MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

MIDI Solutions - Thru V2

MIDI Solutions- Thru V2

MIDI Solutions - Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Quadra Merge V2

Ocena:
100% of 100

Poczwórny sumator firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Merge łączy i sumuje komunikaty MIDI z 4 wejść MIDI wysyłając je do jego 2 wyjść MIDI.

Cena detaliczna brutto 519,00 zł
SKU
SS-1696

Poczwórny sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Merge z serii MultiVoltage 

Poczwórny sumator MIDI firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Mergez serii urządzeń MultiVoltage łączy i sumuje wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na jego czterech wejściach MIDI i wysyła taki zsumowany strumień danych MIDI do obydwu jego wyjść MIDI. Wszystkie rodzaje komunikatów MIDI są sumowane, włączając komunikaty typu System Exclusive, MIDI Clock oraz MIDI Time Code. Szybki algorytm sumowania zapewnia, że wszystkie dane MIDI są przetwarzane w sposób bardzo precyzyjny z minimalnym możliwym opóźnieniem.

Sumator Quadra Merge jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.

Waga: 128 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Quadra Merge firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki

  • Quadra Merge Operating Instructions (instrukcja obsługi ENG)
  • Quadra Merge Application Examples (przykłady zastosowań):

    MIDI Solutions Mergers umożliwiają podłączenie wielu MIDI Outs lub Thrus do pojedynczego MIDI In. Na przykład, merger może być użyty do podłączenia wielu klawiatur MIDI do modułu dźwiękowego, który ma tylko jedno wejście MIDI.

    Mergery mogą być również używane do łączenia danych System Exclusive z modułów dźwiękowych z powrotem do komputerów z uruchomionymi aplikacjami edytora/biblioteki. Może to uwolnić wejścia MIDI interfejsu MIDI, które w przeciwnym razie byłyby wykorzystane przez indywidualne wyjścia MIDI każdego modułu dźwiękowego.

    Kolejnym nowatorskim zastosowaniem mergerów jest rozszerzenie możliwości mergowania patchbayów MIDI, które pozwalają na łączenie tylko dwóch wejść MIDI jednocześnie. Podłączając wyjścia patchbaya do mergera, a następnie zapętlając wyjście mergera z powrotem do patchbaya, można efektywnie dodać więcej możliwości mergowania do patchbaya. Zewnętrzny merger może działać jako dodatkowy procesor, do którego dostęp uzyskuje się po prostu poprzez zmianę konfiguracji routingu w patchbayu.

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821557
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Quadra Merge V2
Twoja ocena