MIDI Solutions- Footswitch Controller

MIDI Solutions- Footswitch Controller

MIDI Solutions- Merger V2

MIDI Solutions- Merger V2

MIDI Solutions- Relay

MIDI Solutions- Relay

MIDI Solutions- Footswitch Controller

Ocena:
100% of 100

Kontroler przełącznika nożnego - Footswitch Controller

Urządzenie o nazwie Footswitch Controller (Kontroler przełącznika nożnego ) firmy MIDI Solutions może zostać zaprogramowany do generowania komunikatów MIDI oraz wykonywania funkcji MIDI poprzez przełącznik nożny (footswitch) lub urządzenie działającego na zasadzie zwierania styków. 

Cena detaliczna brutto 619,00 zł
SKU
SS-1711

Kontroler przełącznika nożnego „Footswitch Controller” firmy MIDI Solutions

Urządzenie o nazwie Footswitch Controller (Kontroler przełącznika nożnego ) firmy MIDI Solutions jest wyposażone w gniazdo typu jack 1/4" do podłączenia przełącznika nożnego (footswitch) lub urządzenia działającego na zasadzie zwierania styków, które może zostać używane do generowania komunikatów MIDI (gdy potrzebne jest osiem wejść na przełączniki nożne (footswitch) w jednym urządzeniu w standardzie „rack”, patrz kontroler F8 firmy MIDI Solutions). Wyzwalane pedałem komunikaty/zdarzenia MIDI są sumowane z sygnałami MIDI przychodzącymi do wejścia MIDI In i po ich połączeniu, taki sumaryczny sygnał jest wysyłany do wyjścia MIDI kontrolera przełącznika nożnego  (Footswitch Controller) .  

Generowane typy zdarzeń / komunikatów MIDI są programowalne i obejmują :


Inne funkcje obejmują:


Parametry MIDI Echo i Footswitch Toggle można ustawić w pozycji włączonej / wyłączonej. 

Polaryzacja  przełącznika nożnego (footswitch) może być określona automatycznie przy włączaniu urządzenia, bądź może zostać zaprogramowana jako pedał normalnie otwarty lub normalnie zamknięty. Możliwe jest także wysyłanie przez kontroler (Footswitch Controller) stanu przełącznika nożnego zaraz po włączeniu zasilania, bez czekania na wciśnięcie pedału. 

Kontroler Footswitch Controller można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive  (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Footswitch Controller można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne. 

Footswitch Controller jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 115 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Footswitch Controller firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821519
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Footswitch Controller
Twoja ocena