BOYA BY-WM3T2-U2

BOYA BY-WM3T2-U2

Boya BY-M1LV-U

Boya BY-M1LV-U

BOYA BY-WM3T2-U2

BOYA BY-WM3T2 to mini system mikrofonów bezprzewodowych 2,4 GHz, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk do transmisji na żywo, vlogowania, nagrywania kursów i innych zastosowań związanych z przechwytywaniem dźwięku.BY-WM3T2-U2 jest kompatybilny z większością urządzeń z portem USB-C, w tym ze smartfonami i tabletami z systemem Android. Wraz z dwoma nadajnikami BY-WM3T2-U2 może nagrywać dwa źródła dźwięku jednocześnie.

Cena detaliczna brutto 449,00 zł
SKU
SS-1934

BOYA BY-WM3T2

Mały i lekki mikrofon bezprzewodowy
Seria BY-WM3T2 jest niemożliwie kompaktowa i lekka, a rozpoczęcie pracy jest łatwe, jeśli tylko podłączysz odbiornik do urządzenia. Łączna waga TX i RX nie przekracza 15 g, co czyni je bardzo przenośnymi. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i niewielkiej wadze nadajnik nie będzie uwierał w obrożę, gdy będziesz go przypinać.

Obsługa transmisji na żywo i jednoczesne ładowanie telefonu
Gdy odbiornik BY-WM3T2 jest podłączony do smartfona, telefon może być ładowany przez port ładowania Type-C w odbiorniku. Zapewnia to nieprzerwaną pracę przez długi czas, na przykład podczas transmisji na żywo. Ponadto wbudowany akumulator w nadajniku zapewnia do 10 godzin pracy, co pozwala na cały dzień nagrywania dźwięku.

Eliminacja szumów zapewnia wysoką jakość dźwięku
Inteligentna technologia redukcji szumów skutecznie identyfikuje oryginalny dźwięk i umożliwia nagrywanie czystego dźwięku w głośnym otoczeniu. Klikając dwukrotnie przycisk zasilania, można włączyć funkcję redukcji szumów. Gdy wskaźnik powoli miga na niebiesko, oznacza to, że aparat znajduje się w trybie redukcji szumów, który pomaga usunąć szumy otoczenia i zapewnia czysty dźwięk. Funkcja ta jest przeznaczona do użytku na zewnątrz, tłumiąc odgłosy samochodów i tłumu. Zaprojektowany, aby znacznie poprawić jakość dźwięku, BY-WM3T2 zapewnia naprawdę wyjątkową jakość dźwięku w Twoich produkcjach.


SPECYFIKACJE: 

Transmission Type 2.4GHz
 Polar Pattern Omnidirectional
 Frequency Response 20Hz-16kHz
 SNR 77dB
 Sensitivity -42dB
 Sampling Rate 48kHz
 Bit Depth 16bit
 Transmission Range 50m(without obstacle)
 RF Output Power 6dbm
 TX's Battery Life 10 hours
 Battery Capacity 95mAh
 Charging Port USB-C
 Dimensions TX:52×17.5×15.6mm
 RXU/RXD:46×26.2×9mm
 Weight: TX:8.5g(0.30 oz)
 RXU/RXD:5g(0.18 oz)

Więcej informacji
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BOYA BY-WM3T2-U2
Twoja ocena