Hercules DJ

 1. Hercules T7: Rewolucyjny kontroler DJ dla winylowych wirtuozów (PREMIERA)

  Hercules T7: Rewolucyjny kontroler DJ dla winylowych wirtuozów (PREMIERA)

  Hercules T7 to innowacyjny kontroler DJ zaprojektowany dla entuzjastów winyli, który daje możliwość nauki i praktykowania miksowania na płytach winylowych. Wyposażony w szereg funkcji, które sprawią, że miksowanie na winylach będzie nie tylko łatwe, ale także przyjemne.

  Czytaj dalej »
 2. Już jest! Druga generacja najpopularniejszego kontrolera DJ-skiego dla początkujących!

  Już jest! Druga generacja najpopularniejszego kontrolera DJ-skiego dla początkujących!

  Cieszcie się, miłośnicy muzyki i aspirujący DJ-e! Właśnie nadszedł Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 - kontroler DJ, który gwarantuje, że w mgnieniu oka zamienisz się w profesjonalnego DJ-a. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu, nauka miksowania Twoich ulubionych utworów staje się prosta jak nigdy dotąd.

  Czytaj dalej »
 3. Hercules Inpulse 300 mk2 - Najlepszy kontroler Djski do 1000zł?

  Hercules Inpulse 300 mk2 - Najlepszy kontroler Djski do 1000zł?

  Firma Hercules specjalizuje się w produkcji sprzętu DJ-skiego od ponad dekady i dba, aby początkujący DJ-e otrzymywali wszystko, co potrzebne do nauki miksowania. Hercules Inpulse 300 mk2 to nie tylko kontroler DJ-ski, ale także kompletny zestaw do nauki miksowania. Wykonany z wysokiej jakości komponentów, potwierdzonych 3-letnią gwarancją, ten kontroler oferuje wiele funkcji, które pomogą Ci szybko nauczyć się podstaw didżeingu oraz zacząć kreować własne miksy.

  Czytaj dalej »
 4. Odkryj kontroler DJ, który pomoże Ci osiągnąć swoje marzenia

  Odkryj kontroler DJ, który pomoże Ci osiągnąć swoje marzenia

  Inpulse 500 to niezwykły kontroler DJ stworzony przez markę Hercules DJ, która od lat specjalizuje się w produkcji sprzętu DJ-skiego. Ten innowacyjny produkt został zaprojektowany z myślą o ludziach, którzy pragną nie tylko zacząć swoją przygodę z DJ-ingiem, ale również szybko zdobyć profesjonalne umiejętności.

  Czytaj dalej »
 5. Hercules DJ Control Mix - Zawsze tam gdzie ty!

  Hercules DJ Control Mix - Zawsze tam gdzie ty!

  Chcąc sprostać oczekiwaniom młodego pokolenia didżejów, którzy zaczynają swoją przygodę z muzyką elektroniczną, Hercules wprowadza na rynek DJControl Mix - innowacyjny, bezprzewodowy kontroler DJ, który pozwala tworzyć niezapomniane miksy za pomocą smartfona. Dzięki temu urządzeniu, miksowanie staje się łatwe, a przy tym mobilne i dostępne dla każdego.

  Czytaj dalej »
 6. Najlepszy program Djski dla początkujących

  Najlepszy program Djski dla początkujących

  DJUCED to nie tylko program DJ-ski, ale również platforma edukacyjna dla początkujących DJ-ów. DJ Academy oferuje wysokiej jakości kursy dostępne w dwóch formach. Pierwsza opcja to filmy instruktażowe, które można obejrzeć na platformie YouTube w dowolnym momencie i na dowolnym urządzeniu.

  Czytaj dalej »
 7. Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Wszystkim naszym Partnerom i Klientom życzymy Zdrowych, Wesołych i pełnych muzyki chwil!

  Czytaj dalej »
 8. Jak zostać DJem? Pierwsze kroki

  Jak zostać DJem? Pierwsze kroki

  Marzysz o tym, aby zostać DJem i tworzyć niesamowitą atmosferę na imprezach? Niezależnie od tego, czy chcesz zostać profesjonalnym DJ-em, czy po prostu czerpać przyjemność z tworzenia muzyki na domowych imprezach, musisz zacząć od podstaw. W tym artykule opowiemy o pierwszych krokach na drodze do zostania DJ-em.

  Czytaj dalej »
 9. Hercules DJControl Inpulse 200 - Twoja przepustka do świata profesjonalnego DJ-ingu

  Hercules DJControl Inpulse 200 - Twoja przepustka do świata profesjonalnego DJ-ingu
  Hercules DJControl Inpulse 200 to kompaktowy kontroler DJ-ski, który łączy w sobie intuicyjne funkcje z zaawansowanymi narzędziami, niezbędnymi do nauki miksowania. Dzięki wbudowanym funkcjom pomocy, takim jak Intelligent Music Assistant (IMA) i BeatMatch Guide, kontroler umożliwia nawet początkującym użytkownikom szybkie osiągnięcie poziomu zaawansowanego. 
  Czytaj dalej »
 10. Rozkręć imprezę w dowolnym miejscu dzięki Hercules DJ Control Mix!

  Rozkręć imprezę w dowolnym miejscu dzięki Hercules DJ Control Mix!

  Rozkręć imprezę w dowolnym miejscu dzięki Hercules DJ Control Mix! Ten kontroler łączy w sobie wysoką jakość dźwięku i łatwość obsługi, co czyni go idealnym towarzyszem Twojego mobilnego setupu!

  Czytaj dalej »
Posts loader