FL Studio 21 Signature Bundle EDU ( wersja elektroniczna)

FL Studio 21 Signature Bundle EDU ( wersja elektroniczna)

Fl studio 21 all plugin

FL Studio 21 All Plugin Bundle (wersja elektroniczna)

FL Studio 21 Signature Bundle EDU BOX

FL Studio 21 Signature Bundle EDU BOX

FL Studio 21 Signature Bundle EDU ( wersja elektroniczna)

FL Studio 21 Signature Bundle to następny level w kolejności po wersji Producer pod względem możliwości. Jest to wersja która w zupełności wystarczy do nagrania profesjonalnego utwóru. 

Cena detaliczna brutto 1 089,00 zł
SKU
SS-1977

FL Studio 21 Signature Bundle EDU- wersja edukacyjna przeznaczona dla nauczycieli i studentów (przed otrzymaniem licencji należy dostarczyć aktualną legitymację lub inny dokument potwierdzający status studenta/nauczyciela)

Przez ponad 24 lata ciągłego rozwoju FL STUDIO stało się "najszybszą drogą od pomysłu w twojej głowie do rezultatu w głośnikach" dla wielu najlepszych DJ-ów i producentów na świecie. Od używania Wersji TRIAL w ich sypialni do lądowania na największych scenach świata.

Być może teraz twoja kolej?  Jak daleko zabierze Cię FL Studio?

Co nowego w FL Studio 21?

Kluczowe nowe funkcje:

Klipy audio - zintegrowane obwiednie z funkcją fade in/out, precyzyjną kontrolą poziomu i automatycznymi przejściami.

Motywy – Od dzisiaj ty decydujesz jak ma wyglądać twój ulubiony DAW. Barwa, kontrast, jasność, podkreślenia, pomiar i stopniowa kontrola koloru- wszystko to jest pod twoją kontrolą.

Przeglądarka plików - Ulepszona przeglądarka z funkcją tagowania, błyskawicznym wyszukiwaniem i odkrywaniem treści online z zarządzaniem pobieraniem. Przeglądarka plików zapewnia dostęp do projektów, próbek, lokalnych i internetowych bibliotek treści oraz wtyczek VST/AU. Na górze znajduje się kilka (edytowalnych przez użytkownika) zakładek. Domyślnie są to All, Current Project, Plugin Database, Online Content i Starred (Favorites).

Luxeverb (All Plugins Edition)- Najbardziej zaawansowany reverb stworzony wyłącznie dla FL Studio.

Vintage phaser (Signature Bundle i wyżej) - Skrupulatnie wzorowany na klasyku z lat 80-tych używanym w Oxygene przez Jean-Michelle Jarre'a.

Multiband Delay (Producer Edition i wyżej) - to unikalne i potężne narzędzie do projektowania dźwięku. Proces dzieli sygnał przychodzący na 16 pasm częstotliwości i pozwala na regulację Delay, Volume i Panning dla każdego pasma.

VFX Sequencer (All Editions) - Zaawansowany sekwencer krokowy do przekształcania akordów w melodyjne frazy. VFX Sequencer pobierze wejście nutowe z Piano roll lub kontrolera MIDI i przekształci akordy w melodyjne frazy zgodnie z zaprogramowanym wzorem lub wybranym patchem. VFX Sequencer jest arpeggiatorem wzorców i sekwencerem krokowym zaprojektowanym do wykorzystania w Patcherze do wysyłania sekwencji nutowych do podłączonych wtyczek instrumentalnych.

Obsługa wielu języków – Standardowym językiem jest angielski, ale możesz wybrać również hiszpański, niemiecki, francuski a nawet chiński!

Wszystkie nowe funkcjonalności producent przedstawia w filmiku (posiada polskie napisy-włącz je w ustawieniach) : https://www.youtube.com/watch?v=xm-y5ORsiQ4

Pełną listę nowych funkcji znajdziesz również na stronie: https://support.image-line.com/redirect/flstudio_whats_new 

Co potrafi FL studio 21?

