DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 64 BLACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 64 BLACK

JOUE ESSENTIAL BUNDLE PACK

JOUE ESSENTIAL BUNDLE PACK

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 64 WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 64 WHITE

DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 64 BLACK

Ocena:
93% of 100

MIDI FIGHTER 64 BLACK- kolor czarny- profesjonalny kontroler midi, produkowany ręcznie z wielką pieczołowitością.

Cena detaliczna brutto 3 099,00 zł
SKU
SS-1195

"Tak kocham te przyciski, że nie chcę używać jakichkolwiek innych. Uwielbiam sposób ich podświetlenia. Uwielbiam na nich grać. Przyciski z automatów do gier są wprost stworzone do wygrywania różnych partii! " - Shawn Wasabi

 

Ultra-jasne LEDy

Ultra-jasne podświetlenie LED znakomicie prezentuje się w filmach z występów. Wyzwalaj gotowe animacje LED jednym dotknięciem lub dostosuj zachowanie każdej diody, tworząc złożone pokazy świetlne. To jest dokładnie ten model, którego używa Shawn Wasabi!

Gra jak na bębnach

Autentyczne japońskie przyciski z automatów do gier to najwyższej klasy przyciski na świecie, wyróżniają się ultra-niską latencją oraz dają niesamowite wrażenia z gry. Po wciśnięciu wracają do pozycji wyjściowej jak prawdziwe bębny, co pozwala na niezwykle szybką grę, łatwe wybijanie triol czy błyskawiczne przejścia na werblach.

Zbudowane jak czołg

Midi Fighery to profesjonalne kontrolery, produkowane ręcznie w San Francisco z wielką pieczołowitością. Tour Manager Linkin Park powiedział nam, że „to jedyne kontrolery, które nigdy nie uległy żadnemu uszkodzeniu podczas trasy”. Możesz na nich polegać, czyniąc z nich serce swojego setupu do gry na żywo.

Szczegóły techniczne 

Najlepsze przyciski 

Wszystkie kontrolery MIDI Fighter wyposażone są w układ wysokiej klasy przycisków zaprojektowanych tak, by przetrwać całe wieki. Autentyczne przyciski arkadowe SANWA wyróżniają się płynnym działaniem i niezrównanym poziomem czułości. 

Midi Fighter 64 wyposażono również w piękne podświetlenie wokół przycisków, którego kolorystyka oraz animacja mogą być sterowane poprzez MIDI. To jedyne urządzenie sprzętowe tego typu na świecie z wbudowaną obsługą animacji świetlnych, które mogą być wyzwalane poprzez MIDI lub bezpośrednio za pomocą przycisków - bez konieczności skomplikowanego programowania. 

Nasze przyciski Ich przyciski
·       Ok. 2.50 USD za sztukę ·       Ok. 0.05 USD za sztukę
·       Trwałość wyliczona na ok. 5 milionów przyciśnięć ·       Trwałość do 40,000 przyciśnięć
·       1mm skok ·       Brak skoku
·       Wracają do pozycji wyjściowej jak prawdziwy bęben ·       Brak wyczuwalnego powrotu do pozycji wyjściowej
·       Produkowane w Japonii ·       Produkowane w Chinach
·       Kontakty kulowego łożyska działają za każdym razem ·       Metalowa kopułka jest podatna na błędy
·       Wyraźnie słyszalna praca przycisków ·       Prawie niesłyszalne działanie
·       Instalowane obecnie tylko w Midi Fighter ·       Stosowane w każdym kontrolerze, włącznie z Twoim pilotem do telewizora
·       Ultra-niska latencja (wiodące w branży rozwiązanie, unikalna budowa przycisków) ·       Wolniejsza reakcja (nie są optymalizowane do szybkiej gry czy wybijania rytmów)

Idealny do gry na żywo 

Dlaczego mistrzowie finger drummingu i performerzy, tacy jak Mad Zach, Ill Gate, Korn, David August a także niezliczone rzesze dj-ów i zespołów korzystają z kontrolera Midi Fighter na scenie? Ponieważ jest stabilny jak skała, oferuje łatwe w obsłudze układy ustawień oraz możliwość dopasowania ich do własnych potrzeb – dzięki temu ten kontroler pozwala obsłużyć występ za występem. Oryginalny Midi Fighter to złoty standard w świecie finger drummingu. To jedyny kontroler, który daje poczucie gry na prawdziwych bębnach, oferując naturalny skok i powrót do pozycji wyjściowej oraz ułatwiającą grę słyszalną pracę przycisków. 

