MIDI Solutions- R8 Relay

MIDI Solutions- R8 Relay

MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter

MIDI Solutions- F8 Footswitch / MIDI Converter

MIDI Solutions- Event Processor

MIDI Solutions- Event Processor

MIDI Solutions- R8 Relay

Urządzenie o nazwie R8 firmy MIDI Solutions oferuje 8 sterowanych przez  MID styków zwieralnych, z których każdy może zostać zaprogramowany  tak, by odpowiadał na konkretny, przypisany komunikat MIDI.

Cena detaliczna brutto 1 779,00 zł
SKU
SS-1694

Urządzenie R8 firmy MIDI Solutions 

Urządzenie o nazwie R8 firmy MIDI Solutions to 8-wyjściowa jednostka przekaźnikowa kontrolowana przez MIDI – zawierająca osiem przekaźników, które mogą być zaprogramowane tak, by się otwierały lub zamykały w odpowiedzi na różne komunikaty/zdarzenia MIDI

Generowane typy zdarzeń / komunikatów MIDI są programowalne i obejmują:

W urządzeniu wykorzystano szybkie przekaźniki kontaktronowe z czasem reakcji mniejszym niż 2 ms. Styki przekaźników są obliczone na prąd 500 mA. Dostęp do styków jest realizowany przez połączenia na główce i korpusie wtyków 1/4" mono jack. Przy przełączaniu obciążeń indukcyjnych, należy mieć na uwadze środki ostrożności, które należy podjąć w celu uniknięcia problemów z  samoindukcją (back EMF).

Urządzenie R8 można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Jednostkę R8 można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Urządzenie R8 jest zasilane przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 2 kg 

Wymiary: 483 x 171 x 44 mm 

Więcej informacji o urządzeniu MIDI Solutions R8 można znaleźć klikając poniższe linki:

  • OprogramowanieProgramming Tools  - poświęcenie kilku minut na zapoznanie się z oprogramowaniem Programming Tools to znakomity sposób na poznanie możliwości urządzenia R8 firmy MIDI Solutions 
  • R8 Application Examples (przykłady zastosowań)

Wyprodukowano w Kanadzie

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821571
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- R8 Relay
Twoja ocena