Blog

 1. MIDIPLUS AK490+- test klawiatury

  https://youtu.be/EJV2oCdK1PI

  AK490+ to znakomicie wykonana klawiatura sterująca posiadająca 49 półważone klawisze fortepianowe, wyposażona w kółka modulacji i Pitch Bender, przyciski do zmiany oktaw (w górę i w dół) a także wejście na pedał Sustain. Urządzenie jest zasilane z jednego kabla USB i działa błyskawicznie z komputerami z systemem operacyjnym Mac OS X lub Windows XP i powyżej. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi stacjami DAW (np. Cubase, FL Studio, Bitwig, Reason, Pro Tools, Ableton, Reaper i innmi) https://midiplus.pl

 2. BAND IN A BOX 2020 dla MAC już dostępne!

  Ponad 50 nowych funkcji/ulepszeń! Teraz wersja 2020 jest już dostępna dla MAC
  • Equalize Tempo pozwala zmienić nagrany utwór rubato na stałe tempo. Wydłużono czas rozciągania / wysokości dźwięku (w tym Elastique)
  • Płynniej brzmiący wokal RealTracks, RealTracks Thickening, „Find-a-Sub” RealTracks i MultiRiffs
  • Nowa przeglądarka artystów RealTracks do wyszukiwania informacji, biografii, linków i list RealTracks. Nowa przeglądarka funkcji umożliwia łatwe wyszukiwanie i korzystanie z większości funkcji, skrótów klawiszowych i dokumentów w jednym oknie.
  • Band-in-a-Box teraz jako wtyczka VST, które możesz użyć w twoim ulubionym DAW (Cakewalk, Reaper, Pro Tools, Cubase, Reason etc.)
  • Video RealTracks, które działają tak RealTracks, ale dołączają video z wykonaniami muzyków. Możesz stworzyć video z muzykiem lub zespołem (opcjonalnie z kartką akordową lub notacją), możesz też dodać własne video do końcowego miksu.
  • Dodaliśmy nowe sterowniki audio (Windows Audio Session) z ultra niską latencją (< 25 ms dla typowego Windows PC). 
  • Funkcja Harmonie Audio została wzbogacona o Transkrypcję Audio, która konwertuje monofoniczną ścieżkę audio do notacji MIDI, strojenie aby dostrajać rozstrojone nagrania audio i inne.
  • Przeprojektowaliśmy folder BB na bardziej przejrzysty który obecnie zawiera kilka potrzebnych plików, zaś inne zostały zorganizowane w osobnych folderach.
  • Możesz zapisać okno notacji jako video zsynchronizowane z odtwarzaniem ścieżki audio.
  • Dodaliśmy wsparcie notacji dla metrum 12/8, 6/8 i 9/8.
  • Pasek Narzędzi został wzbogacone o dodatkowe okienka i dostosowywalne funkcje.
  • Możesz otworzyć lub zapisać pliki notacji ABC,
  • Utwory mogą być zapisane jako MP3 z wysokiej rozdzielczości. 
  • Zapisywanie M4A jest udoskonalone i szybsze.
  • Popularna Przeglądarka tytułów utworów jest udoskonalona i wzbogacone o nowe tytuły (obecnie 10,000), filtry i możliwość wyświetlania tytułów które pasują do danego stylu.
  • Wzbogacony wybór styli zawiera mikser z czytelnym wyświetlaniem i dostosowywaniem stylu. 
  • Wybór RealDrums został zoptymalizowany o opcje wyszukiwania podobnych RealDrums.  
  • Okno Edycji Audio zostało udoskonalone.
 3. NOWY KEYBOARD OD MIDIPLUS

  Dynamiczna klawiatura, oddająca każdy szczegół naszej gry, 128 różnych brzmień i 64 rytmy pozwala na wszechstronną grę w każdym stylu. MIDIPLUS EK490+ to doskonały instrument do rozpoczęcia swojej przygody z instrumentem bez względu na wiek.

  Wysokiej jakości keyboard z wbudowanymi brzmieniami i głośnikami. Może funkcjonować również jako klawiatura sterująca MIDI i USB (działa z PC i MAC). Może być zasilana opcjonalnie aż z 3 źródeł: poprzez port USB, zasilacz , lub za pmocą baterii. EK 490+  to wszechstronna klawiatura sterująca, która dzięki swoim możliwościom zapewni Ci niesamowitą wszechstronność urządzenia bez znaczenia w jakim miejscu się aktualnie znajdujesz. Działa jako samodzielny instrument i klawiatura sterując USB/MIDI.

