print_v3_cobalt_blue_inversed

Oficjalny dystrybutor firm MIDIPLUS, BOYA, POLYEND, EDITORS KEYS, MIDI SOLUTIONS, DJ TECHTOOLS, AirTurn, JOUE, THE ONE (Smart Piano) oprogramowania Image Line (FL STUDIO) , PG MUSIC (Band In a Box), innowacyjnych bezprzewodowych mikrofonów do urządzeń mobilnych firmy AmpRidge oraz wielu innych. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment produktów do studia nagraniowego, na estrade oraz całą gamę produktów dla twórców szeroko pojętych produkcji filmowych. Od Interfejsów audio i midi poprzez kontrolery midi, mikrofony studyjne, zestawy bezprzewodowe,  oprogramowanie muzyczne aż po monitory studyjne i słuchawki.

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów dla różnego rodzaju studiów nagraniowych (domowych, projektowych i profesjonalnych), artystów, domów kultury, teatrów, filharmonii, mediów poprzez sieć najlepszych sklepów muzycznych w Polsce

SOUND STATION to:

- dostęp do profesjonalnych i innowacyjnych produktów
- natychmiastowa wysyłka zamówionych produktów
- wsparcie przed w trakcie i po zakupie
- autoryzowany szybki serwis dystrybuowanych produktów

Jesteśmy dumni ze współpracy z tak rozwojowymi, profesjonalnymi i innowacyjnymi producentami oprogramowania i sprzętu muzycznego. Cieszymy się, że możemy reprezentować ich interesy na terenie naszego kraju.

sklepy-min

Sieć sprzedaży:

Jako dystrybutor dokładamy wszelkich starań, aby w naszej sieci sprzedaży znajdowały się wyłącznie wyspecjalizowane, profesjonalne i prokonsumenckie sklepy. 

Kupując w sklepach naszych autoryzowanych partnerów masz pewność, że spotkasz się z przyjazną, znającą się na rzeczy i uczciwą obsługą. Będzisz mógł skorzystać ze specjalistycznej wiedzy sprzedawców w przypadku potrzeby otrzymania wsparcia technicznego.

Tutaj znajdziesz listę sklepów:

https://soundstation.pl/pl/shopconnect/shopPlace/info/

Jeśli prowadzisz wyspecjalizowany sklep ze sprzętem muzycznym/audio/oprogramowaniem i chcesz zostać autoryzowanym sprzedawcą dystrybuowanych przez nas marek, zachęcamy do rejestracji w naszym systemie. Po pozytywnej weryfikacji będziesz miał możliwość korzystania z naszego B2B.

https://soundstation.pl/pl/aw_ca/company/create/