bezprzewodowy kontroler MIDI

AirTurn STOMP 6

AirTurn MANOS- uniwersalny uchwyt do tabletów

AirTurn MANOS- uniwersalny uchwyt do tabletów

AirTurn STOMP 6

AirTurn STOMP6- przezprzewodowy przełącznik

Cena detaliczna brutto 570,00 zł
SKU
SS-1525

Sześć przełączników, nieograniczone możliwości. Wkręć się w przyszłość

STOMP 6 firmy AirTurn zapewnia elastyczność, której pragniesz na scenie. Posiada 6 przemysłowych przełączników nożnych w całkowicie metalowej obudowie, która pozwala kontrolować urządzenie bez przerywania występu. Łączy się bezprzewodowo przez Bluetooth z dowolnym komputerem, tabletem lub smartfonem. Dzięki nieograniczonym możliwościom aplikacji współpracujących z AirTurn ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Wreszcie przełącznik z prawdziwą elastycznością do pracy z setkami popularnych aplikacji. Za pomocą iTunes i innych odtwarzaczy multimedialnych można uruchomić Stop / Start, następną / ostatnią piosenkę, zwiększanie / zmniejszanie głośności. Zarządzaj efektami zapisanymi na tablecie lub komputerze. Przewiń słowa i karty, przewróć strony. STOMP 6 działa bezbłędnie za pomocą ONSONG, najlepszej aplikacji do zarządzania sceną. Bez trudu poruszaj się po utworach na liście, a następnie włączaj ścieżki, multimedia wizualne, pokazy świetlne i wiele więcej - wszystko przy pomocy stompu. Potężne sterowanie MIDI w ONSONG pozwala zaprogramować pedały efektów, syntezatory i automaty perkusyjne dla każdej odtwarzanej piosenki. ONSONG daje dostęp do ponad różnych 40 akcji.

Zasil swój Stomp 6 za pomocą zasilacza lub standardowej baterii 9V (w zestawie). Jedna bateria 9 V wystarcza na około 100 godzin odtwarzania w zależności od marki i poziomu zużycia.

Dane techniczne

Bluetooth 2.1 działa z niemal wszystkimi komputerami, tabletami i smartfonami

6 przełączników nożnych

6 trybów pracy

Wytrzymała aluminiowa obudowa

Zasilacz pedałowy 9V lub standardowa bateria 9V (w zestawie)

Przełącznik klawiatury dla systemu iOS

Działa z setkami aplikacji

Waga: 1 funt (0,45 kg)

Wymiary: 15 "x 2,5" x 0,75-1 "

WYKONANE W USA

Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN75367782584
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AirTurn STOMP 6
Twoja ocena