Blog

 1. BOYA MIC SOUND STATION

  Firma posiada centralne laboratorium- dział badań i rozwoju elektroakustycznego, obejmujące wszystkie rodzaje mikrofonów w każdym obszarze ich zastosowania. Firma działa w oparciu o najwyższej jakości standardy. Zapewniania jakości, produkcję, zarządzanie łańcuchem dostaw,  tak aby zapewnić dostęp do niedrogich mikrofonów o wysokiej jakości.
   
  Firma rozpoczęła działalność w 2007 roku. Siedziba znajduje się w Guanlan Silicon Valley, Shenzhen City, niedaleko HK. Powierzchnia, którą zajmuje hala produkcyjna i laboratoria obejmuje ponad 6000 metrów kwadratowych.
   
  BOYA to wiodąca firma, która specjalizuje się w mikrofonach do aparatów DSLR, kamer, rejestratorów audio itp.
  Zapraszamy na Polską stronę poświęconą w całości mikrofon BOYA MIC.
 2. Warsztaty FL STUDIO i MIDIPLUS

  https://youtu.be/-Q2w3lxb_R8

  Szkolenie z produkcji muzyki Hip-Hop z wykorzystaniem oprogramowania FL Studio zorganizowane Wspólnie z Obornickim Ośrodkiem Kultury i MUSONEO. Program: 1. Organizacja domowej pracowni nagrań (wyposażenie, akustyka, metody pracy, odsłuch) 2. Wprowadzenie do pracy z FL Studio (przedstawienie programu i przegląd dostępnych narzędzi) 3. Warsztaty z tworzenia hip-hopowych podkładów (czyli jak krok-po-kroku stworzyć kompletny podkład) 4. Metody obróbki ścieżek wokalnych i rapu (przedstawienie różnych technik realizacji nagrań wokalnych) 5. Jak uzyskać profesjonalne brzmienie? – sesja mikserska i dyskusja (omówienie profesjonalnie zmiksowanego projektu z wykorzystaniem zaawansowanych technik i narzędzi w środowisku FL Studio) KTO PROWADZIŁ SZKOLENIE? Oczywiście niezastąpiony MACIEJ POLAŃSKI. Twórca i redaktor naczelny portalu edukacyjnego dla muzyków Musoneo.com, oferującego dostęp do blisko 200 godzin najwyższej jakości materiałów instruktażowych z zakresu obsługi DAW, produkcji muzycznej i sound-design. Realizator dźwięku, producent formacji Star Of 77, były klawiszowiec formacji Funky Trip Foundation, wykładowca Red Bull Music Academy Bass Camp oraz Audio Engineering Society. Na swoim koncie ma kilka tysięcy stron publikacji w magazynie Estrada i Studio, w tym artykułów, testów sprzętu i oprogramowania muzycznego, wywiadów i relacji.

 3. INFOMUSIC O BAND IN A BOX

  "Jeśli bezskutecznie poszukujecie zespołu do wspólnego grania lub co gorsza, chcielibyście aby grający w nim muzycy świetnie poruszali się po wszystkich gatunkach muzycznych - prawdopodobnie szukaliście aplikacji Band-in-a-Box 2019... Jest to zatem fantastyczne narzędzie dla kompozytora, czy muzyka uczącego się grać na instrumencie. Możliwości aplikacji jest mnóstwo i zapraszamy na krótki film instruktażowy poniżej oraz także video obrazujące najnowszy update aplikacji (...)"

  Czytaj cału artykuł tutaj:

  https://www.infosound.pl/artykul/52570,poszukujecie-zespolu-a-moze-band-in-a-box

 4. BAND IN A BOX 2019 dla MAC OSX już dostępny

  Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest już wersja BAND IN A BOX 2019 dla MAC OSX!

