MIDI Solutions- Quadra Thru V2

MIDI Solutions- Quadra Thru V2

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Dual Footswitch Controller

MIDI Solutions- Pedal Controller

MIDI Solutions- Pedal Controller

MIDI Solutions- Quadra Thru V2

Ocena:
100% of 100

Kiedy potrzebujemy więcej wyjść dla danego sygnału, urządzenie Quadra Thru firmy MIDI Solutions oferuje 4 wyjścia MIDI przesyłając tam sygnały MIDI z jednego wejścia.

Cena detaliczna brutto 249,00 zł
SKU
SS-1695

Poczwórny rozdzielacz firmy MIDI Solutions o nazwie Quadra Thru z serii MultiVoltage 

Poczwórny rozdzielacz o nazwie Quadra Thruz serii urządzeń MultiVoltage firmy MIDI Solutions to urządzenie typu „Thru Box” z jednym wejściem i czterema wyjściami. Wszystkie komunikaty MIDI pojawiające się na wejściu MIDI są przesyłane do każdego z czterech wyjść MIDI urządzenia Thru. Aktywne obwody korygują ewentualne przekłamania bitowe danych MIDI, które mogły wystąpić na wejściu, zapewniając niezawodne działanie w zastosowaniach, które wymagają konfiguracji łańcuchowej lub użycia długich kabli.

Urządzenie jest zasilane przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Produkty serii MultiVoltage firmy MIDI Solutions są kompatybilne zarówno z oryginalną specyfikacją napięciową 5V jak i z nową technologią MIDI 3.3V; więcej informacji na temat serii MultiVoltage  w linku MultiVoltage FAQ.

Waga: 122 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Quadra Thru firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Quadra Thru V2
Twoja ocena