MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger

MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger

MIDI Solutions- Breath Controller

MIDI Solutions- Breath Controller

MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box

MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box

MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger

Sumator M8 firmy MIDI Solutions łączy i sumuje komunikaty MIDI z 8 wejść MIDI wysyłając je na jego 2 wyjścia MIDI. Idealne urządzenie do łączenia większej ilości urządzeń  MIDI  do jednego urządzenia z tylko jednym wejściem MIDI. 

Cena detaliczna brutto 1 129,00 zł
SKU
SS-1702

Sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie M8 z serii MultiVoltage 

Sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie M8z serii urządzeń MultiVoltage łączy i sumuje wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na jego ośmiu wejściach MIDI i wysyła taki zsumowany strumień danych MIDI do obydwu jego wyjść MIDI. Wszystkie rodzaje komunikatów MIDI są sumowane, włączając komunikaty typu System Exclusive, MIDI Clock oraz MIDI Time Code. Szybki algorytm sumowania zapewnia, że wszystkie dane MIDI są przetwarzane w sposób bardzo precyzyjny z minimalnym możliwym opóźnieniem.

Sumator M8 jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.

Waga: 1.9 kg 
Wymiary: 483 x 171 x 44 mm 

Więcej informacji o urządzeniu M8 firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821700
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger
Twoja ocena