Już jest! Druga generacja najpopularniejszego kontrolera DJ-skiego dla początkujących!

Już jest! Druga generacja najpopularniejszego kontrolera DJ-skiego dla początkujących!

Cieszcie się, miłośnicy muzyki i aspirujący DJ-e! Właśnie nadszedł Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 - kontroler DJ, który gwarantuje, że w mgnieniu oka zamienisz się w profesjonalnego DJ-a. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu, nauka miksowania Twoich ulubionych utworów staje się prosta jak nigdy dotąd.

Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 to połączenie unikalnych funkcji i zaawansowanej technologii, które razem zapewniają łatwe i przyjemne doświadczenie miksowania. To narzędzie, które pozwoli Ci uwolnić swoją kreatywność i pozwoli Ci czuć się jak prawdziwy profesjonalista za konsoletą DJ-a. Kontroler dostarczany jest w komplecie z oprogramowaniem Serato DJ Lite i DJUCED, co czyni go idealnym towarzyszem dla wszystkich Twoich muzycznych ambicji.

herculesdj-inpulse200-mk2

Uruchom kontroler i zostań DJ-em

Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 jest stworzony z myślą o tych, którzy chcą opanować podstawy miksowania i rozpocząć swoją przygodę jako DJ. Dzięki dołączonym do kontrolera oprogramowaniom - Serato DJ Lite i DJUCED, już po uruchomieniu urządzenia możesz natychmiast zacząć naukę miksowania.

Funkcja Beatmatch Guide

Ta unikalna funkcja, wspierana przez oprogramowanie DJUCED i Serato DJ Lite, pomaga nauczyć się manualnej synchronizacji ścieżek. Gdy opanujesz te niezbędne umiejętności, możesz zdecydować się na wyłączenie tej funkcji.

Łatwe miksowanie

Dzięki strzałkom TEMPO i BEAT ALIGN, dopasowanie tempa i synchronizacja ścieżek staje się proste jak nigdy dotąd.

Kreatywność bez granic

Z 8 padami i 4 trybami (Hot Cue, Stems, FX, Sampler) możesz nieustannie tworzyć nowe warianty miksów oraz doskonalić podstawowe umiejętności DJ-skich.

lifestyle-herculesdj-inpulse200-mk2

Funkcja ,,Stems,,

Ta zaawansowana funkcja pozwala na podział ścieżek na instrumentalne i wokalne. Pozwoli Ci to na tworzenie unikalnych przejść, łącząc podczas odtwarzania instrumentalną część przygotowywanej ścieżki ze wokalnym fragmentem aktualnie odtwarzanego utworu.

Oprogramowanie Serato DJLite

Kontroler DJControl Inpulse 200 MK2 zawiera oprogramowanie Serato DJ Lite i udostępnia funkcję Beatmatch Guide. Jest też zgodny z wersją Serato DJ Pro,

która pozwala na korzystanie z pełnej gamy funkcji dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Oprogramowanie DJUCED

DJControl Inpulse 200 MK2 zawiera także oprogramowanie DJUCED, które posiada wbudowane samouczki DJ Academy. Dodatkowo, udostępnia ono funkcję ENERGY, która umożliwia kontrolowanie poziomu energii na imprezach. Pokrętło z kolorowym podświetleniem pomaga wybrać ścieżkę najlepiej pasującą do aktualnie odtwarzanego utworu.

Samouczki DJ Academy

Do dyspozycji użytkowników kontrolera są także materiały szkoleniowe DJ Academy dostępne w oprogramowaniu DJUCED. Bardzo pomocne samouczki wideo dostępne są również na kanale Hercules DJ na YouTube.

IMA (Intelligent Music Assistant)

W oprogramowaniu DJUCED funkcja Intelligent Music Assistant (IMA) podpowiada najbardziej odpowiednie ścieżki do dalszego odtwarzania, pochodzące zarówno z lokalnej biblioteki muzycznej, jak i serwisu Beatport ADVANCED.

Platforma ze ścieżkami do darmowego korzystania

Firma Hercules, w trosce o najwyższy komfort i najpełniejsze doświadczenia DJ-skich swoich klientów, stworzyła na swojej stronie internetowej Hercules.com platformę, która umożliwia bezpłatne pobieranie ścieżek, z którymi można pracować całkowicie za darmo!

Podsumowując, Hercules DJControl Inpulse 200 MK2 to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z DJ-ingiem. Zawiera wszystko, czego potrzeba do nauki i praktyki miksowania, a jego prosta obsługa i zaawansowane funkcje sprawiają, że jest to produkt idealny zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Nie czekaj i już dziś kup swoją sztukę!