  Istnieje wiele ekscytujących nowych funkcji w Band-in-a-Box 2019! Po pierwsze nowa 64-bitowa wersja Band-in-a-Box, która pracuje dobrze w najnowszymi funkcjami i wtyczkami 64-bitowymi OS! Dołączamy zarówno wersje 64-bit jak i 32-bit, tak żeby użytkownicy 32-bitowego Windows OS nadal mogli używać Band-in-a-Box 2019. Stworzyliśmy także 64-bitowe Wtyczki VST Band-in-a-Box, które możesz użyć w twoim ulubionym DAW (Cakewalk, Reaper, Pro Tools, etc.) aby generować style, RealTracks, RealDrums, Multi-Riffs, etc. Dołączyliśmy 64-bitowy GM MIDI syntezator VSTSynthFont64 z wzorcowymi GM brzmieniami, pozwalającymi dostosować każde brzmienie GM nawet większe niż 2 GB. Kompletnie przebudowaliśmy Wybór Utworu, który pokazuje informacje o 50,000 utworów i ma użyteczny filtr i funkcje wyszukiwania takiego jak: według progresji akordowej i/lub frazy melodycznej. Dodaliśmy zaawansowane filtry aby pomóc wyszukiwać RealTracks, RealDrums i MIDI SuperTracks. Wyszukiwanie możliwe jest według rodzaju, metrum, tempa, RealCharts i innych. Możesz kontrolować głośność każdego RealTrack w Wiązance. Udoskonalenie notacji dotyczy notacji bębnów, bębnowe RealCharts(transkrypcje wybranych RealDrums), szybki dostęp do znaków chromatycznych i inne. Dodaliśmy 30 nowych tytułów utworów w Wyszukiwarce Utworów. Melodysta używa nowych RealStyliaby generować akordy i melodie. Wzbogacone Harmonie Audio Harmonie silnikiem BB-Harmonia tworzącym wyrafinowane harmonie z dźwiękami przejściowymi do ścieżki audio. I wiele innych.

 5. BAND IN A BOX- o programie

  https://youtu.be/cgCIZpbV5GQ

  Band In a Box to potężne narzędzie do tworzenia muzyki. Wprowadź akordy dla dowolnego utworu używając standardowych symboli akordów (np. C, Fm7 lub C13b9) i wybierz odpowiedni styl wedle uznania, a Band-in- a-Box zrobi za Ciebie resztę, automatycznie tworząc kompletną profesjonalnej jakości aranżację pianina, basu, perkusji, gitary i smyczków lub rogów w wielu popularnych stylach wraz z opcjonalnymi ścieżkami dźwiękowymi na żywo z RealDrums i RealTracks.

  Zobacz gdzie porównać zawartość poszczególnych edycji programu oraz sprawdzić próbki brzmień/styli.

  https://bandinabox.pl

 6. Instalacja BAND IN A BOX VST

  Prezentujemy BAND IN A BOX w wersji wtyczkowej, która działa z wszystkimi popularnymi platformami DAW (Ableton, Cubase, FL Studio, Pro tools, Studio One, Reason itp.)

  Zobacz tutorial PL jak zainstalować wersję wtyczkową BAND IN A BOX.

  KUP BAND IN A BOX:
  https://bandinabox.pl

 7. BAND IN A BOX jako wtyczka VST

  Prezentujemy BAND IN A BOX w wersji wtyczkowej, która działa z wszystkimi popularnymi platformami DAW (Ableton, Cubase, FL Studio, Pro tools, Studio One, Reason itp.)

  Zobacz jak szybko, łatwo i przyjemnie komponować i rozbudowywać swoje utworzy za pomocą tego zaawansowanego narzędzia.

  Wprowadź akordy dla dowolnego utworu używając standardowych symboli akordów (np. C, Fm7 lub C13b9) i wybierz odpowiedni styl wedle uznania, a Band-in- a-Box zrobi za Ciebie resztę, automatycznie tworząc kompletną profesjonalnej jakości aranżację pianina, basu, perkusji, gitary i smyczków lub rogów w wielu popularnych stylach wraz z opcjonalnymi ścieżkami dźwiękowymi na żywo z RealDrums i RealTracks.

