MIDI Solutions- Beat Converter

MIDI Solutions- Beat Converter

MIDI Solutions- Beat Indicator

MIDI Solutions- Beat Indicator

MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter

MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter

MIDI Solutions- Beat Converter

Przetwornik taktów o nazwie Beat Converter może zostać zaprogramowany do wysyłania komunikatów nutowych (Note) lub Control Change dla każdego taktu zgodnie z otrzymywanymi komunikatami zegara  MIDI Timing Clock.

Cena detaliczna brutto 579,00 zł
SKU
SS-1709

Przetwornik o nazwie Beat Converter 

Urządzenie o nazwie Beat Converter może zostać zaprogramowane do wysyłania komunikatów nutowych (Note) lub Control Change dla każdego taktu zgodnie z otrzymywanymi komunikatami zegara MIDI Clock.  W przypadku urządzeń, które umożliwiają jedynie kontrolowanie ich funkcji nabijania tempa przez komunikat nutowy (Note) lub Control Change,  pozwala to na synchronizację z urządzeniami, które wysyłają sygnał zegarowy MIDI Clock. 

Beat Converter można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Więcej informacji i kompletny opis opcji programowania urządzania można znaleźć klikając link Beat Converter Operating Instructions (.pdf file). Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Beat Converter można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Beat Converter jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). 

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821618
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Beat Converter
Twoja ocena