Polyend Play+ - mobilny groovebox

Polyend Play+ - mobilny groovebox

Hercules DJ Learning Kit MK2

Hercules DJ Learning Kit MK2

Hercules Stream 100

Hercules Stream 100

Polyend Play+ - mobilny groovebox

Polyend Play Plus jest niezwykle rozbudowanym, a jednocześnie prostym w obsłudze grooveboxem. Został zaprojektowany tak, aby pozwolić ci tworzyć, komponować i wykonywać muzykę jednocześnie świetnie się bawiąc. Nowy Polyend Play+ wyposażony jest także w doskonałe silniki syntezy, pozostawiając niezliczone możliwości i pobudzając kreatywność do maximum! Sprawdź sam!
Cena detaliczna brutto 3 399,00 zł
SKU
SS-2101

Przedstawiamy Play+

Polyend rozszerzyło możliwości oryginalnego grooveboxa "Play", wyposażając go w szereg nowych możliwości i ulepszeń, pozostawiając tę samą smukłą i elegancką obudowę. Dzięki Play+ możesz korzystać z dźwięków stereo, sięgnąć po wbudowane silniki syntezy i pracować z Twoim Daw na komputerze jako 14 kanałowy interfejs audio.

Syntezator Multitimbral

Wybieraj spośród wielu silników syntezatorowych, z których każdy oferuje unikalny charakter. Każdy z nich zawiera obszerną bibliotekę profesjonalnie opracowanych presetów gotowych, by Cię zainspirować zaraz po wyjęciu z pudełka. A kiedy chcesz dostosować dźwięk dokładnie do swoich potrzeb? Kształtuj i zmieniaj go za pomocą intuicyjnych wielofunkcyjnych makr, które sprawiają, że projektowanie dźwięku staje się łatwo dostępne.


ACD przenosi Cię z powrotem do złotej ery muzyki elektronicznej dzięki swojej rekreacji kultowych, jednooscylatorowych, monofonicznych syntezatorów analogowych. Oddając hołd japońskim legendom, ACD nie tylko uchwyciło istotę tych klasyków, ale również popycha Cię w przyszłość dzięki prostej i szybkiej obsłudze syntezy. Oferuje bogatą paletę opcji, począwszy od wiernych monofonicznych analogowych rekreacji, aż po unikalne i innowacyjne pejzaże dźwiękowe.

FAT to potężny silnik syntezatorowy, który doskonale oddaje bujne, vintage'owe ciepło klasycznych syntezatorów analogowych. W jego rdzeniu, FAT zawiera trzy wirtualne oscylatory analogowe i oferuje intuicyjną kontrolę drgania i detuningu, zapewniając, że możesz łatwo kształtować ikoniczne masywne dźwięki. Presety zawierają dwie odrębne odmianytranzystorowego filtra "Ladder", inspirowane unikalnymi klasykami analogowymi. FAT oferuje wszechstronny zakres brzmień, począwszy od głębokich basów, przez eteryczne pady, ekspresyjne linie melodyczne, aż po klasyczne brzmienia klawiszowe.

VAP to Wirtualny Analogowy Polisyntezator, który charakteryzuje się podwójną architekturą oscylatorów oraz wszechstronną matrycą modulacji. Wyposażony w wiele rodzajów filtrów i modulacji Pulse Widh, VAP pozwala na kształtowanie skomplikowanych patternów. Ten silnik wyróżnia się zwłaszcza w tworzeniu hipnotyzujących, ewoluujących tekstur, tworzeniu bujnych padów i tworzeniu unikalnych efektów dźwiękowych.

WTFM to unikalny silnik syntezatorowy FM z dwoma operatorami, który wykorzystuje oscylatory oparte na WaveTable, napędzane systemem 3-krotnego feedback-system. Operatory bazują na dynamicznych WaveTable, od prostej sinusoidy do bogatych harmonicznych tonów, oferując różnorodną paletę dźwięków. Niezależnie od tego, czy tworzysz gładkie, otulające pady czy nowoczesne, metaliczne brzmienia, WTFM pozwala osiągnąć unikalne tekstury z precyzją i autentycznością.

Rozszerzenie stereo

Z Play+, delikatnie przeszliśmy od mono do stereo, dzięki czemy doświadczysz głębszych i żywszych struktur dźwiękowych. Doświadczysz swocih brzmień z większą głębią, odczuwając detale, które robią ogromną róznicę!

Audio przez USB

Nagrywaj wielośladowo swoje sesje. Dzięki Play+ można wysyłać 14 ścieżek stereo do Twojego DAW (Digital Audio Workstation) oddzielnie, co zapewnia precyzję i elastyczność w procesie postprodukcji. To nie tylko ułatwia proces nagrywania; chodzi o zwiększenie potencjału przy miksowaniu, masteringu i występach na żywo. Dodaj nutkę profesji do swoich gotowych utworów, wzbogać swoje ścieżki efektami zewnętrznymi lub dodaj głębi podczas występu na żywo! Play+ został zaprojektowany, aby wspomagać każdy etap Twojego procesu twórczego.

Specyfikacja techniczna:

Typ: Groovebox oparty na próbkach i syntezatorach

Urządzenie: 128 sylikonowych padówRGB  sequencera, 32x pady RGB funkcyjne oraz dotykowe potencjometry

Dźwięki: Ponad 3000 próbek, polifonia 8-głosowa dla próbek i syntezatorów, do 8x5 polifonii MIDI

Syntezatory: 3 sloty syntezatorowe, każdy z 1 z 4 wbudowanych syntów

Sekwencer: Do 16 tracków, 64 króków, 128 patternów z ponad 30000 wariantów ścieżek

Tryb gry: Ponad 30 trybów z wariacjami do grania w loopie

Odtwarzanie próbek: WAV 16-bit/44.1kHz Stereo i Mono

Efekty: Zawiera filtry głośności, overdrive, randomizer, step repeater, chords, i smart beat fills

Wyjścia: Stereo OUT/słuchawki mini-jack

Łączność: MIDI I/O, Bluetooth, WiFi

Pamięć: karta microSD 16GB w zestawie

Źródło zasilania: Adapter zasilający 5V/1A lub power bank

Wymiary i waga:

Wysokość: 3.30 cm

Szerokość: 27.99 cm

Głębokość: 20.70 cm

Waga: 1.20 kg

Zawartość zestawu:

Polyend Play+

instrukcja "Essential References Book",

kabel USB-C,

adapter zasilający,

karta MicroSD 16GB

Więcej informacji
Kolor podstawowyCzarny
Wymiary3,3 x 28 x 20,7 cm
PaczkomatB
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Polyend Play+ - mobilny groovebox
Twoja ocena