MIDI Solutions- Programmable Input Selector

MIDI Solutions- Programmable Input Selector

MIDI Solutions- Programmable Output Selector

MIDI Solutions- Programmable Output Selector

MIDI Solutions - Power Adapter

MIDI Solutions- Power Adapter

MIDI Solutions- Programmable Input Selector

Programowany selektor wejść -  Programmable Input Selector pozwala na skierowanie komunikatów MIDI z jednego z dwóch wejść MIDI na wyjście poprzez wciśnięcie przełącznika nożnego (footswitch) lub po otrzymywania komunikatu zmiany programu - Program Change.

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1698

Programowany selektor wejść -  Programmable Input Selector

Programowany selektor wejść -  Programmable Input Selector pozwala na skierowanie komunikatów MIDI z jednego z dwóch wejść MIDI (wejścia InA lub InB) na wyjście urządzenia. Wszystkie komunikaty MIDI lub wszystkie komunikaty MIDI poza komunikatami nutowymi, mogą być skierowane na wyjście urządzenia z jednego z dwóch wejść MIDI. Aktywne wejście jest przełączane przez przełącznik nożny (footswitch) lub inne urządzenie działające na zasadzie zwierania styków podłączone do gniazda wejściowego 1/4" jack Fsw lub po otrzymywania komunikatu MIDI o zmianie programu – MIDI Program Change pojawiającego się na wejściu InA. Dioda LED może zostać zaprogramowana by pokazywać sygnały świetlne w różny sposób tak, by odpowiednio wskazywać aktualny status urządzenia. 

Fabryczne ustawienia domyślne dla Programowanego selektora wejść (Programmable Input Selector) są następujące:  przełączanie pomiędzy wysyłaniem wszystkich komunikatów  MIDI z wejścia InA i wszystkich komunikatów MIDI z wejścia InB. 

Programowany selektor wejść można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive  (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Więcej informacji i kompletny opis opcji programowania urządzania można znaleźć klikając link Programmable Input Selector Operating Instructions (.pdf file). Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Programowany selektor wejść można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Programowany selektor wejść jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). 

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821588
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Programmable Input Selector
Twoja ocena