MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions- Thru V2

MIDI Solutions- Thru V2

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

Ocena:
100% of 100

Poczwórny sumator firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Merge łączy i sumuje komunikaty MIDI z 4 wejść MIDI wysyłając je do jego 2 wyjść MIDI.

Cena detaliczna brutto 519,00 zł
SKU
SS-1696

Poczwórny sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Merge z serii MultiVoltage 

Poczwórny sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Mergez serii urządzeń MultiVoltage łączy i sumuje wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na jego czterech wejściach MIDI i wysyła taki zsumowany strumień danych MIDI do obydwu jego wyjść MIDI. Wszystkie rodzaje komunikatów MIDI są sumowane, włączając komunikaty typu System Exclusive, MIDI Clock oraz MIDI Time Code. Szybki algorytm sumowania zapewnia, że wszystkie dane MIDI są przetwarzane w sposób bardzo precyzyjny z minimalnym możliwym opóźnieniem.

SumatorQuadra Mergejest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.

Waga: 128 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Quadra Merge firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821557
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Quadra Merge V2
Twoja ocena