jak Ableton Live, Apple Logic, CUBASE, FL STUDIO, wszelkie wtyczki Native Instruments, aplikacje iPad – GarageBand oraz innymi.

  Możesz także podłączyć go do swojego ulubionego sprzętu, używając konwertera USB do MIDI, bez potrzeby łączenia za pośrednictwem komputera. Istnieje również możliwość łączenia razem kilku kontrolerów JOUE. Ponadto Joué jest zgodny z MPE (wielowymiarowe wyrażenie polifoniczne).

  Premiera planowana w IV kwartale 2017. POLECAMY! Niedługo peny opis na naszej stronie.