 • Edycja dźwięku z uwzględnieniem korekcji intonacji, zmian wysokości dźwięku, harmonizacji, rozciągania w czasie, rozpoznawania uderzeń i podziału nagrania na części, wyrównywania (audio warping) oraz typowych zabiegów (cięcie/wklejanie itd.)
 • Automatyka większości parametrów interfejsu i wszystkich parametrów wtyczek poprzez ich rejestrację, rysowanie, zakrzywione linie automatyki, generatory automatyki oparte na formułach przekształceń punktów.
 • Może być hostowany przez inne programy DAW jako wtyczka VST lub poprzez protokół ReWire.
 • Muzyczne występy na żywo z uwzględnieniem wizualizacji wideo.
 • Miksowanie i remiksowanie nagrań z uwzględnieniem działających w czasie rzeczywistym efektów takich jak delay, pogłos czy efekty filtracyjne.
 • Wielościeżkowy zapis dźwięku ograniczony jedynie ilością wejść Twojego interfejsu audio.
 • Rejestracja i odtwarzanie zapisu MIDI poprzez nagrywanie za pomocą klawiatur, padów perkusyjnych oraz innych kontrolerów.
 • Tworzenie sekwencji i aranżowanie w trybie sekwencyjnym (patternowym) lub liniowo.
 • Hosting wtyczkowych syntezatorów i efektów w formatach VST 64 bit, DX oraz natywnym FL Native. 

 

Instrumenty

 • Wykreuj dowolne brzmienie – FL Studio zawiera ponad 35 wirtualnych syntezatorów obejmujących brzmienia akustycznego/syntetycznego basu, gitar elektrycznych, sampler z barwami fortepianowymi i smyczkowymi, a także odtwarzacze próbek dźwiękowych i narzędzia do dzielenia pętli na pojedyncze uderzenia (w tym w formatach Rex 1 & 2 ).
 • Różne rodzaje syntezy – od subraktywnej, poprzez modelowanie, FM, RM, po syntezę granularną i addytywną. Dysponując dodatkiem FL SynthMaker, możesz tworzyć i dzielić się z innymi własnymi instrumentami w formacie FL, a także efektami i panelami kontrolnymi MIDI bez potrzeby pisania kodu źródłowego.
 • Open plugin standards – FL Studio współpracuje z instrumentami we wszystkich dostępnych na komputery PC formatach, w tym VST, DX, Buzz i Rewire. To oznacza, że możesz tworzyć sekwencje z udziałem swoich ulubionych wtyczek i aplikacji. 

 

Rejestracja i edycja dźwięku 

 • Wielokanałowe wejścia audio – z możliwością jednoczesnej rejestracji dźwięku ze wszystkich wejść Twojego interfejsu audio. FL Studio jest tak wszechstronny, że może posłużyć zarówno do nagrania wokalisty czy gitarzysty, jak i całej orkiestry symfonicznej.
 • Edycja dźwięku – nagrania dźwiękowe mogą być całkowicie dowolnie rozmieszczane na playliście. Wśród dostępnych funkcji są możliwość hostowania dowolnej liczby klipów audio, rozciąganie w czasie, zmiana wysokości dźwięku (pitch-shifting), dzielenie, przycinanie oraz przemieszczanie audio, co wymaga zaledwie kilku kliknięć myszką.
 • Edison – edytor nagrań dźwiękowych Edison rozszerza możliwości FL Studio w zakresie przetwarzania dźwięku. Edison to zintegrowane narzędzie rejestracji i obróbki dźwięku z uwzględnieniem analizy spektralnej, pogłosu splotowego, redukcji szumu, rejestracji w zapętleniu, narzędzi tworzenia pętli i innych.
 • Newtone – Edytor korekcji intonacji. Koryguj, tnij, edytuj, rozciągaj w czasie nagrania wokalne, instrumentalne oraz inne jednogłosowe wykonania. Przekształcaj zapis audio na MIDI i przekształcaj dowolne jednogłosowe melodie. 

FL Studio obsługuje nagrania w formatach WAV, MP3, OGG, FLAC, WavPack, AIFF oraz REX. 

Sekwencer

Komponuj i rejestruj swoje muzyczne pomysły i wykonania w najbardziej efektywny sposób

 • Sekwencje i ścieżki – Ty decydujesz – rejestruj swoje muzyczne pomysły w najbardziej efektywny sposób. FL Studio 21 może jednocześnie pełnić funkcję wielośladu i sekwencera. Wykorzystuj wielokrotnie zapisane w oknie playlisty patterny (Pattern Clips) lub nagrywaj sekwencje długości całego utworu, jeśli wolisz.
 • Sekwencer krokowy lub pianolowy – Wśród narzędzi kompozycyjnych znajdziesz legendarny sekwencer krokowy FL Studio, jeden z najbardziej zaawansowanych edytorów pianolowych w domenie cyfrowej oraz wielopunktowe obwiednie automatyki parametrów i samych zdarzeń audio/MIDI. FL Studio obsługuje wejścia MIDI, co pozwala na współpracę z dowolnym sterownikiem, a także daje możliwość jednoczesnej kontroli instrumentów umieszczonych na różnych kanałach za pośrednictwem odrębnych kontrolerów.

