MIDI Solutions- Breath Controller

MIDI Solutions- Breath Controller

MIDI Solutions- Pedal Controller

MIDI Solutions- Pedal Controller

MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger

MIDI Solutions- M8-input MIDI Merger

MIDI Solutions- Breath Controller

Urządzenie o nazwie Breath Controller firmy MIDI Solutions generuje ciągłe dane MIDI z opracowanego przez firmę Yamaha kontrolera BC3A Breath Controller (TM).

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1707

Kontroler typu Breath Controller firmy MIDI Solutions

Urządzenie o nazwie Breath Controller firmy MIDI Solutions było oryginalnie zaprojektowane jako dęty (dmuchany) przetwornik MIDI wykorzystywany z kontrolerem firmy Yamaha - BC3A Breath Controller. Yamaha już nie produkuje urządzenia BC3A, natomiast firma Kelfar Technologies obecnie wytwarza taki dmuchany kontroler, który jest kompatybilny z urządzeniem Breath Controller firmy  MIDI Solutions; więcej informacji na ten temat można znaleźć klikając link Kelfar BCK-1. Breath Controller firmy MIDI Solutions będzie także współpracował ze starszymi urządzeniami BC2 firmy Yamaha. Breath Controller firmy MIDI Solutions generuje ciągłe dane  MIDI odpowiadające sile dmuchania (dęcia) w podłączony kontroler dęty.

Breath Controller może być zaprogramowany do wysyłania następujących komunikatów:

Breath Controller oferuje także parametr MIDI Echo , którą to opcję można włączyć lub wyłączyć. 

Kolejną unikalną funkcja urządzenia Breath Controller jest możliwość dodania różnej charakterystyki krzywej reakcji kontrolera BC3A na siłę dęcia. Pozwala to np. na skorygowanie działania kontrolera z nieliniowymi krzywymi reakcji bądź na uzyskanie większej czułości reakcji kontrolera na jednym końcu jego zakresu w porównaniu z przeciwległym krańcem.

Breath Controller można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Breath Controller można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne. Fabrycznie Breath Controller jest domyślnie ustawiony na wysyłanie komunikatu CC#7 (głośność) na kanale MIDI 1, natomiast parametr Echo jest domyślnie włączony (ON). 

Breath Controller jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 119 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 


Więcej informacji o urządzeniu Breath Controller firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821649
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Breath Controller
Twoja ocena