MIDI Solutions- Thru V2

MIDI Solutions- Thru V2

MIDI Solutions- Velocity Converter

MIDI Solutions- Velocity Converter

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions- Thru V2

Ocena:
100% of 100

Rozdzielacz o nazwie Thru firmy  MIDI Solutions zapewnia przysyłanie sygnału MIDI z jednego wejścia na 2 wyjścia MIDI. Użyteczne w przypadku, gdy potrzebujemy  dodatkowych wyjść MIDI w dowolnym punkcie naszego łańcucha  MIDI.

Cena detaliczna brutto 199,00 zł
SKU
SS-1691

Rozdzielacz o nazwie Thruz serii urządzeń MultiVoltage firmy MIDI Solutions to urządzenie typu „Thru Box” z jednym wejściem i dwoma wyjściami. Wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na wejściu MIDI są przesyłane do obydwu wyjść MIDI urządzenia Thru. Aktywne obwody korygują ewentualne przekłamania bitowe danych MIDI, które mogły wystąpić na wejściu, zapewniając niezawodne działanie w zastosowaniach, które wymagają konfiguracji łańcuchowej lub użycia długich kabli. 

Urządzenie Thru Box jest zasilane przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.

Waga: 114 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 


Więcej informacji o urządzeniu Thru firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowany w Kanadzie.

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821502
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Thru V2
Twoja ocena