FL Studio 21 All Plugin Bundle (wersja elektroniczna)

FL Studio 21 All Plugin Bundle (wersja elektroniczna)

FL Studio 21 All Plugin Bundle BOX

FL Studio 21 All Plugin Bundle BOX

FL Studio 21 Signature Bundle EDU ( wersja elektroniczna)

FL Studio 21 Signature Bundle EDU ( wersja elektroniczna)

FL Studio 21 All Plugin Bundle (wersja elektroniczna)

FL Studio 21 All Plugin Bundle to flagowa wersja programu. Posiada wszystkie funkcje oraz wtyczki które producent posiada w ofercie. 

Wersja ta zazwyczaj wykorzystywana jest do profesjonalnych produkcji.

Cena detaliczna brutto 2 249,00 zł
SKU
SS-1976

FL Studio 21 All Plugin Bundle

Przez ponad 24 lata ciągłego rozwoju FL STUDIO stało się "najszybszą drogą od pomysłu w twojej głowie do rezultatu w głośnikach" dla wielu najlepszych DJ-ów i producentów na świecie. Od używania Wersji TRIAL w ich sypialni do lądowania na największych scenach świata.

Być może teraz twoja kolej?  Jak daleko zabierze Cię FL Studio?

Co nowego w FL Studio 21?

Kluczowe nowe funkcje:

Klipy audio - zintegrowane obwiednie z funkcją fade in/out, precyzyjną kontrolą poziomu i automatycznymi przejściami.

Motywy – Od dzisiaj ty decydujesz jak ma wyglądać twój ulubiony DAW. Barwa, kontrast, jasność, podkreślenia, pomiar i stopniowa kontrola koloru- wszystko to jest pod twoją kontrolą.

Przeglądarka plików - Ulepszona przeglądarka z funkcją tagowania, błyskawicznym wyszukiwaniem i odkrywaniem treści online z zarządzaniem pobieraniem. Przeglądarka plików zapewnia dostęp do projektów, próbek, lokalnych i internetowych bibliotek treści oraz wtyczek VST/AU. Na górze znajduje się kilka (edytowalnych przez użytkownika) zakładek. Domyślnie są to All, Current Project, Plugin Database, Online Content i Starred (Favorites).

Luxeverb (All Plugins Edition)- Najbardziej zaawansowany reverb stworzony wyłącznie dla FL Studio.

Vintage phaser (Signature Bundle i wyżej) - Skrupulatnie wzorowany na klasyku z lat 80-tych używanym w Oxygene przez Jean-Michelle Jarre'a.

Multiband Delay (Producer Edition i wyżej) - to unikalne i potężne narzędzie do projektowania dźwięku. Proces dzieli sygnał przychodzący na 16 pasm częstotliwości i pozwala na regulację Delay, Volume i Panning dla każdego pasma.

VFX Sequencer (All Editions) - Zaawansowany sekwencer krokowy do przekształcania akordów w melodyjne frazy. VFX Sequencer pobierze wejście nutowe z Piano roll lub kontrolera MIDI i przekształci akordy w melodyjne frazy zgodnie z zaprogramowanym wzorem lub wybranym patchem. VFX Sequencer jest arpeggiatorem wzorców i sekwencerem krokowym zaprojektowanym do wykorzystania w Patcherze do wysyłania sekwencji nutowych do podłączonych wtyczek instrumentalnych.

Obsługa wielu języków – Standardowym językiem jest angielski, ale możesz wybrać również hiszpański, niemiecki, francuski a nawet chiński!

Wszystkie nowe funkcjonalności producent przedstawia w filmiku (posiada polskie napisy-włącz je w ustawieniach) : https://www.youtube.com/watch?v=xm-y5ORsiQ4

Pełną listę nowych funkcji znajdziesz również na stronie: https://support.image-line.com/redirect/flstudio_whats_new 

Co potrafi FL studio 21?

 • Edycja dźwięku z uwzględnieniem korekcji intonacji, zmian wysokości dźwięku, harmonizacji, rozciągania w czasie, rozpoznawania uderzeń i podziału nagrania na części, wyrównywania (audio warping) oraz typowych zabiegów (cięcie/wklejanie itd.)

 • Automatyka większości parametrów interfejsu i wszystkich parametrów wtyczek poprzez ich rejestrację, rysowanie, zakrzywione linie automatyki, generatory automatyki oparte na formułach przekształceń punktów.

 • Może być hostowany przez inne programy DAW jako wtyczka VST lub poprzez protokół ReWire.

 • Muzyczne występy na żywo z uwzględnieniem wizualizacji wideo.

