MIDI Solutions- Event Processor Plus

MIDI Solutions- Event Processor Plus

MIDI Solutions- Event Processor

MIDI Solutions- Event Processor

MIDI Solutions- Programmable Output Selector

MIDI Solutions- Programmable Output Selector

MIDI Solutions- Event Processor Plus

Urządzenie bardzo podobne do procesora zdarzeń Event Processor firmy MIDI Solutions, ale dodatkowo oferujące 32 programowalne ustawienia  zamiast 10 oferowanych w procesorze Event Processor, oraz 8 różnych lokalizacji przechowywania danych zamiast 2.

Cena detaliczna brutto 749,00 zł
SKU
SS-1704

Procesor Zdarzeń MIDI o nazwie Event Processor Plus firmy MIDI Solutions 

Procesor Zdarzeń o nazwie Event Processor Plus firmy MIDI Solutions oferuje wszystkie funkcje i możliwości procesoraEvent Processor, dając jednak do dyspozycji użytkownika aż 32 ustawienia zamiast 10 oferowanych przez Event Processor, oraz 8 lokalizacji na zapisywania i przechowywanie zmiennych zamiast 2 takich lokalizacji w przypadku Procesora Event Processor. Każde z 32 Ustawień procesora Event Processor Plus może zostać zaprogramowane do wykonywania specjalnych funkcji do przetwarzania danych MIDI. Łącząc te ustawienia, Procesor Event Processor Plus staje się niezwykle potężnym narzędziem będącym w stanie przetwarzać zdarzenia/komunikaty MIDI w zasadzie w każdy wyobrażalny sposób. Procesor Event Processor Plus może mapować zdarzenia MIDI lub dane zakresy zdarzeń MIDI do innych zdarzeń MIDI, filtrować komunikaty MIDI lub pewne zakresy zdarzeń MIDI, wyzwalać zdarzenia MIDI,  przełączać między zdarzeniami MIDI, sekwencjonować zdarzenia MIDI, wykonywać takie operacje jak skalowanie lub przenikanie komunikatów MIDI, transpozycja nut, stopniowanie czułości gry (velocity), mapowanie do i z System Exclusive, NRPN, komunikaty wyboru banków Bank Select, zapisywanie przychodzących wartości w zmiennych do późniejszego wykorzystania ... Procesor Event Processor Plus to najbardziej uniwersalny i wielozadaniowy produkt wśród urządzeń do przetwarzania danych MIDI, będący nieodzownym i bardzo praktycznym narzędziem w arsenale każdego muzyka.

Event Processor Plus działa na zasadzie porównywania każdego wchodzącego zdarzenia MIDI z każdym z jego 32 ustawień. Kiedy przychodzące zdarzenie MIDI jest identyczne z danym ustawieniem, zdarzenie to zostaje przetwarzane zgodnie z tym zaprogramowanym ustawieniem. Łącząc różne ustawienia dla różnych wchodzących zdarzeń, Procesor staje się niezwykle potężnym narzędziem będącym w stanie wykonać wiele różnorodnych funkcji i dosłownie każdą kombinację  zdarzeń w zakresie przetwarzania danych MIDI.

Urządzenie Event Processor Plus może wykonywać następujące funkcje:

Jednym z najlepszych sposobów na zapoznanie się z tymi funkcjami jest pobranie oprogramowania firmy MIDI Solutions  - Programming Tools; szybko się je instaluje i jest łatwe w nawigacji , jest darmowe i można je pobrać nawet jeśli jeszcze nie dokonałeś zakupu Procesora Event Processor Plus. Poświęcając kilka minut klikając różne opcje i poznając ich możliwości – to znakomity sposób na zaznajomienie się z tym niezwykłym Procesorem. Oprogramowanie Programming Tools zawiera także wiele przykładowych plików, które demonstrują możliwości i pokazują wiele aplikacji Procesora Event Processor Plus. By bardziej zgłębić wszystkie możliwości, jakie ma do zaoferowania ten Procesor, polecamy przeczytanie specjalnego przewodnika zatytułowanego  Guide to the Event Processor and Event Processor Plus autorstwa Bruce’a Wahler’a z firmy Ashby Solutions; ten obszerny przewodnik szczegółowo przedstawia różne niesamowite zadania, jakie jest w stanie wykonać to urządzenie!

Procesor Event Processor Plus można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive  (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Procesor Event Processor Plus można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Procesor Event Processor Plus  jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 103 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Event Processor Plus firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821656
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Event Processor Plus
Twoja ocena