MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter

MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter

MIDI Solutions- Beat Converter

MIDI Solutions- Beat Converter

MIDI Solutions- R8 Relay

MIDI Solutions- R8 Relay

MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter

Urządzenie o nazwie F8 firmy MIDI Solutions oferuje 8 wejść na przełącznik nożny ( footswitch) lub urządzenia działające na zasadzie zwierania styków, które mogą zostać indywidualnie zaprogramowane do generowania komunikatów MIDI oraz wykonywania różnych funkcji MIDI.

Cena detaliczna brutto 1 289,00 zł
SKU
SS-1703

Kontroler F8 firmy MIDI Solutions 

Urządzenie o nazwie F8 firmy MIDI Solutions to 8-wejściowy kontroler MIDI dla przełączników nożnych (footswitch), który jest wyposażony w 8 gniazd typu jack 1/4" do podłączenia przełączników nożnych ( footswitch) lub urządzeń działających na zasadzie zwierania styków. Wyzwalane komunikaty/zdarzenia MIDI są sumowane z sygnałami MIDI przychodzącymi do wejścia MIDI In i po ich połączeniu, taki sumaryczny sygnał jest wysyłany do wyjścia MIDI kontrolera F8.

Generowane typy zdarzeń / komunikatów MIDI są programowalne i obejmują:

Inne funkcje obejmują:

Parametry MIDI Echo i Footswitch Toggle można ustawić w pozycji włączonej / wyłączonej.

Polaryzacja  każdego przełącznika nożnego (footswitch) może być określona automatycznie przy włączaniu urządzenia, bądź może zostać zaprogramowana jako pedał normalnie otwarty lub normalnie zamknięty. Możliwe jest także wysyłanie przez kontroler F8 stanu przełączników nożnych  zaraz po włączeniu zasilania, bez czekania na wciśnięcie każdego pedału. 

Kontroler F8 można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive  (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Kontroler F8 można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Kontroler F8 jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 1.9 kg 
Wymiary: 483 x 171 x 44 mm 

Więcej informacji o urządzeniu F8 firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821694
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter
Twoja ocena