 • Miksowanie i remiksowanie nagrań z uwzględnieniem działających w czasie rzeczywistym efektów takich jak delay, pogłos czy efekty filtracyjne.

 • Wielościeżkowy zapis dźwięku ograniczony jedynie ilością wejść Twojego interfejsu audio.

 • Rejestracja i odtwarzanie zapisu MIDI poprzez nagrywanie za pomocą klawiatur, padów perkusyjnych oraz innych kontrolerów.

 • Tworzenie sekwencji i aranżowanie w trybie sekwencyjnym (patternowym) lub liniowo.

 • Hosting wtyczkowych syntezatorów i efektów w formatach VST 64 bit, DX oraz natywnym FL Native. 

 

Instrumenty

 • Wykreuj dowolne brzmienie – FL Studio zawiera ponad 35 wirtualnych syntezatorów obejmujących brzmienia akustycznego/syntetycznego basu, gitar elektrycznych, sampler z barwami fortepianowymi i smyczkowymi, a także odtwarzacze próbek dźwiękowych i narzędzia do dzielenia pętli na pojedyncze uderzenia (w tym w formatach Rex 1 & 2 ).

 • Różne rodzaje syntezy – od subraktywnej, poprzez modelowanie, FM, RM, po syntezę granularną i addytywną. Dysponując dodatkiem FL SynthMaker, możesz tworzyć i dzielić się z innymi własnymi instrumentami w formacie FL, a także efektami i panelami kontrolnymi MIDI bez potrzeby pisania kodu źródłowego.

 • Open plugin standards – FL Studio współpracuje z instrumentami we wszystkich dostępnych na komputery PC formatach, w tym VST, DX, Buzz i Rewire. To oznacza, że możesz tworzyć sekwencje z udziałem swoich ulubionych wtyczek i aplikacji. 

 

Rejestracja i edycja dźwięku 

 • Wielokanałowe wejścia audio – z możliwością jednoczesnej rejestracji dźwięku ze wszystkich wejść Twojego interfejsu audio. FL Studio jest tak wszechstronny, że może posłużyć zarówno do nagrania wokalisty czy gitarzysty, jak i całej orkiestry symfonicznej.

 • Edycja dźwięku – nagrania dźwiękowe mogą być całkowicie dowolnie rozmieszczane na playliście. Wśród dostępnych funkcji są możliwość hostowania dowolnej liczby klipów audio, rozciąganie w czasie, zmiana wysokości dźwięku (pitch-shifting), dzielenie, przycinanie oraz przemieszczanie audio, co wymaga zaledwie kilku kliknięć myszką.

 • Edison – edytor nagrań dźwiękowych Edison rozszerza możliwości FL Studio w zakresie przetwarzania dźwięku. Edison to zintegrowane narzędzie rejestracji i obróbki dźwięku z uwzględnieniem analizy spektralnej, pogłosu splotowego, redukcji szumu, rejestracji w zapętleniu, narzędzi tworzenia pętli i innych.

 • Newtone – Edytor korekcji intonacji. Koryguj, tnij, edytuj, rozciągaj w czasie nagrania wokalne, instrumentalne oraz inne jednogłosowe wykonania. Przekształcaj zapis audio na MIDI i przekształcaj dowolne jednogłosowe melodie. 

FL Studio obsługuje nagrania w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WavPack, AIFF oraz REX. 

Sekwencer

Komponuj i rejestruj swoje muzyczne pomysły i wykonania w najbardziej efektywny sposób

 • Sekwencje i ścieżki – Ty decydujesz – rejestruj swoje muzyczne pomysły w najbardziej efektywny sposób. FL Studio 21 może jednocześnie pełnić funkcję wielośladu i sekwencera. Wykorzystuj wielokrotnie zapisane w oknie playlisty patterny (Pattern Clips) lub nagrywaj sekwencje długości całego utworu, jeśli wolisz.

 • Sekwencer krokowy lub pianolowy – Wśród narzędzi kompozycyjnych znajdziesz legendarny sekwencer krokowy FL Studio, jeden z najbardziej zaawansowanych edytorów pianolowych w domenie cyfrowej oraz wielopunktowe obwiednie automatyki parametrów i samych zdarzeń audio/MIDI. FL Studio obsługuje wejścia MIDI, co pozwala na współpracę z dowolnym sterownikiem, a także daje możliwość jednoczesnej kontroli instrumentów umieszczonych na różnych kanałach za pośrednictwem odrębnych kontrolerów.

Aranżacja

FL Studio pozwala Ci robić to, co chcesz i kiedy tego chcesz. 

