MIDI Solutions- Programmable Output Selector

MIDI Solutions- Programmable Output Selector

MIDI Solutions - Event Processor Plus

MIDI Solutions- Event Processor Plus

MIDI Solutions- Programmable Input Selector

MIDI Solutions- Programmable Input Selector

MIDI Solutions- Programmable Output Selector

Programowany selektor wyjść -  Programmable Output Selector pozwala na skierowanie komunikatów MIDI z wejścia na jedno z dwóch wyjść MIDI poprzez wciśnięcie przełącznika nożnego (footswitch) lub po otrzymywania komunikatu zmiany programu - Program Change. 

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1697

Programowany selektor wyjść - Programmable Output Selector

Programowany selektor wyjść(Programmable Output Selector) pozwala na skierowanie komunikatów MIDI z wejścia urządzenia na jedno z dwóch wyjść MIDI (wyjście OutA lub wyjście OutB). Wszystkie komunikaty MIDI lub wszystkie komunikaty MIDI poza komunikatami nutowymi, mogą być skierowane na jedno z dwóch wyjść MIDI. Aktywne wyjście jest przełączane przez przełącznik nożny (footswitch) lub inne urządzenie działające na zasadzie zwierania styków podłączone do gniazda wejściowego 1/4" jack Fsw lub po otrzymywania komunikatu MIDI o zmianie programu – MIDI Program Change. Dioda LED może zostać tak zaprogramowana, by pokazywać sygnały świetlne w różny sposób tak, by odpowiednio wskazywać aktualny status urządzenia.

Fabryczne ustawienia domyślne dla Programowanego selektora wyjść (Programmable Output Selector) są następujące:  przełączanie pomiędzy wysyłaniem wszystkich komunikatów  MIDI na wyjście OutA i wysyłaniem wszystkich komunikatów MIDI na wyjście OutB. Programowany selektor wyjść można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Więcej informacji i kompletny opis opcji programowania urządzania można znaleźć klikając link Programmable Output Selector Operating Instructions (.pdf file). Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Programowany selektor wyjśćmożna przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Programowany selektor wyjść jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs)

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821601
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Programmable Output Selector
Twoja ocena