MIDI Solutions- Merger V2

MIDI Solutions- Merger V2

MIDI Solutions- Router

MIDI Solutions- Router

MIDI Solutions- Footswitch Controller

MIDI Solutions- Footswitch Controller

MIDI Solutions- Merger V2

Sumator firmy MIDI Solutions łączy i sumuje wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na jego 2 wejściach MIDI i wysyła taki zsumowany strumień danych MIDI do obydwu jego wyjść MIDI.

Cena detaliczna brutto 329,00 zł
SKU
SS-1701

Sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie Merger z serii MultiVoltage 

Sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie Mergerz serii MultiVoltage łączy i sumuje wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na jego dwóch wejściach MIDI i wysyła taki zsumowany strumień danych MIDI do obydwu jego wyjść MIDI. Wszystkie rodzaje komunikatów MIDI są sumowane, włączając komunikaty typu System Exclusive, MIDI Clock oraz MIDI Time Code. Szybki algorytm sumowania zapewnia, że wszystkie dane MIDI są przetwarzane w sposób bardzo precyzyjny z minimalnym możliwym opóźnieniem.

SumatorMerger jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.

Waga: 119 g 
Wymiary : 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Merger firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki: 

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821564
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Merger V2
Twoja ocena