DJ TECHTOOLS

 1. Marki Sound Station w promocyjnych cenach

  Marki Sound Station w promocyjnych cenach

  Wybrane produkty AirTurn, Analog Cases, DJ TechTools, EditorsKeys, MIDIPlus, Musoneo, MIDI Solutions, Band In A Box, The One teraz kupisz w nowych niższych cenach!

  Czytaj dalej »
 2. Wesołych Świąt!

  Wesołych Świąt!

  Wszystkim naszym Partnerom i Klientom życzymy Zdrowych, Wesołych i pełnych muzyki chwil!

  Czytaj dalej »
 3. Kontroler DJ TECHTOOLS Midi Fighter Spectra. Zaprojektowany, by przetrwać wszystko!

  Midi Fighter Spectra

  Jeśli szukasz kontrolera MIDI, który oferuje nie tylko wysoką jakość, ale także wyjątkowe odczucia muzyczne i wytrzymałość, to kontroler DJ TECHTOOLS Midi Fighter Spectra może być doskonałym wyborem. Zaprojektowany z myślą o profesjonalnych DJ-ach i finger drummerach kontroler posiada unikalne przyciski typu arcade Sanwa, które wytrzymują aż 5 milionów naciśnięć, co oznacza, że nigdy się nie zepsują.

  Czytaj dalej »
 4. WESOŁYCH ŚWIĄT

  WESOŁYCH ŚWIĄT

  Wesołch Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2023

  Czytaj dalej »
 5. DJ Techtools – jak nie zgubić się w gąszczu różnych modeli i standardów. Co będzie odpowiednie dla mojego kontrolera?

  DJ Techtools – jak nie zgubić się w gąszczu różnych modeli i standardów. Co będzie odpowiednie dla mojego kontrolera?

  Dobór odpowiednich knobów i faderów do sprzętu bardzo często wprowadza w zakłopotanie. W pierwszej kolejności zachęcam do zapoznania się z poniższym rysunkiem pomocniczym DJ Techtools, wyjaśniającym różnice pomiędzy poszczególnymi modelami.

  Czytaj dalej »
 6. DJ TECHTOOLS - MIDI FIGHTER TWISTER (video)

  DJ TECHTOOLS - MIDI FIGHTER TWISTER (video)

  Elastyczna kontrola MIDI do kreatywnego wykorzystania. 16 wysokiej rozdzielczości enkoderów Chroma Cap. Zintegrowane we wszystkich potencjometrach przyciski. Podświetlenie LED informujące o ustawieniach oprogramowania. Wyposażony w 4 banki po 16 enkonderów Twister pozwala przejąć kontrolę nad dowolnym parametrem oprogramowania.

  Czytaj dalej »
 7. BLACK WEEKS w SOUND STATION

  BLACK WEEKS w SOUND STATION

  W tym roku także obniżamy ceny produktów z naszej dystrybucji. Lista marek biorących udział w BLACK WEEKS 2021 znajduje się w rozwinięciu posta.

  Czytaj dalej »
 8. DJ Techtools Chroma Caps- nakładki na potencjometry

  DJ Techtools Chroma Caps- nakładki na potencjometry

  Nakładki Chroma Caps na potencjometry pozwolą Ci oznaczyć regulatory Twojego ulubionego syntezatora czy kontrolera MIDI różnymi kolorami. Są bardzo wygodne i przyjemne w dotyku dzięki gumowanej powierzchni (za wyjątkiem nakładek przezroczystych wykonanych z plastiku).

  Czytaj dalej »
 9. TEST: DJ TechTools Midi Fighter 3D w InfoMusic

  TEST: DJ TechTools Midi Fighter 3D w InfoMusic
  "Midi Fightery to urządzenia, które powstały na skutek nieco szalonego pomysłu - aby sterowanie znane z automatów do gier zaimplementować do kontrolerów muzycznych. I finalnie okazało się, że to się sprawdza. Midi Fighter 3D to w tej chwili najpopularniejszy produkt z tej rozwijanej od 2010 roku marki..."
  Czytaj dalej »
 10. TEST MIDI FIGHTER 3D w InfoMusic!

  TEST MIDI FIGHTER 3D w InfoMusic!
  Znakomita recenzja MIDI FIGHTER 3D w InfoMusic.
  Czytaj dalej »
Posts loader