Airturn BT500S-2

Airturn BT500S-2

Doręczny Bezprzewodowy Kontroler do prezentacji

AirTurn DIGIT200- konfigurowany pilot to tabletu, smartfona i komputera.

Airturn BT500S-6  bezprzewodowy kontroler

Airturn BT500S-6

Airturn BT500S-2

AirTurn BT500S-2

Nowa i ulepszona wersja kontrolera BT200S-2!

Teraz, dzięki technologii Bluetooth 5, możesz uzyskać większą moc, szybkość i zasięg swojego zestawu.

Ciesz się ponad 200 godzinami pracy po każdym naładowaniu baterii oraz jeszcze szybszym i bardziej responsywnym działaniem.

Sterowanie za pomocą przełącznika nożnego w obudowie stompboksa, która łatwo integruje się z Twoim pedalboardem. Dwa przełączniki zapewniają więcej opcji sterowania!

Cena detaliczna brutto 399,00 zł
SKU
SS-1907

AirTurn BT500S-2

Nowa i ulepszona wersja kontrolera BT200S-2!

Teraz, dzięki technologii Bluetooth 5, możesz uzyskać większą moc, szybkość i zasięg swojego zestawu.

Ciesz się ponad 200 godzinami pracy po każdym naładowaniu baterii oraz jeszcze szybszym i bardziej responsywnym działaniem.

Sterowanie za pomocą przełącznika nożnego w obudowie stompboksa, która łatwo integruje się z Twoim pedalboardem. Dwa przełączniki zapewniają więcej opcji sterowania!

Wywołaj dźwięk, oświetlenie i efekty
Uruchamianie i zatrzymywanie podkładów muzycznych i metronomów
Wysyłanie komend MIDI i własnych klawiszy DAW
Przewracanie stron, czytanie muzyki, przewijanie tekstów i tabulatur
Nagrywaj wideo, zdjęcia i wiele więcej!


Trwała konstrukcja

AirTurn BT500S-2 ma trwałą konstrukcję obudowy i wyposażony jest w ciche stalowe przełączniki, dzięki czemu łatwo integruje się z pedałami i jest zasilany za pomocą akumulatora lub opcjonalnego zasilacza 9 V.


Funkcjonalność

Setki kompatybilnych aplikacji do przewracania stron, telepromptingu, czytania muzyki, przewijania tekstów i tabulatur, wyzwalania podkładów muzycznych i efektów, wysyłania poleceń MIDI, sterowania dźwiękiem i oświetleniem, przechwytywania zdjęć i filmów oraz wiele innych!


Aplikacja AIRTURN

W siedmiu wbudowanych trybach przechowywane są polecenia przełączające, które współpracują z setkami aplikacji, w tym z aplikacjami obsługiwanymi przez AirDirect.
Dostosuj: Bezpłatny program AirTurn Manager umożliwia tworzenie poleceń dla niemal każdej aplikacji, która reaguje na naciśnięcia klawiszy, makra, kliknięcia myszą lub MIDI. Dostosuj takie funkcje, jak automatyczne powtarzanie, czas bezczynności, tryb niskiego poboru mocy lub szybkiej reakcji oraz odbicie. Wybieraj typy przełączników, takie jak chwilowe, zatrzaskowe, impulsowe lub rozkazujące.
Aktualizacje: AirTurn Manager obsługuje aktualizacje oprogramowania sprzętowego w trybie Over-the-Air w celu zapewnienia najnowszych funkcji.


Cicha praca

Stalowe przełączniki zapewniają czułość i niski poziom hałasu.
Trwałość: Odlewana obudowa wykonana z niemal niezniszczalnej mieszanki polimerów nie zakłóca sygnału radiowego i jest odporna na zużycie podczas użytkowania.


Maksymalny zasięg:

Przy ponad 200 stopach AirTurn jest liderem w branży pod względem zasięgu działania.


Maksymalny czas pracy akumulatora

Akumulator zapewnia ponad 200 godzin gry po jednym naładowaniu, wyświetla wskaźniki stanu i wyłącza się automatycznie po wyłączeniu urządzenia głównego.


Wskaźniki stanu baterii oraz połączenia

Dioda LED stanu Bluetooth. Dioda LED informująca o niskim poziomie naładowania akumulatora.


Opcje parowania

Wybierz parowanie otwarte, aby uzyskać natychmiastowe połączenie podczas przełączania między urządzeniami. Wybierz parowanie zamknięte, aby zachować pojedyncze połączenie i zapobiec niezamierzonemu połączeniu z innymi urządzeniami.


Obsługa wielu urządzeń jednocześnie

Podłącz do ośmiu urządzeń AirTurn, aby uzyskać więcej opcji przełączania jednocześnie.
Współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w interfejs Bluetooth 4 lub wyższy.

Edycja i nagrywanie bez użycia rąk dla DAW


Za pomocą bezpłatnej aplikacji AirTurn Manager można łatwo przypisać ulubione klawisze funkcyjne i skróty klawiaturowe, aby bez użycia rąk kontrolować nagrywanie i edycję. Uzbrajanie ścieżek, rozpoczynanie/zatrzymywanie nagrywania i odtwarzania, przełączanie metronomu, cofanie działań, solenie/wyciszanie ścieżek i wszystko inne, co może zrobić klawiatura komputera!


Bezprzewodowy sterownik nożny dla oświetlenia DMX i Bluetooth MIDI


Steruj oprawami oświetleniowymi DMX za pomocą poleceń MIDI. Przypisz nutę MIDI lub CC do parametru w swoim oprogramowaniu oświetleniowym, a następnie przypisz tę samą nutę MIDI lub CC do pedału w bezpłatnej aplikacji AirTurn Manager. Teraz, dzięki połączeniu Bluetooth, możesz dokonywać zmian w oświetleniu w locie.


Uniwersalny przełącznik nożny do skrótów klawiaturowych i makr


Klawisze skrótów mogą być wygodne, a jeśli masz dodatkowe palce, mogą poprawić szybkość i wydajność. Teraz możesz skupić ręce na zadaniu i wykonywać polecenia za pomocą stopy. Za pomocą aplikacji AirTurn Manager można łatwo zaprogramować ulubione skróty lub klawisze skrótów dla programów Word, Excel, gier komputerowych, DAW i innych. Jest ona dostępna dla systemów Mac, iOS i Android w sklepie Apple App store lub Google Play store. Należy pamiętać, że w przypadku komputerów PC, aby zmienić ustawienia, należy najpierw połączyć się z telefonem lub tabletem.

Makra są pomocne, gdy trzeba powtórzyć frazę tekstową, umieścić wiersz kodu lub wykonać serię poleceń naraz. Te wiersze tekstu, kodu lub poleceń można przekształcić w makro. Następnie makro można przypisać do przełącznika. Teraz do tych powtarzających się czynności można użyć stopy!


Waga produktu: 170 gram

Wymiary produktu: 115x70x48mm


Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN682157956364
Kolor podstawowyCzerwony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airturn BT500S-2
Twoja ocena