Inne

Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 9

na stronę
 1. Hercules Stream 200 XLR

  Hercules Stream 200 XLR, profesjonalny kontroler audio do sterowania miksami dla widzów i twórcy na żywo na ekranie, z przedwzmacniaczem mikrofonowym, ekranem LCD, koderami o wysokiej rozdzielczości, 4 przyciskami czynności! Już dziś przenieś swoje streamy na wyższy poziom!

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 1 199,00 zł
 2. Hercules Stream 100

  Hercules Stream 100 to intuicyjny kontroler audio do zarządzania Live Streamami w czasie rzeczywistym, do 8 ścieżek, ekran LCD, kodery o wysokiej rozdzielczości, 4 przyciski czynności, konfigurowalny interfejs. Hercules Stream 100 to łatwy w obsłudze i wydajny kontroler audio do obsługi live streamów. Przestań się martwić o ustawienia dźwięku i skup się na swoim streamie!

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 649,00 zł
 3. Polyend Play+ - mobilny groovebox
  Polyend Play Plus jest niezwykle rozbudowanym, a jednocześnie prostym w obsłudze grooveboxem. Został zaprojektowany tak, aby pozwolić ci tworzyć, komponować i wykonywać muzykę jednocześnie świetnie się bawiąc. Nowy Polyend Play+ wyposażony jest także w doskonałe silniki syntezy, pozostawiając niezliczone możliwości i pobudzając kreatywność do maximum! Sprawdź sam!
  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 3 399,00 zł
 4. Hercules DJ Learning Kit MK2

  Hercules DJ Learning Kit MK2, zestaw zawierający Inpulse 200 MK2, monitory M32, słuchawki DJ45 wraz z pełną wersją DJuced - pełnowartościowym oprogramowaniem pozwalającym zrealizować Twoją imprezę oraz Serato DJ Lite.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 999,00 zł
 5. Nowość
  Hercules Inpulse T7 + KURS GRATIS

  Hercules T7 to innowacyjny kontroler DJski stworzony dla miłośników winyli. Ten zaawansowany sprzęt oferuje możliwość nauki i praktykowania miksowania na płytach winylowych z pełnym zaangażowaniem i satysfakcją. Hercules T7 jest wyposażony w bogaty zestaw funkcji, dzięki którym miksowanie na winylach staje się nie tylko łatwe, ale przede wszystkim niezwykle przyjemne. Sprawdźmy, co czyni Hercules T7 wyjątkowym! Dodatkowo dla klientów polskiej sieci dealerskiej, wraz z kontrolerem otrzymujesz DARMOWY dostęp do KURSU DJSKIEGO składającego się z 23 odcinków o łącznej długości ponad 3 godzin! 

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 3 090,00 zł
 6. Nowość
  Polyend Play - mobilny groovebox
  Ocena:
  100% of 100
  Polyend Play jest niezwykle rozbudowanym, a jednocześnie prostym w obsłudze grooveboxem. Został zaprojektowany tak, aby pozwolić ci tworzyć, komponować i wykonywać muzykę jednocześnie świetnie się bawiąc. 
  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 3 199,00 zł
 7. MIDIPLUS- STUDIO VALVE (lampowy interfejs audio)
  Ocena:
  100% of 100

  STUDIO VALVE to interfejs audio typu dwa w dwa (wyjścia/wejścia) o postmodernistycznym wyglądzie i pięknych wskaźnikach świetlnych. Jednocześnie ma dwa wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe i oferuje próbkowanie 24bit/192kHz, monitorowanie bez opóźnień, zasilanie fantomowe 48V, szybki interfejs USB2.0 (obsługa 3.0) i może być używany z komputerami Mac oraz Windows.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 749,00 zł
 8. MIDIPLUS- SPY
  Ocena:
  100% of 100

  Pedał SPY to kontroler w formie interfejsu usb, który może przetwarzać dane wysyłane przez pedał ekspresji i pedał przełącznikowy (typu switch) na sygnał usb.

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 169,00 zł
 9. THE ONE- Piano Hi-Lite
  Ocena:
  100% of 100

  Urządzenie typu „Smart piano” do nauki gry na pianinie, Listwa z diodami LED nadkładana na tradycyjną klawiaturę instrumentu 

  Dowiedz się więcej
  Cena detaliczna brutto 1 139,00 zł
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Lista Siatka

Produkty 9

na stronę