MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions- Quadra Thru V2

MIDI Solutions- Quadra Thru V2

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

Urządzenie o nazwie Dual Footswitch Controller (Podwójny kontroler przełącznika nożnego ) firmy MIDI Solutions oferuje wejście w formacie 1/4" stereo jack do podłączenia zewnętrznego  podwójnego przełącznika nożnego lub dwóch urządzeń działających na zasadzie zwierania styków .

Cena detaliczna brutto 799,00 zł
SKU
SS-1706

Podwójny kontroler przełącznika nożnego „Dual Footswitch Controller”  firmy MIDI Solutions  

Urządzenie o nazwie Dual Footswitch Controller (Podwójny kontroler przełącznika nożnego ) firmy MIDI Solutions jest wyposażone w gniazdo typu stereo jack 1/4" do podłączenia do podłączenia zewnętrznego  podwójnego przełącznika nożnego lub dwóch urządzeń działających na zasadzie zwierania styków i może które być ono używane do generowania komunikatów MIDI. Wyzwalane pedałem komunikaty/zdarzenia MIDI są sumowane z sygnałami MIDI przychodzącymi do wejścia MIDI In i po ich połączeniu, taki sumaryczny sygnał jest wysyłany do wyjścia MIDI kontrolera Dual Footswitch Controller .  

Generowane typy zdarzeń / komunikatów MIDI są programowalne i obejmują:


Inne funkcje obejmują:


Parametry MIDI Echo i Footswitch Toggle można ustawić w pozycji włączonej / wyłączonej.

Polaryzacja  każdego przełącznika nożnego (footswitch) może być określona automatycznie przy włączaniu urządzenia, bądź może zostać zaprogramowana jako pedał normalnie otwarty lub normalnie zamknięty. Możliwe jest także wysyłanie przez kontroler (Dual Footswitch Controller) stanu przełącznika nożnego zaraz po włączeniu zasilania, bez czekania na wciśnięcie każdego pedału.

Kontroler Dual Footswitch Controller można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive  (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Kontroler Dual Footswitch Controller można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne

Kontroler Dual Footswitch Controller jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 115 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm (4.4" x 2.4" x 1.2")


Więcej informacji o urządzeniu Dual Footswitch Controller firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki: 

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821533
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller
Twoja ocena