PG Music - Band in a BOX 2022 Audiophile dla WINDOWS BOX

PG Music - Band in a BOX 2022 Audiophile dla WINDOWS BOX

PG Music - Band in a BOX 2022 Audiophile dla MAC BOX

PG Music - Band in a BOX 2022 Audiophile dla MAC BOX

Fl studio 21 Fruity box

FL Studio 21 Fruity Edition BOX

PG Music - Band in a BOX 2022 Audiophile dla WINDOWS BOX

PG Music - Band in a BOX 2022 Audiophile dla WINDOWS BOX to najwyższa wersja programu Band in a box. Pełna funkcjonalność oraz nieskompresowane pliki sprawiają że program ten może być wykorzystywany w każdym profesjonalnym studiu.

Cena detaliczna brutto 2 999,00 zł
SKU
SS-1966
Band-in-a-box-logo-min_1

Czym jest Band in a Box? 

Producent deklaruje że jest to zespół muzyczny w pudełku. Czy to możliwe?

Przekonaj się sam !  (w galerii znajdziesz filmiki pokazujące główne funkcje programu)

Band-in-a-Box jest to multimedialny komputerowy program akompaniujący. Umożliwia przesłuchanie różnych stylów i ich użycie, jako akompaniamentu. Dzięki Band-in-a-Box możesz szybko stworzyć zespół akompaniujący "na życzenie". Wpisz akordy dowolnego utworu (jak C lub Fm7b5), wybierz styl muzyczny spośród dostępnych, i wciśnij przycisk [Graj].

Band-in-a-Box automatycznie wygeneruje pełny aranż na piano, bas, bębny, gitarę, i smyczki. Po prostu wybierz akordy do jakiegokolwiek utworu(jak C lub Fm7b5), wybierz styl muzyczny z wielu dostępnych i wciśnij przycisk [Graj]. Wtedy Band-in-a-Box automatycznie generuje pełną aranżację pianina, basu, gitary i strun oraz nieobowiązkowe ścieżki audio na żywo z RealDrums i RealTracks. I to jeszcze nie wszystko… Band-in-a-Box umożliwia komponowanie muzyki, odkrywanie i eksplorację muzycznych pomysłów z prawie natychmiastową możliwością odsłuchu. Dodane do Band-in-a-Box w ciągu wielu lat możliwości - Notacja, Słowa, 16 Kanałowe Ścieżki melodii, Harmonizacja, i programowalne Twórca styli, Podgląd styli, Okno sterowania Dyrygenta – odtwarzanie na żywo. Twórca Składanek i 24 podstyle Multistyle. Solista i Melodyk to popularne “inteligentne” opcje; Solista generuje profesjonalnej jakości sola dla każdej progresji akordów, Melodyk może stworzyć utwór ze "szkicu" zawierającego akordy, melodie, intra, sola, a nawet tytuł! RealDrums dodają ludzki element żywego perkusisty, zaś RealTracks dają całej sesji wrażenie na żywo, odmieniając brzmienie aranżu Bandin- a-Box.

Style MIDI SuperTracks nadają realne brzmienie ścieżkom MIDI, które możesz edytować i przearanżować. Magik Audio Akordów posiada wspaniałą zdolność analizy i odtwarzania i pokazywania akordów na ekranie oraz zapisywania ich w formacie kartki akordowej Band-in-a-Box Dodane cyfrowe funkcje audio tworzą z Band in a Box doskonałe narzędzie do tworzenia, nagrywania i odtwarzania twojej muzyki łącząc MIDI, wokal i akustyczny instrument. Band-in-a-Box pod Windows® może też dograć instrument akustyczny lub głos do kompozycji, dodając dzięki DirectX efekty audio.

Wbudowane w program harmonie audio TC Helicon zmienią ścieżkę audio w wielogłosowe partie harmoniczne a nawet dopasują ich właściwości śledząc ścieżkę melodii Band-in-a-Box. Obecność Digital Audio czyni z Band-in-a-Box znakomite narzędzie do tworzenia, odtwarzania, i nagrywania muzyki z MIDI, wokalem, i instrumentami akustycznymi, z chórem i funkcją unisonu chóralnego. Skończony utwór wraz z słowami, akordami, powtórkami i zakończeniem, znacznikami DC i kodami można wydrukować, lub zapisać jako plik graficzny do publikacji w Sieci bądź do przesłania e-mailem znajomemu. Gotowy utwór twojej kompozycji, możesz wypalić na audio CD lub zapisać jako Windows Media File (*.wma) lub w innym skompresowanym formacie dla plików przeznaczonych do Internetu. Będziesz mieć jeszcze więcej zabawy podczas robienia automatycznych składanek - Medley, odtwarzania Twoich ulubionych list utworów w Szafie Grającej Band-in-a-Box i śpiewania z twoimi plikami Karaoke z grafikami CDG.

Co to są Real Tracks? 

Ścieżki RealTracks zastępują ścieżkę MIDI danego instrumentu i można nimi sterować tak samo, jak instrumentem MIDI (zmiany głośności, wyciszanie itp.). Podążają one za wprowadzoną progresją akordów, dzięki czemu słyszysz autentyczny akompaniament audio lub solo.

RealTracks nie są "próbkami"... Są to pełne nagrania, trwające od 1 do 8 taktów jednocześnie, odtwarzane w idealnej synchronizacji z innymi ścieżkami. Wybierz jeden z gotowych stylów Band-in-a-Box® lub połącz instrumenty RealTracks, aby stworzyć swój własny zespół.