Aranżacja

FL Studio pozwala Ci robić to, co chcesz i kiedy tego chcesz. 

 • Stwórz własny szablon projektowy - W FL21 to ty decydujesz o wyglądzie swojego projektu, w tym zmultiplikowanych ‘aranżacji’. W przeciwieństwie do konkurencji, obszar roboczy playlist FL21 można swobodnie kształtować a dane nutowe, audio i automatyka mogą być aranżowane i edytowane w sposób, który odpowiada twojemu preferowanemu stylowi pracy i sprzyja kreatowyności.

Miks i mastering 

Na pokładzie FL Studio znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia, by produkować swoje utwory na najwyższym, profesjonalnym poziomie. 

 • Mikser – Tu chodzi o precyzję, kontrolę i elastyczność. Na każdej ścieżce można uruchomić do 10 efektó•w (VST lub pokładowych FL). Wyjście każdego kanału miksera można skierować na kanał Master lub dowolny inny kanał, co pozwala tworzyć submiksy oraz niemal nieskończenie złożone łańcuchy sygnałowe. Kanały wysyłkowe pozwalają na wykorzystanie toró•w side-chain wielokanałowych efektów wtyczkowych. Wreszcie, dźwięk z każdego kanału miksera można skierować na dowolne wyjście interfejsu audio – to się nazywa elastyczność!
 • Efekty – Co z efektami? FL Studio zawiera 70 efektów obejmujących maksymalizację, limiting, kompresję, delay, distortion, korekcję barwy dźwięku (graficzną i parametryczną), filtry, efekty modulacyjne jak phaser, chorus czy flanger, a także wokoder i pogłos. To pokrywa zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju kreatywne efekty, w tym także na etapie masteringu.
 • Open plugin standards – FL Studio współpracuje z efektami wtyczkowymi w większości formatów na komputery Windows (VST: 64 Bit) oraz Mac (VST & AU, 64 Bit). To oznacza, że możesz miksować z wykorzystaniem swoich ulubionych wtyczek i aplikacji. 

 

Dożywotnie DARMOWE aktualizacje

Może i nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch, ale w polityce Image Line wpisane są dożywotnie darmowe aktualizacje: • Nigdy więcej nie płać za poprawki w programie! – Wszyscy klienci, którzy zakupią FL Studio 21 otrzymają dożywotnio możliwość pobierania darmowych aktualizacji. Darmowe aktualizację upoważniają każdego klienta do wszelkich aktualizacji FL Studio w przyszłości w odniesieniu do zakupionej wersji (Express, Fruity, Producer lub Signature Bundle). Przykładowo, wszyscy posiadacze FL Studio 21 będą mieli prawo do aktualizacji w pełni funkcjonalnej wersji FL Studio 22 i kolejnych, całkowicie za darmo!

Ograniczenia wersji demonstracyjnych

Wszystkie wersje demo FL Studio są w pełni funkcjonalne, dając dostęp do wszystkich narzędzi najlepiej wyposażonej wersji programu (Producer Edition). Komponuj nowe piosenki i eksportuj je do plików w formacie WAV, MP3 lub OGG. Jedynym ograniczeniem wersji demo jest brak możliwości ponownego otwierania projektów w niej zapisanych, można je otwierać dopiero po rejestracji FL Studio i wtyczek. To umożliwia dalszą pracę nad projektami po dokonaniu zakupu oprogramowania. 

Różnice obsługi funkcji i wtyczek w zależności od systemu:

 
Windows
macOS
Funkcje i Wtyczki
Obsługa architektury procesorów  
32 Bit
Nie
Nie
64 Bit
Tak
Tak
Obsługiwane Funkcje  
Protokół Rewire
Tak
Nie
FL Studio jako wtyczka
VSTVST, AU
Obsugiwane Wtyczki
VST, VST3 (32/64)
VST, VST3, AU (64)
Edison Scripting (Run button)
Tak
Tak
wsparcie plików REX  (.rx2) 
Tak
Tak
Piano roll - eksport w zapisanie nutowym (.pdf)
Tak
Nie
Obsługa wtyczek  
Dashboard
Tak
Nie
Razer Chroma
Tak
Nie
Fruity LSD
Tak
Nie
Fruity Slayer
Tak
Nie
Speech Synth
Tak
Nie
WASP
32 Bit only
Nie
WASP XT
32 Bit only
Nie

Porównanie wersji FL Studio 

FL Studio jest dostępne w czterech wersjach: FL Studio Fruity Edition, Producer Edition oraz Signature Bundle oraz FL Studio All Plugins Bundle (Signature+ wszystkie wtyczki)  jak zaprezentowano poniżej. Te wersje są dostępne jako pudełkowe lub do pobrania. 

