MIDI Solutions- Router

MIDI Solutions- Router

MIDIPLUS- midilink 2x2

MIDIPLUS- midilink 2x2

MIDI Solutions- Merger V2

MIDI Solutions- Merger V2

MIDI Solutions- Router

Router firmy MIDI Solutions pozwala na rozsyłanie, filtrowanie i zmianę kanałów wybranych komunikatów MIDI wysyłając je do jednego z dwóch / obu / żadnego z dwóch wyjść MIDI tego urządzenia.

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1710

Router firmy MIDI Solutions 

Router firmy MIDI Solutions to urządzenie typu router/filtr danych MIDI z jednym wejściem i dwoma wyjściami. Wybrane komunikaty MIDI mogą być przekazywane do jednego z dwóch / obu / żadnego z dwóch wyjść MIDI tego urządzenia.

Router pozwala na rozsyłanie/ filtrowanie wybranych zakresów danych MIDI wszelkiego rodzaju i typu (patrz przykłady).

Komunikaty mogą być także przekierowywane z jednego kanału MIDI na drugi (rozwiązanie typu zmiana kanału MIDI „w locie” (on-the-fly) - patrz  opis kontrolera przełącznika nożnego Footswitch Controllerfirmy MIDI Solutions).

Router przyjmuje w sumie 10 ustawień. Ustawienia te są zapisywane według formatu priorytetowego(priority format).

Router można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Router można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Router jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 115 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Router firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowano w Kanadzie.

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821595
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Router
Twoja ocena