MIDI Solutions- Beat Indicator

MIDI Solutions- Beat Indicator

MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box

MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box

MIDI Solutions- Beat Converter

MIDI Solutions- Beat Converter

MIDI Solutions- Beat Indicator

Wskaźnik  taktu Beat Indicator jest wyposażony w bardzo jasną diodę LED, którą można zaprogramować do migania w rytmie  każdego taktu w odpowiedzi na komunikaty zegara MIDI Timing Clock oraz inne komunikaty.

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1708

Wskaźnik taktu - Beat Indicator

Urządzenie o nazwieBeat Indicator jest wyposażone w bardzo jasną diodę LED, którą można zaprogramować do migania taktowego w odpowiednim rytmie w odpowiedzi na komunikaty zegara MIDI Clock. Jest to nieocenione narzędzie pozwalające perkusistom i muzykom grającym na żywo do utrzymywania tempa stosownie do sekwencji MIDI podczas pauz / przejść perkusyjnych i fraz wprowadzających (intro). Miganie diody może zostać lekko przyspieszone lub opóźnione o interwał do 128 ms w stosunku do aktualnego rytmu, a jasność migania jest programowalna. Beat Indicator można także zaprogramować tak, by dioda migała w odpowiedzi na komunikat nutowy (Note) lub Control Change. 

Beat Indicator można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Więcej informacji i kompletny opis opcji programowania urządzania można znaleźć klikając link Beat Indicator Operating Instructions (.pdf file). Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Beat Indicator można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Beat Indicator jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Zaleca się jednak, by nie korzystać z zasilania poprzez pojedyncze gniazdo MIDI Out lub Thru dla więcej niż jednego urządzenia Beat Indicator; jeżeli w danej konfiguracji wymagane jest zastosowanie innych produktów firmy MIDI Solutions połączonych szeregowo z urządzeniem Beat Indicator, zaleca się użycie dedykowanego zasilacza Power Adapter firmy MIDI Solutions.

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821632
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Beat Indicator
Twoja ocena