Poniżej porównanie poszczególnych edycji:

WERSJA PROGRAMUFRUITYPRODUCERSIGNATUREALL PLUGINS BUNDLE
Wersja idealna do:tworzenia podstawowych melodii i pętlitworzenia utworów i rejestracji mikrofonukompletnego tworzenia utworów, nagrywania+ dodatkowe wtyczkipełny dostęp- wszytskie wtyczki
Funkcje Playlist    
Audio Clips (możliwość edycji długich klipów) 
Audio Recording 
Automation Clips (zakrzywione linie automatyki) 
Pattern Clips (MIDI, nuty, zdarzenia, automatyka) 
Obsługa MIDI    
Import/eksport plików MIDI 
Obsługa kontrolerów i klawiatur MIDI
Funkcje SysEx & MMC
Mikser i FX Rack     
103 tory insertowe/wysyłkowe
10 efektów na każdy tor
Patcher FX extension/rack 
Pełna dowolność krosowania ścieżek & wykorzystania side-chain
Edytor pianolowy i sekwencery     
Edytor krokowy
Edytor pianolowy
Edytor zdarzeń 
Wejścia i wyjścia /Połączenia    
Obsługa Directsound
Obsługa ASIO (zawiera sterowniki ASIO4ALL)
103 wejścia audio 
103 wyjścia audio 
Nagrywanie do formatów WAV, MP3, OGG
Eksportowanie śladów/grup śladów 
Obsługa ReWire (klient/host) 
FL Studio jako wtyczka VST
Obróbka dźwięku     
Edison (edytor dźwięku i rejestrator)
NewTone (edytor intonacji i wyrównywania czasowego) 
NewTime
Automatyka    
Generator automatyki w klipach
Generator obwiedni
Obsługa za pomocą klawiatury
Źródła dźwięku i samplery    
Audio Clip Generator
BooBass 
Channel Sampler
DirectWave Player
DirectWave Full
FL Keys 
Fruity Pad Controller (FPC)
Granulizer 
Slicer
Slicex 
Speech Synthesizer
Wave Traveller 
Syntezatory    
3x OSC 
Autogun
BassDrum
BeepMap
Drumpad
Drumaxx
Fruit Kick
Fruity DX10 
Groove Machine
Groove Machine Synth
Harmless 
Harmor
MiniSynth
Morphine
Ogun
Poizone 
Sakura
Sawer
Slayer
Sytrus 
Toxic Biohazard
Transistor Bass 
Narzędzia /Generatory     
Control Surface
Patcher
Dashboard 
Fruity Video Player
Layer Channel
VFX Sequencer
MIDI Out 
ReWired 
Automatyka efektów wtyczkowych    
Formula Controller
Peak Controller 
X-Y Controller 
Kompresory/Limitery    
Fruity Compressor
Fruity Limiter 
Fruity Multiband Compressor
Soft Clipper 
Maximus 
Soundgoodizer
Transient Processor 
Delay/Echo     
Delay
Delay 2 
Delay 3
Multiband Delay
Delay Bank
Distortion     
Blood Overdrive
Fast Dist 
Fruity Squeeze
WaveShaper 
Korekcja barwy dźwięku (EQ)    
Edison Equalize Function
Convolver 
EQUO 
Fruity 7 Band EQ
Fruity Parametric EQ
Fruity Parametric EQ2
Filtry    
Fast LP
Filter
Free Filter 
Love Philter
Vocoder
Vocodex 
Efekty modulacyjne    
Chorus
Phaser
Vintage Phaser
Flanger
Flangus
Procesory pogłosowe    
Convolver
Reeverb
Reeverb 2 
LuxeVerb
Edison Convolution Reverb 
Multi FX     
Effector (12 FX)
Hardcore (11 Guitar FX)
Inne narzędzia     
Control Surface
Balance 
Big Clock
Center
Patcher
dB Meter 
HTML NoteBook
LSD 
Mute 2 
NoteBook
PanOMatic
PhaseInverter
Pitcher
Scratcher
Send
StereoEnhancer
StereoShaper
GrossBeat
Wizualizacje    
Fruity Dance
Spectroman
Wave Candy
ZGameEditor Visualizer

Produkt oryginalny! pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji (SOUND STATION)

Więcej informacji
Kod EAN539150251800
Kolor podstawowyNieokreślony
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FL Studio 21 Signature Bundle EDU ( wersja elektroniczna)
Twoja ocena