Witamy w Sound Station

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem znanych na całym świecie i uznanych firm tj. Midiplus, CKMOVA, Polyend, Editors Keys, Midi Solutions, Musoneo, DJ Techtools, AirTurn, Joue, The One Smart Piano, Image-Line (FL Studio) , PG Music (Band In a Box), BOYA, AmpRidge oraz wielu innych.  Naszą misją jest dostarczać najwyższej jakości sprzęt, oprogramowanie muzyczne oraz materiały edukacyjne wszystkim użytkownikom szukającym zarówno innowacyjnych jak sprawdzonych rozwiązać z zakresu szeroko pojętego pro audio.  

Producenci

Nowości

Popularne produkty

Opinie o produktach

AKTUALNOŚCI

Najnowsze artykuły

SOUND STATION TV

SOUND STATION TV

Polecane filmy

TEST: EDITORS KEYS- ABLETON KEYBOARD

Podświetlana klawiatura komputerowa do oprogramowania Ableton Live to najlepszy sposób na dokonywanie wszelkich operacji edycyjnych w programie Ableton Live. Urządzenie to pomoże w szybszym nauczeniu się i opanowaniu programu. Edutuj szybciej i wygodniej.

CKMOVA - VOCAL X : ZESTAW BEZPRZEWODOWY

Vocal X to ultrakompaktowy cyfrowy bezprzewodowy system mikrofonowy. To doskonałe rozwiązanie do nagrań rozmów, dialogów, transmisja na żywo, rozmów z dwiema osobami jednocześnie. Działa z lustrzankami, kamerami, smartfon, komputerami, mikserami i innymi.

SMART KEYBOARD PRO- NAUCZY CIĘ GRAĆ

Sama aplikacja, dostępna bezpłatnie w Google Play i App Store, ma cztery główne tryby pracy: arkusze nutowe, kurs nauki gry, filmy instruktażowe i coś, co może przypaść do gustu najmłodszym, zachęcając ich do nauki – gra edukacyjna w stylu Rock Band z systemem punktów i dostępem do wielu

Tutoriale video

CHARAKTERYSTYKI KIERUNKOWE MIKROFONÓW

Charakterystyka kierunkowości mikrofonu to jego czułość na dźwięki docierające do niego z różnych kierunków lub pod różnym kątem. Znanych jest wiele różnych charakterystyk kierunkowości, które można przedstawić na wykresach znanych jako wzory biegunowości. W filmie omawiamy zagadnienie charakterystyk kierunkowych mikrofonu oraz pokazujemy jak to działa i wygląda w praktyce!

BAND IN A BOX- KROK PO KROKU

Prezentacja programu firmy PG MUSIC: Band in a Box (na podstawie edycji UltraPak). Pokazujemy przykładowe zastosowania programu oraz podstawy dot. jego użytkowania. Zobacz w jaki sposób przenieść ścieżkę BIAB do innej platformy DAW (np. Ableton LIVE).

FL STUDIO- KROK PO KROKU

FL Studio to kompletne środowisko produkcji muzycznej- wszystko czego potrzebujesz do komponowania, aranżowania, nagrywania, edytowania, miksowania i masteringu profesjonalnie brzmiącej muzyki w jednym pakiecie.