  Cechy produktu:

  • 49-klawiszowy keyborad/ kontroler midi USB (2 w 1)
  • Klawiatura dynamiczna (czuła na siłę nacisku)
  • 49-klawiszowa, półważona klawiatura typu fortepian.
  • 128 brzmień (między innymi: Grand Piano, Bright Piano, E. Piano, Harpsichord, Church Organ, String), 20 utworów demonstracyjnych, 64 Rytmów
  • Maksymalna polifonia: 64 nuty
  • Koło Pitch Bend / Modulation
  • Suwak głośności / Przyciski funkcyjne
  • Ekran wyświetlacza LCD
  • Wejście pedału Sustain / Wyjście Aux / Słuchawki stereo
  • MIDI IN / OUT
  • USB do komputera
  • Zasilanie: zewnętrzne zasilanie 9 V DC, zasilanie USB lub akumulatory typu 6 C (brak w zestawie).
  • Wymiary: 828 x 225 x 65 (mm) 
  • Waga: 4,25 kg  (bez baterii)
  • W zestawie: Klawiatura, kabel USB, Zasilacz 9v

  Gwarancja: 3 lata

 4. LICENCJE DLA PLACÓWEK EDUKACYJNYCH

  Licencje dla szkoły/uczelni lub innych placówek edukacyjnych na używanie programowania FL Studio na określonej liczbie komputerów w danej placówce. Oprogramowanie może być wykorzystywane do celów dydaktycznych, badawczych i administracyjnych. Każda forma komercyjnego wykorzystania jest wyraźnie zabroniona. Wykorzystanie komercyjne definiuje się jako wykorzystanie oprogramowania, dokumentacji lub danych do jakiegokolwiek użytku związanego z celami „dla zysku”. Oprogramowanie na tej licencji nie jest przeznaczone do instalowania i obsługi na komputerach należących do studentów. Oprogramowanie należy wyłącznie do instytucji zakupującej. Wialostanowiskowe edycje dostępne są tylko dla edycji Signature Bundle. Studenci mogą swobodnie uzyskać wersję próbną FL Studio na stronie http://demo.flstudio.com do użytku na swoich komputerach osobistych. Studenci mogą również zakupić osobno indywidualne licencje edukacyjne.

  Więcej tutaj: https://flstudio.pl/DLA-SZKOL

 5. Test mikrofonu BOYA M1000 w ESTRADA I STUDIO

  "Każdy natychmiast zwróci uwagę na cenę tego mikrofonu, która wynosi 449 zł. I nie byłoby może w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że za tę kwotę otrzymujemy mikrofon z przełączanymi charakterystykami kierunkowymi, podwójną, wielkomembranową kapsułą pojemnościową, solidnie wykonany, w całkowicie metalowej obudowie, z dołączonym uchwytem elastycznym zintegrowanym z filtrem przeciwpodmuchowym, a do tego kabel XLR o długości 3 metrów. A najciekawsze, że wszystko wygląda bardzo profesjonalnie i nie zalatuje „taniością”. Gdzie, wobec tego, tkwi haczyk? Nigdzie! To po prostu niedrogi, porządnie wykonany mikrofon. Zacznijmy jednak od początku..."

  Czytaj całość: https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1588-boya-by-m1000-mikrofon-pojemnosciowy

 6. BOYA BY-M1000 W ESTRADA I STUDIO

  Bardzo przychylna recenzja dystrybuowanego przez nas mikrofonu formy BOYA pojawiła się na łamach miesięcznika "Estrada i Studio". Nasz produkt znalazł się nawet na okładce:) "Każdy natychmiast zwróci uwagę na cenę tego mikrofonu, która wynosi 449 zł. I nie byłoby może w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że za tę kwotę otrzymujemy mikrofon z przełączanymi charakterystykami kierunkowymi, podwójną, wielkomembranową kapsułą pojemnościową, solidnie wykonany, w całkowicie metalowej obudowie, z dołączonym uchwytem elastycznym zintegrowanym z filtrem przeciwpodmuchowym, a do tego kabel XLR o długości 3 metrów. A najciekawsze, że wszystko wygląda bardzo profesjonalnie i nie zalatuje „taniością”. Gdzie, wobec tego, tkwi haczyk? Nigdzie! To po prostu niedrogi, porządnie wykonany mikrofon. Zacznijmy jednak od początku..."

  Przeczytaj cały artykuł tutaj: https://estradaistudio.pl/testy/sprzet-studyjny/1588-boya-by-m1000-mikrofon-pojemnosciowy

 7. WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

  Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Aby rok 2020 był jeszcze lepszy!
 8. BAND IN A BOX- DARMOWY UPGRADE DO WERSJI 2020 dla WIN

  Kupując teraz wersję 2019 dla WINDOWs otrzymasz możliwość darmowego upgradu do wersji 2020 PL gdy ta będzie już dostępna (planowo w pierwszej połowie 2020 roku) Wraz z zakupionym produktem otrzymasz instrukcję w jaki sposób otrzymać darmowy upgrade. Upgrade otrzymasz w wersji elektronicznej. * dotyczy tylko wersji na Windows (PRO, MEGAPAK, Ultrapak, Ultrapak+)
 9. Jaką klawiaturę midi wybrać?

  https://youtu.be/W8D_z-bWB5k

  Sklep Muzyczny SUPERSOUND z Maciejem Polańskim z portalu MUSONEO.COM przytowali bardo fajny mini poradnik o tym jaką klawiturę sterującą MIDI USB wybrać.

  W zestawieniu znajdują się 2 klawiatury od MIDIPLUS!

  Polecamy film.

 10. MUSONEO- DRUGI KURS GRATIS DO 29 LISTOPADA!

  BLACK WEEK Kup dowolny kurs MUSONEO.COM od 18 do 29 listopada 2019 a drugi w tej samej cenie lub niższej otrzymasz gratis! Wystarczy przesłać dowód zakupu i prośbę pod info@musoneo.com wraz z informacją jaki kurs wybieramy. Zapraszamy!