MIDI Solutions- Velocity Converter

MIDI Solutions- Velocity Converter

MIDI Solutions- Relay

MIDI Solutions- Relay

MIDI Solutions- Thru V2

MIDI Solutions- Thru V2

MIDI Solutions- Velocity Converter

Przetwornik dynamiki Velocity Converter firmy MIDI Solitions może modyfikować czułość dynamiki gry (velocity) na dowolnym instrumencie MIDI używając jednej 40 ustawionych fabrycznie krzywych dynamiki bądź wg krzywej dynamiki zdefiniowanej przez użytkownika. 

Cena detaliczna brutto 599,00 zł
SKU
SS-1690

Przetwornik dynamiki gry Velocity Converter firmy MIDI Solitions wywołuje wybrane krzywe dynamiki gry (velocity curves) w odpowiedzi na przychodzące komunikaty MIDI. Krzywe te można wybierać spośród wstępnie zaprogramowanych 40 ustawień fabrycznych, bądź też użytkownik może zdefiniować własną krzywą dynamiki gry. Wśród tych 40 ustawień każdy na pewno znajdzie  rozwiązanie w zakresie wszelkich wymagań odnośnie przetwarzania parametru velocity, natomiast możliwość stworzenia krzywej użytkownika sprawia, że urządzenie Velocity Converter jest jeszcze bardziej uniwersalne, pozwalając na zaprojektowanie własnej krzywej dynamiki dostosowanej do dokładnej specyfikacji czy indywidualnych potrzeb. 

Przetwornik Velocity Converter może ustawić oddzielną krzywą dynamiki gry na każdym kanale MIDI, pozwalając na taką konfigurację, że klawiatura sterująca wysyła sygnały MIDI do kilku modułów brzmieniowych podłączonych na różnych kanałach MIDI, a poszczególne moduły mogą reagować według różnych krzywych dynamiki gry zadanych na danym kanale MIDI. 

Inną funkcją urządzenia Velocity Converter jest opcja przypisania parametrów  velocity w oparciu o wybraną przychodzącą wartość Control Change. W tym trybie, Velocity Converter zapisuje wartość wybranego komunikatu Control Change na wybranym kanale MIDI i stosuje tą wartość dla wszystkich przychodzących parametrów velocity na tym kanale MIDI. Możliwe jest także dodanie pewnego marginesu  lub progu (offset) dla tej wartości, by utrzymywać wysyłane wartości velocity powyżej określonego poziomu.

Przetwornik Velocity Converter można programować przez wysyłanie do niego komunikatów MIDI System Exclusive  (więcej szczegółów i informacji na ten temat w linku Programming FAQs). Można też zrobić to w łatwy sposób korzystając z narzędzi oprogramowania firmy MIDI Solutions -  Programming Tools. Po zaprogramowaniu, ustawienia urządzenia zostają zachowane nawet po wyłączeniu zasilania. Przetwornik Velocity Converter można przeprogramowywać nadając nowe ustawienia tak często, jak jest to potrzebne.

Velocity Converter jest zasilany przez MIDI i nie wymaga żadnych baterii ani zasilacza; współpracuje z większością urządzeń MIDI (więcej informacji na temat zasilania w linku Power FAQs). Dioda LED wskazująca status MIDI zapala się, kiedy urządzenie jest zasilane i miga, gdy przepływają przez nie dane MIDI.

Waga: 108 g 
Wymiary: 112 x 62 x 31 mm 

Więcej informacji o urządzeniu Velocity Converter firmy MIDI Solutions można znaleźć klikając poniższe linki:


Wyprodukowany w Kanadzie.

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN5904161821526
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:MIDI Solutions- Velocity Converter
Twoja ocena