MIDI Solutions - Power Adapter

MIDI Solutions- Power Adapter

MIDI Solutions- Programmable Input Selector

MIDI Solutions- Programmable Input Selector

MIDIPLUS- iLink Interfejs MIDI przód

MIDIPLUS- iLink

MIDI Solutions- Power Adapter

Zasilacz ten zapewnia zasilanie dla produktów firmy MIDI Solutions w sytuacjach, gdy takie zasilanie nie jest dostępne; można także używać tego urządzenia do wysyłania sygnałów MIDI na duże odległości.

Cena detaliczna brutto 189,00 zł
SKU
SS-1699

Zasilacz - Power Adapter

Urządzenie o nazwie Power Adapter zapewnia zasilanie dla produktów firmy MIDI Solutions w sytuacjach, kiedy takie zasilanie nie jest dostępne lub większa ilość produktów firmy MIDI Solutions jest podłączona szeregowo tworząc łańcuch urządzeń Midi (patrz często zadawane pytania FAQs - LED). Możliwe jest zapewnienie zasilania nawet dla 20 urządzeń firmy MIDI Solutions korzystając z jednego gniazda MIDI Thru tego zasilacza (Power Adapter). Zasilacz (Power Adapter) ma optycznie izolowane gniazdka MIDI In, MIDI Thru oraz gniazdo połączeniowe 9V dla zasilacza sieciowego (zasilacz sieciowy 9VAC jest dołączany w zestawie dla zamówień na terenie Ameryki Północnej; klienci międzynarodowi mogą używać dowolnego zasilacza 9V w standardzie wtyku 2.1 mm, na prąd zmienny lub stały AC lub DC, o dowolnej polaryzacji, o minimalnym prądzie znamionowym 50 mA).

Power Adapter może być także używany w konfiguracji typu nadajnik/odbiornik do wysyłania sygnałów MIDI na duże odległości. Testowaliśmy działanie urządzenia na odległości ponad 1200 m z użyciem zwykłego 2-żyłowego kabla audio, jednakże indywidualne wyniki mogą się różnić w zależności od różnorodnych czynników takich jak rodzaj używanego kabla, obecność szumów elektromagnetycznych, itp. Dokładne objaśnienia dotyczące tego, co należy wziąć pod uwagę przy wysyłaniu sygnału MIDI na dłuższych dystansach można znaleźć w odpowiedziach na często zadawane pytania: Richmond Sound Design – patrz link dot. długości kabli MIDI Cable Length. Może się np. okazać, że wystarczy użyć zasilacza Power Adapter tylko po stronie nadawczej, jednakże w takim przypadku, rezultaty będą zależały nie tylko od długości kabli, ale także od rodzaju wejścia MIDI, do którego jest wysyłany sygnał. Ponieważ wejścia MIDI są projektowane w odmienny sposób u różnych producentów sprzętu, aby uzyskać najlepsze efekty, zaleca się użycie dwóch zasilaczy Power Adapter – jeden po stronie nadawczej i drugi po stronie odbiorczej.

Zasilacz 9V nie jest dostarczany z produktem.

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821663
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Power Adapter
Twoja ocena