 • Stwórz własny szablon projektowy - W FL21 to ty decydujesz o wyglądzie swojego projektu, w tym zmultiplikowanych ‘aranżacji’. W przeciwieństwie do konkurencji, obszar roboczy playlist FL21 można swobodnie kształtować a dane nutowe, audio i automatyka mogą być aranżowane i edytowane w sposób, który odpowiada twojemu preferowanemu stylowi pracy i sprzyja kreatowyności.

Miks i mastering 

Na pokładzie FL Studio znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia, by produkować swoje utwory na najwyższym, profesjonalnym poziomie. 

 • Mikser – Tu chodzi o precyzję, kontrolę i elastyczność. Na każdej ścieżce można uruchomić do 10 efektó•w (VST lub pokładowych FL). Wyjście każdego kanału miksera można skierować na kanał Master lub dowolny inny kanał, co pozwala tworzyć submiksy oraz niemal nieskończenie złożone łańcuchy sygnałowe. Kanały wysyłkowe pozwalają na wykorzystanie toró•w side-chain wielokanałowych efektów wtyczkowych. Wreszcie, dźwięk z każdego kanału miksera można skierować na dowolne wyjście interfejsu audio – to się nazywa elastyczność!

 • Efekty – Co z efektami? FL Studio zawiera 70 efektów obejmujących maksymalizację, limiting, kompresję, delay, distortion, korekcję barwy dźwięku (graficzną i parametryczną), filtry, efekty modulacyjne jak phaser, chorus czy flanger, a także wokoder i pogłos. To pokrywa zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju kreatywne efekty, w tym także na etapie masteringu.

 • Open plugin standards – FL Studio współpracuje z efektami wtyczkowymi w większości formatów na komputery Windows (VST: 64 Bit) oraz Mac (VST & AU, 64 Bit). To oznacza, że możesz miksować z wykorzystaniem swoich ulubionych wtyczek i aplikacji. 

 

Dożywotnie DARMOWE aktualizacje

Może i nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch, ale w polityce Image Line wpisane są dożywotnie darmowe aktualizacje: • Nigdy więcej nie płać za poprawki w programie! – Wszyscy klienci, którzy zakupią FL Studio 21 otrzymają dożywotnio możliwość pobierania darmowych aktualizacji. Darmowe aktualizację upoważniają każdego klienta do wszelkich aktualizacji FL Studio w przyszłości w odniesieniu do zakupionej wersji (Express, Fruity, Producer lub Signature Bundle). Przykładowo, wszyscy posiadacze FL Studio 21 będą mieli prawo do aktualizacji w pełni funkcjonalnej wersji FL Studio 22 i kolejnych, całkowicie za darmo!

Ograniczenia wersji demonstracyjnych

Wszystkie wersje demo FL Studio są w pełni funkcjonalne, dając dostęp do wszystkich narzędzi najlepiej wyposażonej wersji programu (Producer Edition). Komponuj nowe piosenki i eksportuj je do plików w formacie WAV, MP3 lub OGG. Jedynym ograniczeniem wersji demo jest brak możliwości ponownego otwierania projektów w niej zapisanych, można je otwierać dopiero po rejestracji FL Studio i wtyczek. To umożliwia dalszą pracę nad projektami po dokonaniu zakupu oprogramowania. 

Różnice obsługi funkcji i wtyczek w zależności od systemu:

 

Windows

macOS

Funkcje i Wtyczki

Obsługa architektury procesorów

 

 

32 Bit

Nie

Nie

64 Bit

Tak

Tak

Obsługiwane Funkcje

 

 

Protokół Rewire

Tak

Nie

FL Studio jako wtyczka

VST

VST, AU

Obsugiwane Wtyczki

VST, VST3 (32/64)

VST, VST3, AU (64)

Edison Scripting (Run button)

Tak

Tak

wsparcie plików REX  (.rx2) 

Tak

Tak

Piano roll - eksport w zapisanie nutowym (.pdf)

Tak

Nie

Obsługa wtyczek

 

 

Dashboard

Tak

Nie

Razer Chroma

Tak

Nie

Fruity LSD

Tak

Nie

Fruity Slayer

Tak

Nie

Speech Synth

Tak

Nie

WASP

32 Bit only

Nie

WASP XT

32 Bit only

Nie

Porównanie wersji FL Studio 

FL Studio jest dostępne w czterech wersjach: FL Studio Fruity Edition, Producer Edition oraz Signature Bundle oraz FL Studio All Plugins Bundle (Signature+ wszystkie wtyczki)  jak zaprezentowano poniżej. Te wersje są dostępne jako pudełkowe lub do pobrania. 

