MIDI Solutions - Quadra Thru V2

MIDI Solutions- Quadra Thru V2

MIDI Solutions - Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions - Pedal Controller

MIDI Solutions- Pedal Controller

MIDI Solutions- Quadra Thru V2

Ocena:
100% of 100

Kiedy potrzebujemy więcej wyjść dla danego sygnału, urządzenie Quadra Thru firmy MIDI Solutions oferuje 4 wyjścia MIDI przesyłając tam sygnały MIDI z jednego wejścia.

Cena detaliczna brutto 249,00 zł
SKU
SS-1695

Poczwórny rozdzielacz firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Thru z serii MultiVoltage 

Poczwórny rozdzielacz o nazwie Quadra Thruz serii urządzeń MultiVoltage firmy MIDI Solutions to urządzenie typu „Thru Box” z jednym wejściem i czterema wyjściami. Wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na wejściu MIDI są przesyłane do każdego z czterech wyjść MIDI urządzenia Thru. Aktywne obwody korygują ewentualne przekłamania bitowe danych MIDI, które mogły wystąpić na wejściu, zapewniając niezawodne działanie w zastosowaniach, które wymagają konfiguracji łańcuchowej lub użycia długich kabli.

MIDI Solutions Thru boxes zapewniają dodatkowe Thrusy MIDI wszędzie tam gdzie jest to wymagane w konfiguracji MIDI. Na przykład, skrzynka Thru może zapewnić połączenia do wysyłania jednego strumienia danych MIDI z klawiatury do wielu modułów dźwiękowych.

W miarę łączenia urządzeń MIDI w łańcuch, sygnały MIDI stopniowo tracą swoją integralność z powodu przechodzenia przez optoizolatory na wejściach MIDI urządzeń. MIDI Solutions Thru boxes mogą być używane do czyszczenia sygnału MIDI w każdym punkcie łańcucha, w którym zaczyna on być nierozpoznawalny (właściwie wszystkie produkty MIDI Solutions czyszczą dane MIDI w ten sposób). Należy uważać na inne Thru boxy, które wzmacniają błędy wraz z sygnałem; MIDI Solutions Thru boxy faktycznie wczytują dane i ponownie taktują je z prawidłową szybkością transmisji, eliminując wszelkie błędy, które nagromadziły się z powodu łączenia łańcuchowego lub długich przebiegów kabli.

Urządzenie Thru Box jest zasilane przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Urządzenie jest zasilane przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.


Więcej informacji o urządzeniu Quadra Thru firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:


Waga: 122 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Quadra Thru V2
Twoja ocena