Aktualności

 1. EDITORS KEYS- FL STUDIO KEYBOARD- Skróty klawiaturowe w FL STUDIO

  EDITORS KEYS- FL STUDIO KEYBOARD- Skróty klawiaturowe w FL STUDIO

  Omawiamy najbardziej przydatne w programie FL Studio skróty klawiszowe oznaczone na podświetlanej klawiaturze Editors Keys w wersji FL Studio - począwszy od klawiszy funkcyjnych dających dostęp do kluczowych obszarów programu, poprzez szybkie wywoływanie narzędzie edycyjnych i różnych komend, po edycję zapisu nutowego w oknie Piano Roll.

  Czytaj dalej »
 2. BAND IN A BOX 2021 PL DLA WINDOWS JUŻ JEST!

  BAND IN A BOX 2021 PL DLA WINDOWS JUŻ JEST!

  W nowej wersji programu Band-in-a-Box 2021 dodano ponad 80 nowych funkcji! Między innymi dodane zostało 16 nowych edytowalnych ścieżek użytkowych...

  Czytaj dalej »
 3. POLYEND W SOUND STATION

  POLYEND W SOUND STATION
  Firma Polyend została powołana do życia przez Piotra Raczyńskiego. Stworzył ją zespół profesjonalistów w pełni oddanych swojej pasji. Firma ma swoją siedzibę w Krainie Tysiąca Jezior, w północnowschodniej Polsce. Skupia się na odkrywaniu i udostępnianiu nowych możliwości w muzyce dla kreatywnych muzyków.
  Czytaj dalej »
 4. ESTRADA I STUDIO: Marka Midiplus jest coraz lepiej rozpoznawalna na naszym rynku.

  ESTRADA I STUDIO: Marka Midiplus jest coraz lepiej rozpoznawalna na naszym rynku.
  "Marka Midiplus jest coraz lepiej rozpoznawalna na naszym rynku. I bardzo dobrze, bo oferuje funkcjonalne produkty za rozsądną cenę. Tak jak prezentowane tutaj kompaktowe monitory..."
  Czytaj dalej »
 5. MIDIPLUS MI5 w zestawieniu najlepszych monitorów bluetooth do 1 tys zł!

  MIDIPLUS MI5 w zestawieniu najlepszych monitorów bluetooth do 1 tys zł!
  Trzy różne pary aktywnych zestawów głośnikowych wyposażonych w technologię bluetooth. Stworzone z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, dla twórców muzyki i kontentu audio-wideo mogą także zainteresować zwykłych użytkowników, miłośników gier komputerowych czy osoby, które cenią sobie jakość dźwięku. To także ciekawa opcja dla tych, którzy wykorzystując w swojej pracy twórczej głównie słuchawki i chcieliby wreszcie od nich trochę odpocząć. Do tych monitorów podłączymy telefon, CD, profesjonalny interfejs audio czy syntezator – słowem dowolne urządzenia audio z wyjściem liniowym. Trzy firmy znane na rynku pro-audio – Mackie, Presonus i MIDIPlus – wszystkie obiecują nam studyjną jakość dźwięku i precyzję za niewielką cenę. Parę MI5 kupimy już za nieco ponad 600 zł, podczas zestawy Eris i CR-X kosztują ok. 900 i 1000 zł odpowiednio. Czy to w ogóle możliwe, by w tej ceni uzyskać dobrą jakość dźwięku?
  Czytaj dalej »
 6. FL STUDIO 20.8.2 już jest!

  FL STUDIO 20.8.2 już jest!
  Obsługa Mac Apple Silicon (M1 / Rosetta 2), ulepszony workflow i bezpłatny . FL Studio kontynuuje marsz w górę dzięki tej aktualizacji dzięki nowym funkcjom i poprawkom, aby praca z programem była jeszcze wygodniejsza. Skorzystaj ze swojej darmowej dożywotniej aktualziacji!
  Czytaj dalej »
 7. Zaawansowane rozdzielacze midi z fizyczną jednostką sterującą od LAB4MUSIC

  Zaawansowane rozdzielacze midi z fizyczną jednostką sterującą od LAB4MUSIC
  Lab4Music Sipario to zaawansowany Router MIDI. Podłącz swoje urządzenia do Sipario i zarządzaj wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego dotknięcia.
  Czytaj dalej »
 8. SOUND STATION dystrybutorem EDITORS KEYS W POLSCE

  SOUND STATION dystrybutorem EDITORS KEYS W POLSCE
  Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem dla produktów firmy EditorsKeys w Polsce. EditorsKeys ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Firma specjalizuje się w produkcji specjalistycznych klawiatur komputerowych, dedykowanych do pracy z platformami DAW.
  Czytaj dalej »
 9. Test: Midiplus MI 5 w InfoMusic

  Test: Midiplus MI 5 w InfoMusic
  "MIDIPLUS MI 5 to bardzo ciekawe, UNIWERSALNE, aktywne monitorki z mnogością możliwych zastosowań..."
  Czytaj dalej »
 10. MUSONEO- JAK AKTYWOWAĆ ZAKUPIONY KURS

  MUSONEO- JAK AKTYWOWAĆ ZAKUPIONY KURS
  Kupiłeś / otrzymałeś kod do kurs w sklepie muzycznym? W tym odcinku pokazuję, jak wprowadzić w koszyku kod, aby szybko uruchomić dostęp do kursu.
  Czytaj dalej »
Posts loader