logo_hercules_400_120

HERCULES jest oddziałem Grupy Guillemot Corporation S.A. Firma od 1984 r. projektuje i produkuje sprzęt do interaktywnej rozrywki, od samego początku traktując pasję do muzyki jako filar swojej strategii i tworzonych innowacji. W 2018 r. firma Hercules gruntownie odświeżyła swoją markę, wprowadzając jeszcze bardziej innowacyjne i wydajne rozwiązania ułatwiające zostanie DJ-em, dzięki którym każdy może poznać i opanować wszystkie techniki przydatne podczas miksowania. W 2020 r. Hercules z ogromną przyjemnością towarzyszy swoim użytkownikom na drodze do występów przed publicznością, oferując im zupełnie nowy kontroler DJ z funkcjami klasy profesjonalnej. 

Strona Producent: https://www.hercules.com/en-us/ 

Aktualności

PRODUKTY

Najnowsze produkty

Bestsellers

Wszystkie produkty

MEDIA

Video

DJ Hapa to Dj z 25 letnim doświadczeniem i specjalnie dla HERCULES DJ przygotował materiały z DJ Academy. W tym filmiku dzieli się z nami radami jak zaistnieć w świecie miksu. (warto włączyć automatyczne tłumaczenie napisów)

Hercules DJControl Inpulse 200 to idealny kontroler do nauki miksowania. Zawarte w zestawie oprogramowanie DJUCED oraz kurs online z polskimi napisami tworzą kompletny zestaw  gotowy do działania.

Hercules DJControl Mix to Bezprzewodowy kontroler DJski z Bluetooth przeznaczony do obsługi ze Smartfonów (iOS i Android). W zestawie z Aplikacją ,,djay,, dla mobilnych Djów.

LISTA SKLEPÓW

Jeteśmy dumni ze wszystkich dystrybuowanych przez nas produktów i jest nam niezmiernie miło, że producenci najwyższej jakości sprzętu audio i oprogramowania muzycznego z całego świata obdarzyli nas zaufaniem i powierzyli nam opiekę nad swoimi uznanymi i szanowanymi markami. 

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Produkty pochodzące z naszej dystrybucji objęte są oficjalną gwarancją producenta realizowaną na terenie kraju.   


 

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.