Airturn Quad 500 bezprzewodowy kontroler

Airturn QUAD 500 - poczwórny kontroler

AirTurn DUO 500

AirTurn DUO 500

AirTurn AT-104

AirTurn AT-104

Airturn QUAD 500 - poczwórny kontroler

Ocena:
100% of 100

Teraz, dzięki technologii Bluetooth 5, możesz uzyskać większą moc, szybkość i zasięg swojego zestawu.

Ciesz się ponad 200 godzinami pracy po każdym naładowaniu akumulatora oraz jeszcze szybszym i bardziej responsywnym działaniem.

Zgrabny, cichy i profesjonalny bezprzewodowy przełącznik nożny.

Przewracanie stron, czytanie muzyki, przewijanie tekstów i zakładek

Sterowanie aplikacjami do prezentacji i teleprompterem

Wywoływanie dźwięku i efektów

Nagrywaj wideo, zdjęcia i nie tylko!

Cena detaliczna brutto 649,00 zł
SKU
SS-1935

Najlepszy kontroler Bluetooth - Airturn QUAD500


Urządzenie AirTurn QUAD 500 powstało ponad dziesięć lat temu jako prosty przewijak stron dla czytników nut. Obecnie stał się najlepszym przewijakiem na rynku dzięki wysokiej jakości i trwałej konstrukcji. Dzięki wyczuwalnym, cichym przełącznikom, QUAD 500 jest niemal niezniszczalny. QUAD 500 ma dłuższą żywotność baterii, większy zasięg i szybszą łączność niż jego poprzedni model i konkurencja. Dodatkowo, jest w pełni konfigurowalny pod kątem naciśnięć klawiszy, skrótów klawiszowych, rodzajów przełączania, MIDI i wielu innych!

W zależności od wybranej aplikacji lub oprogramowania, możesz robić więcej niż tylko przewracać strony. Możesz przewijać teksty piosenek i tabulatury, uruchamiać i zatrzymywać backtracki, metronomy i wiele więcej.

QUAD 500 to profesjonalny wybór do przejęcia kontroli nad Twoim tabletem lub komputerem.

Cicha Praca

Najlepszy pedał Bluetooth do cichego grania i nagrywania w studio
AirTurn QUAD 500 jest wyjątkowy w przypadku kameralnych występów i nagrań studyjnych, kiedy najważniejsza jest cicha praca. Przewracaj strony, wywołuj podkłady muzyczne, nakładaj efekty i wiele więcej, nie odwracając uwagi od swojego występu!

Pełna kontrola

Sterowanie bez użycia rąk dla teleprompterów i prezentacji
Korzystanie z telepromptera stało się popularnym rozwiązaniem ze względu na łatwy i niedrogi dostęp do aplikacji i tabletów. Jednak kontrolowanie przewijania skryptu nadal stanowi wyzwanie. Używając AirTurn QUAD 500 z aplikacją telepromptera, można rozpocząć i zatrzymać skrypt, a nawet przyspieszyć go lub spowolnić!

Niezależnie od tego, jakie jest Twoje ulubione oprogramowanie do prezentacji - od Powerpointa po Keynote i inne - możesz mieć wolne ręce i prowadzić prezentację z pewnością siebie. Nadajnik można odłączyć, aby uzyskać wygodny, podręczny pilot do prezentacji.

Darmowa aplikacja do kontroli urządzeń

Bezprzewodowy przełącznik nożny do skrótów klawiaturowych i makr
Klawisze skrótów mogą być wygodne, a jeśli ma się dodatkowe palce, można zwiększyć szybkość i wydajność pracy. Teraz możesz skupić ręce na zadaniu i wykonywać polecenia za pomocą stopy. Za pomocą aplikacji AirTurn Manager można łatwo zaprogramować ulubione skróty lub klawisze skrótów dla programów Word, Excel, gier komputerowych, DAW i innych. Jest ona dostępna dla systemów Mac, iOS i Android w sklepie Apple App store lub Google Play store. Należy pamiętać, że w przypadku komputerów PC, aby zmienić ustawienia, należy najpierw połączyć się z telefonem lub tabletem.

Makra są pomocne, gdy trzeba powtórzyć frazę tekstową, umieścić wiersz kodu lub wykonać serię poleceń naraz. Te wiersze tekstu, kodu lub poleceń można przekształcić w makro. Następnie makro można przypisać do przełącznika. Teraz do tych powtarzających się czynności można użyć stopy!Wytrzymała konstrukcja

Wykonany z praktycznie niezniszczalnej mieszanki polimerów z niemechanicznymi przełącznikami.

Zasięg do 60 metrów


Maksymalny zasięg: Przy ponad 200 stopach AirTurn jest liderem w branży pod względem zasięgu działania.


Maksymalny czas pracy akumulatora

Akumulator zapewnia ponad 200 godzin gry po jednym naładowaniu, wyświetla wskaźniki stanu i wyłącza się automatycznie po wyłączeniu urządzenia głównego.
Wskaźniki stanu: Dioda LED stanu Bluetooth. Dioda LED informująca o niskim poziomie naładowania akumulatora.

Proste parowanie


Opcje parowania:

1.Wybierz parowanie otwarte, aby uzyskać natychmiastowe połączenie podczas przełączania między urządzeniami.

2.Wybierz parowanie zamknięte, aby zachować pojedyncze połączenie i zapobiec niezamierzonemu połączeniu z innymi urządzeniami.

3.Wiele urządzeń: Podłącz do ośmiu urządzeń AirTurn, aby korzystać z nich jednocześnie i uzyskać więcej opcji przełączania.

Odłączany odbiornik, który może być używany jako pilot ręczny lub z ulubionym przełącznikiem ręcznym, gryzoniowym lub nożnym.

Waga produktu: 701 gram

Wymiary produktu: 38x11.5x4cm


Gwarancja 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN682157956326
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airturn QUAD 500 - poczwórny kontroler
Twoja ocena