MIDIPLUS- SmartPad

MIDIPLUS- SmartPad

JOUE BOARD

JOUE BOARD

MIDIPLUS- xPAD kontroler padowy USB

MIDIPLUS- xPAD

MIDIPLUS- SmartPad

Ocena:
95% of 100

Kontroler z 64 padami 

Cena detaliczna brutto 279,00 zł
SKU
SS-1064

Używając kontrolera Smart PAD firmy MIDIPLUS w połączeniu z komputerem i odpowiednim oprogramowaniem muzycznym, będziesz mógł odkryć cudowny świat komputerowej muzyki, z całym zestawem instrumentów muzycznych pochodzących z Twojej karty dźwiękowej lub workstation. Wykonany z tworzywa korpus Smartpada spoczywa na stalowej podstawie i czterech gumowych nóżkach.

Smartpad jest uniwersalnym kontrolerem MIDI, który można dostosować do współpracy z każdym systemem oferującym funkcję MIDI learn i wykorzystać do całej gamy prac. Za niedużą sumę pieniędzy otrzymujemy solidnie wykonane urządzenie z bogatym zestawem manipulatorów.

Smartpad oferuje siatkę 64 kolorowych przycisków (3 kolorowe podświetlenie led), które pozwalają grać pętle, sample, kontrolować efekty, produkować oraz tworzyć muzykę. Działa z komputerami PC (Windows) lub Mac (MAC OSX). Przyciski są duże, wygodne w użytkowaniu oraz miłe w dotyku.

W trybie Set kontroler może służyć jako wygodny i bardzo szybki w obsłudze 8-kanałowy regulator szeregu parametrów przełączanych przyciskami z lewej strony.

Pady możesz też wykorzystywać do włączania i wyłączania pętli, kontroli miksera, uzbrajania klipów, kontroli głośności, panoramy, a także wysyłek. Smartpad jest solidnie wykonany a przy teym lekki. Idelanie nadaje się do pracy zarówno w studiu jak i na scenie.

Smart PAD został zaprojektowany z myślą o współpracy z programem Ableton Live (Ableton nie jest częścią zestawu). Smart PAD może być także używany w "trybie ogólnym” jako uniwersalny kontroler do innych cyfrowych aplikacji np. dla DJ-ów , które korzystają z protokołu MIDI.

Główne cechy produktu:

  • 64 podświetlane pady
  • 8 programowalnych enocedrów
  • 3x 8 programowalnych przycisków 
  • zasilany z usb
  • wymiary: 26 x 27 x 4 cm
  • waga:1 kg
  • W zestawie:  Instrukcja obsługi, jeden standardowy kabel USB.

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN4713809431017
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDIPLUS- SmartPad
Twoja ocena