MIDI Solutions- Relay

MIDI Solutions- Relay

MIDI Solutions- Footswitch Controller

MIDI Solutions- Footswitch Controller

MIDI Solutions- Velocity Converter

MIDI Solutions- Velocity Converter

MIDI Solutions- Relay

Przekaźnik – Relay - firmy MIDI Solutions zawiera sterowany przez  MIDI styk zwieralny, który można zaprogramować tak, by odpowiadał na wiele różnych komunikatów MIDI

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1693

Przekaźnik – Relay firmy MIDI Solutions

Przekaźnik – Relay - firmy MIDI Solutions jak sama nazwa wskazuje zawiera przekaźnik, który może być zaprogramowany tak, by się otwierał lub zamykał w odpowiedzi na różne komunikaty/zdarzenia  MIDI (gdy potrzebne jest zastosowanie ośmiu takich przekaźników w jednym urządzeniu w standardzie „rack”, patrz  przekaźnik R8 firmy MIDI Solutions).

Generowane typy zdarzeń / komunikatów MIDI są programowalne i obejmują:

W urządzeniu wykorzystano szybki przekaźnik kontaktronowy z czasem reakcji mniejszym niż 2 ms. Styki przekaźnika są obliczone na prąd 500 mA. Dostęp do styków jest realizowany przez połączenia na główce i korpusie wtyku 1/4" mono jack. Przy przełączaniu obciążeń indukcyjnych, należy mieć na uwadze środki ostrożności, które należy podjąć w celu uniknięcia problemów z  samoindukcją (back EMF).

Przekaźnik (Relay) można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive  (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Przekaźnik (Relay) można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Przekaźnik (Relay) jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 126 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 


Więcej informacji o urządzeniu Relay firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki: 

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821625
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Relay
Twoja ocena