MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box

MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box

MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger

MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger

MIDI Solutions- Beat Indicator

MIDI Solutions- Beat Indicator

MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box

Rozdzielacz T8 firmy MIDI Solutions oferuje 8 wyjść MIDI z jednego wejścia MIDI do takich konfiguracji, w których wymagane jest transmitowanie informacji MIDI do większej ilości urządzeń MIDI.

Cena detaliczna brutto 829,00 zł
SKU
SS-1692

Rozdzielacz firmy MIDI Solutions o nazwie T8 z serii MultiVoltage

Rozdzielacz o nazwie T8z serii urządzeń MultiVoltage firmy MIDI Solutions to urządzenie typu „Thru Box” z jednym wejściem i ośmioma wyjściami. Wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na wejściu MIDI rozdzielacza T8 są przesyłane do każdego z ośmiu wyjść MIDI urządzenia T8. Aktywne obwody korygują ewentualne przekłamania bitowe danych MIDI, które mogły wystąpić na wejściu, zapewniając niezawodne działanie w zastosowaniach, które wymagają konfiguracji łańcuchowej lub użycia długich kabli.

Urządzenie T8 jest zasilane przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.

Waga: 1.9 kg 
Wymiary: 483 x 171 x 44 mm 

Więcej informacji o urządzeniu T8 firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821687
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- T8-output MIDI Thru Box
Twoja ocena