Przełącznik Nav

Blog

 1. Rusza produkcja pierwszej partii JOUE

  Rusza produkcja pierwszej partii JOUE- na produkcji drewniane obudowy.

 2. JOUE & ABLETON LIVE 9 - tutorial

  Zobacz jak używać Joue z Abletonem Live w profesjonalnym tutorialu video.

 3. Produkty PG MUSIC w naszej ofercie

  PG Music jest wiodącym producentem oprogramowania komputerowego do komponowania, aranżowania, wykonywania, nagrywania i edycji muzyki.

  Założona w 1988 roku przez twórcę programu Dr Peter Gannon firma zyskała pozycję międzynarodową. Zespół BAND IN A BOX został wyróżniony w prestiżowym magazynie PC Magazine "Award for Technical Excellence" w 1990 roku oraz zdobył nagrodę Reditors Choice Award przyznawaną przez Electronic Musician w 1995 roku.

  PG Music oferuje obecnie linię ponad 30 różnych produktów.

  Produkty dostępne w wersji pudełkowej oraz elektronciznej. W polskiej wersji językowej jedynie dla środowiska Windows.

 4. JOUE W SOUND STATION

  Joué jest wyrazistym i modularnym kontrolerem MIDI, który został wykonany z najwyższej jakości materiałów i przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. To innowacyjny i ewoluujący instrument ułatwiający odtwarzanie muzyki cyfrowej oraz oferujący początkującym i profesjonalnym artystom unikalny poziom ekspresji i spontaniczności.

  Jedno urządzenie, nieskończone możliwości Joué jest wykonany z wysokiej jakości drewna i metalu. Kontroler jest wyposażony w czuły na nacisk sensor, na którym umieszczane są magiczne moduły. Moduły takie jak klawisze fortepianu, struny gitarowe, pady perkusyjne czy elementy sterowania 3D, które tworzą niesamowity plac zabaw dla muzyków. Moduły są wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, który przekazuje nawet najmniejszą zmianę ciśnienia do czujnika. Dzięki temu muzycy mogą używać naturalnych gestów, takich jak wibracje, zginanie i uderzenia normalnie zarezerwowane dla tradycyjnych instrumentów.

  Wymieniaj moduły w locie Joué ma 3 gniazda, które można wypełnić modułami. Moduły można wymieniać w locie podczas pracy na żywo ponieważ przechowują w sobie informację o konfiguracji. Kontroler automatycznie wykrywa nowe moduły i wysyła dane MIDI.

  Działa z dowolnym DAWem.

  JOUE można podłączyć do każdej platformy DAW pracującej z midi. Możesz grać i sterować oprogramowaniem, takim jak Ableton Live, Apple Logic, CUBASE, FL STUDIO, wszelkie wtyczki Native Instruments, aplikacje iPad – GarageBand oraz innymi.

  Możesz także podłączyć go do swojego ulubionego sprzętu, używając konwertera USB do MIDI, bez potrzeby łączenia za pośrednictwem komputera. Istnieje również możliwość łączenia razem kilku kontrolerów JOUE. Ponadto Joué jest zgodny z MPE (wielowymiarowe wyrażenie polifoniczne).

  Premiera planowana w IV kwartale 2017. POLECAMY! Niedługo peny opis na naszej stronie.