  BAND IN A BOX 2019
  Istnieje wiele ekscytujących nowych funkcji w Band-in-a-Box 2019! Po pierwsze nowa 64-bitowa wersja Band-in-a-Box, która pracuje dobrze w najnowszymi funkcjami i wtyczkami 64-bitowymi OS! Dołączamy zarówno wersje 64-bit jak i 32-bit, tak żeby użytkownicy 32-bitowego Windows OS nadal mogli używać Band-in-a-Box 2019. Stworzyliśmy także 64-bitowe Wtyczki VST Band-in-a-Box, które możesz użyć w twoim ulubionym DAW (Cakewalk, Reaper, Pro Tools, etc.) aby generować style, RealTracks, RealDrums, Multi-Riffs, etc. Dołączyliśmy 64-bitowy GM MIDI syntezator VSTSynthFont64 z wzorcowymi GM brzmieniami, pozwalającymi dostosować każde brzmienie GM nawet większe niż 2 GB. Kompletnie przebudowaliśmy Wybór Utworu, który pokazuje informacje o 50,000 utworów i ma użyteczny filtr i funkcje wyszukiwania takiego jak: według progresji akordowej i/lub frazy melodycznej. Dodaliśmy zaawansowane filtry aby pomóc wyszukiwać RealTracks, RealDrums i MIDI SuperTracks. Wyszukiwanie możliwe jest według rodzaju, metrum, tempa, RealCharts i innych. Możesz kontrolować głośność każdego RealTrack w Wiązance. Udoskonalenie notacji dotyczy notacji bębnów, bębnowe RealCharts(transkrypcje wybranych RealDrums), szybki dostęp do znaków chromatycznych i inne. Dodaliśmy 30 nowych tytułów utworów w Wyszukiwarce Utworów. Melodysta używa nowych RealStyliaby generować akordy i melodie. Wzbogacone Harmonie Audio Harmonie silnikiem BB-Harmonia tworzącym wyrafinowane harmonie z dźwiękami przejściowymi do ścieżki audio. I wiele innych.

  KUP BAND IN A BOX:
  https://bandinabox.pl

 8. ESTRADA I STUDIO O THE ONE SMART PIANO

  "Instrument wraz z aplikacją ONE Smart Piano to nowy, łatwy i przyjemny sposób nauki gry bez konieczności opłacania prywatnego nauczyciela, zaraz po zainstalowaniu i skonfigurowaniu sprzętu. Po podłączeniu tabletu lub smartfona z aplikacją Smart Piano, można oglądać i uczestniczyć w interaktywnych wideo-lekcjach gry na pianinie, korzystać arkuszy z zapisem nutowym zsynchronizowanym z klawiszami podświetlanymi diodami LED, które podpowiadają, które klawisze należy wciskać..."


  Czytaj więcej: https://estradaistudio.pl/mieszanka/31009-pianina-the-one-dostepne-w-polsce

 9. Instalacja i aktualizacja FL STUDIO!

  Często pytacie jak zainstalować i zaktualizować FL STUDIO. Dlatego zdecydowaliśmy się przygotować ten film. W filmie zobaczysz jak aktywować program oraz jak bezpiecznie zaktualizować go tak aby nie utracić swoich danych/projektów.

  Polecamy:

  https://flstudio.pl  

  https://musoneo.com


  Polub na FB:

  https://www.facebook.com/flstudiopolska/

 10. Instrument FLEX w FL STUDIO- prezentacja wideo!

  Prezentacja video nowego instrumentu wirtualnego od Image Line! FLEX!

  https://youtu.be/XRTLXVvh4ZE

  FL STUDIO 20.5 przedstawia FLEX - zaawansowany syntezator „zorientowany na produkcję” z natychmiastowymi epickimi dźwiękami, które pozwalają pozostać w strefie tworzenia muzyki. FLEX jest bezpłatny we wszystkich edycjach FL STUDIO.