TESTY

 1. TEST: ramię mikrofonowe CKMOVA SAS-2

  TEST: ramię mikrofonowe CKMOVA SAS-2

  CKMOVA SAS-2 to profesjonalne ramię mikrofonowe, stworzone w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony twórców rozmaitego kontentu, którzy chcieliby w swoich prezentacjach wykorzystać dobrej klasy mikrofon i ustawić go w wygodnej pozycji, która nie krępuje ruchu i nie ogranicza widoczności ekranu komputera.

  Czytaj dalej »
 2. TEST: CKMOVA UM100 Kit5 zestaw bezprzewodowy dla iOS

  TEST: CKMOVA UM100 Kit5 zestaw bezprzewodowy dla iOS

  CKMOVA UM100 Kit5 to zestaw składający się z nadajnika UM100 TX, mikrofonu tzw. krawatowego przypinanego do koszuli oraz odbiornika UM100 RXDI, który podłączymy bezpośrednio do urządzeń ze złączem Lightning, a zatem w szczególności do iPhonów i iPadów. Warto jednak zaznaczyć, że w ofercie firmy CKMOVA jest także wersja zestawu z odbiornikiem wyposażonym w złącze USB C.

  Czytaj dalej »
 3. TEST mikrofonu CKMOVA SXM 3

  TEST mikrofonu CKMOVA SXM 3

  CKMOVA SXM-3 to mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej. Producent przekonuje, że zastosowanie dużej, ponad 1-calowej membrany ma zapewnić mikrofonowi gładkie, szczegółowe brzmienie i niski poziom szumów.

  Czytaj dalej »
 4. PORÓWNANIE ramion mikrofonowych CKMOVA SAS2 i RODE PSA1

  PORÓWNANIE ramion mikrofonowych CKMOVA SAS2 i RODE PSA1

  Oba produkty umożliwiają mocowanie mikrofonu do blatu biurka, jednocześnie nie zabierając miejsca na blacie przed ekranem komputera. Po zakończeniu pracy ramię można złożyć lub obrócić, umieszczając mikrofon z dala od przestrzeni roboczej. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nagrywają prezentacje wideo przed komputerem, rejestrują głos do audycji itd.

  Czytaj dalej »
 5. CKMOVA- MST3 (statyw/ selfie stick z mikrofonem kierunkowym i lampką) -mobilny zestaw dla vloggerów

  CKMOVA- MST3 (statyw/ selfie stick z mikrofonem kierunkowym i lampką) -mobilny zestaw dla vloggerów

  W zestawie znajdziemy rozkładany statyw z uchwytem na telefon lub mały aparat fotograficzny, a także mikrofon typu shotgun wraz z osłonką przeciwwietrzną. Mikrogon możemy umieścić na bezpośrednio na aparacie lub na stopce statywu, co chwilę pokażę. Użytkownik otrzymuje także dwa kable zakończone wtykami mały jack TRRS oraz TRRS i TRS odpowiednio.

  Czytaj dalej »
 6. Test: CKMOVA DCM1 PRO – mikrofon typu shotgun

  Test: CKMOVA DCM1 PRO – mikrofon typu shotgun

  "Dzięki wyważeniu właściwości technicznych i funkcjonalności względem ceny, CKMOVA DCM1 PRO to dobry wybór na początek dla osób chcących bardziej profesjonalnie zajmować się filmem. Dodatkowo udzielana aż trzyletnia gwarancja pozwala być spokojnym, że nie zostaniemy nagle pozbawieni podstawowego narzędzia pracy..."


  Czytaj dalej »
 7. Test: MIDIPLUS MI 5- monitory studyjne bluetooth

  Test: MIDIPLUS MI 5- monitory studyjne bluetooth

  To rozsądne rozwiązanie, nie ma zauważalnego wpływu na jakość dźwięku, a pozwala zaoszczędzić koszty i upraszcza podłączenie. Od razu zaznaczę, że tak jest we wszystkich testowanych modelach. Pasmo przenoszenia MI5 rozciąga się od 50Hz do aż 25 kHz przy zaledwie 3dB spadku, co pozwala sądzić, że monitory potrafią wygenerować solidny bas.

  Czytaj dalej »
 8. Test: CKMOVA SUM3 - uniwersalny mikrofon pojemnościowy USB

  Test: CKMOVA SUM3 - uniwersalny mikrofon pojemnościowy USB

  CKMOVA SUM3 to mikrofon pojemnościowy podłączany przez USB do komputerów lub urządzeń mobilnych. Pełni zarazem rolę interfejsu audio czy – mówiąc prościej – zewnętrznej karty dźwiękowej, od razu przetwarzając sygnał akustyczny na cyfrowy i odwrotnie, umożliwiając odtwarzanie dźwięku z komputera czy telefonu przez wbudowane wyjście słuchawkowe.

  Czytaj dalej »
 9. Ampridge MightyMic C+Pro - mikrofonowy system reporterski

  Ampridge MightyMic C+Pro - mikrofonowy system reporterski

  Pod marką MightyMic firma AmpRidge oferuje całą gamę dostępnych cenowo narzędzi przeznaczonych głównie dla podcasterów, choć nie tylko. Opisany tu zestaw składa się z mikrofonu kierunkowego MightyMic C oraz przeznaczonego do współpracy ze smartfonami nadajnika MightyMic Pro.

  Czytaj dalej »
 10. Kable audio SSQ- prezentacja

  Kable audio SSQ- prezentacja

  Kable SSQ produkowane są w Polsce, z polskiej beztlenowej miedzi (KGHM) i są lutowane ręcznie bezołowiową cyną z dodatkiem srebra, również polską.

  Czytaj dalej »
Posts loader