Poniżej porównanie poszczególnych edycji:

WERSJA PROGRAMU

FRUITY

PRODUCER

SIGNATURE

ALL PLUGINS BUNDLE

Wersja idealna do:

tworzenia podstawowych melodii i pętli

tworzenia utworów i rejestracji mikrofonu

kompletnego tworzenia utworów, nagrywania+ dodatkowe wtyczki

pełny dostęp- wszytskie wtyczki

Funkcje Playlist

 

 

 

 

Audio Clips (możliwość edycji długich klipów) 

Audio Recording 

Automation Clips (zakrzywione linie automatyki) 

Pattern Clips (MIDI, nuty, zdarzenia, automatyka) 

Obsługa MIDI

 

 

 

 

Import/eksport plików MIDI 

Obsługa kontrolerów i klawiatur MIDI

Funkcje SysEx & MMC

Mikser i FX Rack 

 

 

 

 

103 tory insertowe/wysyłkowe

10 efektów na każdy tor

Patcher FX extension/rack 

Pełna dowolność krosowania ścieżek & wykorzystania side-chain

Edytor pianolowy i sekwencery 

 

 

 

 

Edytor krokowy

Edytor pianolowy

Edytor zdarzeń 

Wejścia i wyjścia /Połączenia

 

 

 

 

Obsługa Directsound

Obsługa ASIO (zawiera sterowniki ASIO4ALL)

103 wejścia audio 

103 wyjścia audio 

Nagrywanie do formatów WAV, MP3, OGG

Eksportowanie śladów/grup śladów 

Obsługa ReWire (klient/host) 

FL Studio jako wtyczka VST

Obróbka dźwięku 

 

 

 

 

Edison (edytor dźwięku i rejestrator)

NewTone (edytor intonacji i wyrównywania czasowego) 

NewTime

Automatyka

 

 

 

 

Generator automatyki w klipach

Generator obwiedni

Obsługa za pomocą klawiatury

Źródła dźwięku i samplery

 

 

 

 

Audio Clip Generator

BooBass 

Channel Sampler

DirectWave Player

DirectWave Full

FL Keys 

Fruity Pad Controller (FPC)

Granulizer 

Slicer

Slicex 

Speech Synthesizer

Wave Traveller 

Syntezatory

 

 

 

 

3x OSC 

Autogun

BassDrum

BeepMap

Drumpad

Drumaxx

Fruit Kick

Fruity DX10 

Groove Machine

Groove Machine Synth

Harmless 

Harmor

MiniSynth

Morphine

Ogun

Poizone 

Sakura

Sawer

Slayer

Sytrus 

Toxic Biohazard

Transistor Bass 

Narzędzia /Generatory 

 

 

 

 

Control Surface

Patcher

Dashboard 

Fruity Video Player

Layer Channel

VFX Sequencer

MIDI Out 

ReWired 

Automatyka efektów wtyczkowych

 

 

 

 

Formula Controller

Peak Controller 

X-Y Controller 

Kompresory/Limitery

 

 

 

 

Fruity Compressor

Fruity Limiter 

Fruity Multiband Compressor

Soft Clipper 

Maximus 

Soundgoodizer

Transient Processor 

Delay/Echo 

 

 

 

 

Delay

Delay 2 

Delay 3

Multiband Delay

Delay Bank

Distortion 

 

 

 

 

Blood Overdrive

Fast Dist 

Fruity Squeeze

WaveShaper 

Korekcja barwy dźwięku (EQ)

 

 

 

 

Edison Equalize Function

Convolver 

EQUO 

Fruity 7 Band EQ

Fruity Parametric EQ

Fruity Parametric EQ2

Filtry

 

 

 

 

Fast LP

Filter

Free Filter 

Love Philter

Vocoder

Vocodex 

Efekty modulacyjne

 

 

 

 

Chorus

Phaser

Vintage Phaser

Flanger

Flangus

Procesory pogłosowe

 

 

 

 

Convolver

Reeverb

Reeverb 2 

LuxeVerb

Edison Convolution Reverb 

Multi FX 

 

 

 

 

Effector (12 FX)

Hardcore (11 Guitar FX)

Inne narzędzia 

 

 

 

 

Control Surface

Balance 

Big Clock

Center

Patcher

dB Meter 

HTML NoteBook

LSD 

Mute 2 

NoteBook

PanOMatic

PhaseInverter

Pitcher

Scratcher

Send

StereoEnhancer

StereoShaper

GrossBeat

Wizualizacje

 

 

 

 

Fruity Dance

Spectroman

Wave Candy

ZGameEditor Visualizer

Produkt oryginalny! pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji (SOUND STATION)

Więcej informacji
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FL Studio 21 All Plugin Bundle (wersja elektroniczna)
Twoja ocena