Będziesz chciał używać RealTracks we wszystkich swoich projektach... i możesz! Dodanie do Twoich kompozycji PRAWDZIWYCH instrumentów, na których grają najlepsi muzycy, wprowadza ekscytujący element ludzki.

Lista DEMO Real Tracks (kliknij tutaj)

Co to są MIDI Super Tracks? 

Zamiast stylów MIDI opartych na schematach akordów C7, które są powtarzane przy każdym akordzie, MIDI SuperTracks są oparte na rzeczywistej grze muzyków studyjnych. Kiedy zagrasz SuperTracks z Twoim ulubionym syntezatorem MIDI lub wtyczkami VST, usłyszysz wspaniałe brzmienia wykorzystujące MIDI.  SuperTracks są doskonałą opcją dla tych, którzy szukają możliwości edycji i kontroli jak w przypadku zwykłych ścieżek MIDI, ale z dodatkowym bonusem w postaci niewiarygodnie dobrych brzmień MIDI!

W poniższych demach brzmienie instrumentu, które słyszysz, to styl MIDI SuperTracks, czyli wykonanie przez najlepszego muzyka sesyjnego, ale nagrane w MIDI, dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad brzmieniem, jak i poszczególnymi nutami. Do brzmienia możesz wybrać dowolny syntezator VST (lub inny syntezator MIDI). W większości nowszych setów/demówek używamy instrumentów HiQ granych przez Sforzando (dołączone do Band-in-a-Box).

Lista brzmień DEMO(kliknij tutaj)

Co to są Artist Performance ? 

Są to kolekcje utworów demo Band-in-a-Box® RealTracks, które zawierają wykonania artysty na ścieżce melodycznej. Różnią się one od ścieżek "RealTracks", ponieważ nie są generowane przez Band-in-a-Box®, ale są raczej nagraniami Artysty grającego melodie lub solówki wraz ze ścieżkami akompaniamentu wygenerowanymi przez Band-in-a-Box®.

Artist Performance są doskonałe do nauki od profesjonalistów, ponieważ wszystkie ścieżki zawierają dźwięk (z możliwością dostosowania do dowolnego tempa), notację, gitarę na ekranie oraz tabulaturę gitarową. Wykonania zazwyczaj zawierają melodię na dwa refreny, a następnie solo na dwa refreny (jeden prosty refren i drugi zaawansowany refren).

Lista DEMO Artist Performance (kliknij tutaj)

MIdi Styles

Dodatki MIDI Styles są dostępne w wielu różnych gatunkach, w tym: Jazz, Pop, Rock, Latin, Country, Classical, World, Blues, Bluegrass, New Age, Techno, Metal i wiele innych - każdy znajdzie coś dla siebie!

Oto lista DEMO (kliknij tutaj)

Midi Soloist 

Dodatki MIDI Soloist Set współpracują z funkcją "Soloist" w Band-in-a-Box®, która generuje solówki pasujące do twojego utworu. Im więcej dodatków Soloist posiadasz, tym większą różnorodność solówek Band-in-a-Box® będzie w stanie wygenerować.

Oto lista DEMO (kliknij tutaj)

Midi Melodist

Dodatki do zestawu MIDI Melodist współpracują z funkcją "Melodist" w Band-in-a-Box®. Melodist może skomponować kompletny utwór z intro, akordami, melodią, aranżacją i improwizacją za naciśnięciem jednego przycisku. Im więcej dodatków posiadasz, tym większą różnorodność utworów będzie mógł wygenerować poprzez Midi Melodist.


Porównanaj wersje BAND IN A BOX i wybierze wersję idealną dla siebie:

WERSJAProMegaPAKUltraPAKAudiophile
Edition
(Real Tracks - nagrania audio muzyków studyjnych- czas)600 godzin!950 godzin!3500 godzin!3500 godzin!
2022 49-PAKbrak brak 

(Real Tracks - nagrania audio muzyków studyjnych- ilość)

(max. 3300)

55085033003300
1021 Dubstepowych, Nowoczesnnych, Top 40, Natuarnych dźwięków/pętli perksyjnych
MIDI SuperTracks
(292 dostępnych zestawów)
64163292292
Artist Performances
(145 dostępnych zestawów)
2263145 145 
MIDI Styles
(2300 dostępnych zestawów)
750230023002300
MIDI Soloist
(300 dostępnych zestawów)
150+300300300
MIDI Melodist
(200 dostępnych zestawów)
100+200+200+200+
1000+ Loops

MIDI Songs and Lessons PAK   
nieskompresowane 
pliki WAV  dla wszystkich
RealTracks & and RealDrums
   ● DARMOWA BAZA WIEDZY! 

Wiele przydatnych informacji można znaleźć na kanale Youtube oraz BLOGU polskiego dystrybutora Sound Station.

Poruszonych jest tam wiele ciekawych tematów, które w prosty sposób pokazują jak możesz wykorzystać Band in a Box.

Oto lista :

1. BAND IN A BOX- instalacja programu

2 .BAND IN A BOX- instalacja midi

3. BAND IN A BOX- wprowadzanie akordów

4. BAND IN A BOX - Tysiące pomysłów na akordy (filmik w galerii zdjęć)

5. BAND IN A BOX - Generowanie solówek (filmik w galerii zdjęć)

6. BAND IN A BOX - MultiRiff i generowanie solówek (BiaB jako wtyczka w FL studio) (filmik w galerii zdjęć)Więcej informacji
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:PG Music - Band in a BOX 2022 Audiophile dla WINDOWS BOX
Twoja ocena