 

"Czekałem na pojawienie się tego kontrolera w sprzedaży, choćby w limitowanej serii. To najszybszy zakup, jakiego kiedykolwiek dokonałem i nie żałuję tego ani trochę. Używałem kontrolerów z padami do wybijania rytmów, Launchpadów itd., ale żadne z tych urządzeń nie zapewnia takich wrażeń z gry i responsywności jak MF64. To z całą pewnością moje ulubione urządzenie w studiu.” 

Jesse Malinen  - 18 sierpnia, 2017

 

Stworzony, by przetrwać wszystko 

Estymowana na 5 milionów uderzeń trwałość i najwyższej klasy komponenty – to powody dla których otrzymujemy bardzo mało zwrotów. Te kontrolery zostały stworzone, by przetrwać próbę czasu i obsługiwać występ za występem, raz za razem. Dj-e i producenci muzyczni na całym świecie używają kontrolerów zarówno na scenie, jak i w studiu. Możliwość dopasowania kolorystyki podświetlenia dla każdego przycisku ze względu na pełnioną przez niego rolę jest często wykorzystywana, by oznaczyć kluczowe funkcje. 

 

"Kocham ten kontroler i używam go tak intensywnie w swojej sztuce, że nie zamieniłbym go na żaden inny ze względu na jego przyciski. Są niezwykle grywalne i responsywne” 

  Shawn Wasabi  - artysta performer

 

"Kocham ten kontroler. Przyciski arkadowe w sposób wyczuwalny wracają do pozycji wyjściowej. Bardzo przyjemnie się na nich gra i mogę wybijać na nich partie znacznie szybciej niż na innych kontrolerach”

 Teqqnix  - popularny YouTubber 

 

Plug and Play 

Rozpakuj i zacznij od razu grać! Midi Fighter 64 znakomicie sprawdza się z zestawami brzmieniowymi Mad Zacha. Oznacza to, że możesz spodziewać się ciągłego napływu opracowanych przez ekspertów materiałów, przydatnych do ćwiczeń oraz jako źródło inspiracji. Każdy klient otrzyma zestaw profesjonalnie opracowanych zestawów brzmieniowych stworzonych do gry na tym kontrolerze przez najlepszych na świecie przedstawicieli sztuki finger drummingu, wśród są m.in.:

 • Shawn Wasabi 
 • Apoth 
 • Mad Zach 
 • Choke 
 • Ill Gates

Wystarczy jeden kabel USB, by zasilić Midi Fighter i aby był gotowy do gry. Załaduj dowolny zestaw brzmieniowy do Ableton Live a będziesz miał cały utwór pod palcami!

  

"Niesamowite. Tyle radości z gry. Mad Zach oferuje naprawdę świetne próbki i używałem ich wielokrotnie ze swoim Fighterem. Arkadowe przyciski są niebywale responsywne. (Urządzenie jest) łatwe w obsłudze i daje radochę z gry. Nie będziesz żałować zakupu. Komunikacja ze wsparciem klienta DJ Tech Tools była pouczająca i pomocna."  extrasnice -  7 lipca, 2017

 

Budowany specjalnie dla Ciebie 

Każdy Midi Fighter 64 jest składany ręcznie w naszej pracowni w San Francisco zgodnie z Twoimi wymaganiami, ma także nadany indywidualny numer. Spraw sobie kontroler, którego naprawdę chcesz i bądź pewien że został profesjonalnie zmontowany, by przetrwać próbę czasu. Możesz wybrać pomiędzy czarną a białą obudową, oferujemy także wybór przycisków dla „off menu” oraz przyciski w kolorze różowym, niebieskim, złotym i srebrnym. Porozmawiaj z naszym zespołem poprzez chat, aby dowiedzieć się, jakie są opcje.

Kluczowe funkcje i specyfikacja:

 • Programowane, animowane okręgi LED wokół przycisków
 • Class compliant
 • Wymiary - 10x10x1.75 cala
 • Waga - 3.28 funtów

Instalacja:

 • USB B Type B - złącze o wysokiej niezawodności
 • USB Powered – nie jest wymagane zasilanie sieciowe
 • USB MIDI Class Compliant – żadne dodatkowe sterowniki na PC/MAC nie są potrzebne

Wymagania systemowe:

 • Windows 7® (32/64 Bit) lub nowszy
 • Pentium®/Athlon® XP 1.8 GHz lub Core™2/AMD Athlon™ X2, 2 GB RAM
 • Mac OS X® 10.10 lub nowszy, Intel® Core™Duo 1.66 GHz, 2 GB RAM
 • Port USB 2.0 

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161820826
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DJ TECHTOOLS- MIDI FIGHTER 64 BLACK
Twoja ocena