CKMOVA LCM2LD - podwójny mikrofon krawatowy na Lightning

CKMOVA LCM2LD - podwójny mikrofon krawatowy na Lightning

CKMOVA LCM2LD - podwójny mikrofon krawatowy na Lightning

CK MOVA LCM2LD to podwójny mikrofon krawatowy na Lightning.Połączenie te współpracuje z urządzeniami Apple, a 6 metrowy kabel nie będzie ograniczał podczas użytkowania nawet w trochę dalszej odległości. Przełącznik czułości pozwala nam zmniejszyć lub zwiększyć czułość mikrofonu o 10dB w zależności od potrzeb. Dodatkowo drugim przełącznikiem możemy włączyć filtr dolnoprzepustowy. Dzięki niemu w niesprzyjających warunkach nie zarejestrujemy wielu niepożądanych dźwięków. Wycina on częstotliwości poniżej 120Hz. Jest to świetne rozwiązanie gdy nie możemy pozwolić sobie na postprodukcję.

Cena detaliczna brutto 315,00 zł
SKU
SS-1266

CKMOVA LCM2LD

Funkcjonalność

Nieważne czy będziesz nagrywał podcasty, wywiady, prezentacje. LCM2LD to profesjonalne wielokierunkowe pojemnościowe mikrofony krawatowe które mają szeroki wachlarz zastosowań. Połączenie Lightning współpracuje z urządzeniami Apple, a 6 metrowy kabel nie będzie ograniczał podczas użytkowania nawet w trochę dalszej odległości.

Łatwość użytkowania

Dzięki funkcji Plug&Play mikrofon wystarczy podpiąć do urządzenia i od razu możemy cieszyć się jego działaniem. Filmik na Youtube Shorts? Czy dłuższy webinar w terenie? Nie ma problemu! LCM2LD zawsze będzie gotowy do pracy.

Bateria oraz zasilanie

Użytkowałeś mikrofony krawatowe i doświadczyłeś wyczerpania baterii podczas nagrania?

Z LCM2LD możesz o tym zapomnieć. Zasilanie pobiera z urządzenia do którego jest podłączony, więc ten problem to przeszłość. 

Filtr dolnoprzepustowy oraz regulacja czułości

Przełącznik czułości pozwala nam zmniejszyć lub zwiększyć czułość mikrofonu o 10dB w zależności od potrzeb.

Dodatkowo drugim przełącznikiem możemy włączyć filtr dolnoprzepustowy. Dzięki niemu w niesprzyjających warunkach nie zarejestrujemy wielu niepożądanych dźwięków. Wycina on częstotliwości poniżej 120Hz. Jest to świetne rozwiązanie gdy nie możemy pozwolić sobie na postprodukcję.

Dwa mikrofony

LCM2LD posiada dwa mikrofony, co sprawdza się podczas nagrywania w czasie aktywności fizycznej w której głowa porusza się w różnych kierunkach.

 

SPECYFIKACJE:

 Typ: Dookólny mikrofon pojemnościowy

Pasmo przenoszenia: 50Hz-20kHz

Czułość: -30dB ± 3dB (0dB=1V/Pa at 1kHz)

Impedancja wyjściowa: 2,2kΩ

Stosunek sygnału do szumu: 58dB SPL

Długość kabla: 6 metrów

Waga: 78 gram

Wymiary: 43*13*10(mm)Gwarancja 3 lata

 

Więcej informacji
Kod EAN8425526885443
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:CKMOVA LCM2LD - podwójny mikrofon krawatowy na Lightning
Twoja ocena