AirTurn AT-104

AirTurn AT-104

Airturn Quad 500 bezprzewodowy kontroler

Airturn QUAD 500 - poczwórny kontroler

AirTurn AT-104

Ocena:
100% of 100

AirTurn AT-104 to zestaw odbiornika i nadajnika Bluetooth. Dzięki niemu możesz korzystać z komputerów które nie posiadają wbudowanego Bluetootha z bezprzewodowych kontrolerów Airturn. 

Cena detaliczna brutto 119,00 zł
SKU
SS-1936

AirTurn AT-104

At-104 to zestaw odbiornika i nadajnika Bluetooth. Dzięki niemu możesz korzystać z komputerów które nie posiadają wbudowanego Bluetootha z bezprzewodowych kontrolerów Airturn. 

Bezprzewodowego nadajnika AT-104, który łączy się z jednym lub dwoma chwilowymi przełącznikami nożnymi (przełączniki nożne dostępne osobno jako zakup dodatkowy)
Bezprzewodowy odbiornik USB, który podłącza się do portu USB komputera.
Cechy

Łatwy w użyciu, bez konieczności instalowania oprogramowania! Wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB komputera z systemem Windows lub MAC i podłączyć nadajnik do szerokiej gamy przełączników chwilowych i pedałów za pomocą kabli 1/4 cala męski-męski.
AirTurn AT-104 może być używany z jednym przełącznikiem nożnym, aby obracać się tylko do przodu, lub z dwoma przełącznikami nożnymi, aby obracać się do przodu i do tyłu.
Każdy nadajnik i odbiornik jest sparowany z unikalnym identyfikatorem, co pozwala na używanie wielu AirTurnów w tej samej przestrzeni. Idealny dla zespołów i dużych zespołów muzycznych.
Nadajnik AirTurn AT-104 działa na 2 bateriach AA do kilku tygodni (rzeczywiste zużycie może się różnić).
Bezprzewodowy zasięg działania pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem USB wynosi około 100 stóp.
AirTurn AT-104 będzie współpracował z większością przełączników chwilowych, które posiadają wtyczkę audio 1/4". AirTurn AT-104 wyczuwa, czy przełącznik jest normalnie otwarty czy zamknięty (często nazywany polaryzacją w przełącznikach muzycznych). Ponieważ niektóre przełączniki mają różny stopień odbicia lub słabe styki, sprawdź tutaj listę zalecanych przez AirTurn przełączników nożnych.

AirTurn AT-104 jest kompatybilny tylko z Windows 10, Windows Vista, Windows 7, Surface RT i Windows 8 - nie jest kompatybilny z Windows XP lub urządzeniami iOS, takimi jak iPad (dla kontrolerów iPad i iOS, zobacz Bluetooth AirTurn for Tablets and Computers)

Więcej informacji
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AirTurn AT-104
Twoja ocena