MIDIPLUS- Studio 2 Interfejs Audio USB przód

MIDIPLUS- Studio 2

MIDIPLUS- Studio 4 Interfejs Audio USB przód

MIDIPLUS- Studio 4

BOYA BY-AM1 interfejs audio1

BOYA BY-AM1- interfejs audio

MIDIPLUS- Studio 2

Ocena:
100% of 100

Interfejs Audio USB- 2 wejścia, 2 wyścia audio 

Cena detaliczna brutto 559,00 zł
SKU
SS-1059

Interfejs posiada dwa wysokiej jakości przedwzmacniaczne mikrofonowe, wejścia hybrydowe XLR/TRS, zasilanie fantomowe dla mikrofonów pojemnościowych 48V oraz tryb wysoko-opornościowy dedykowany dla gitary.

Kompaktowy rozmiar, niska latencja oraz wysokiej klasy przedwzmacniacze to flagowe cechy całej serii Studio od Midiplus. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi stacjami DAW (np. Cubase, FL Studio, Bitwig, Reason, Ableton, Reaper i innmi)

Urządzenie pracuje 24-bitowo z próbkowaniem 192 kHz, otrzymując zasilanie przez USB z komputerów PC lub Mac. Jak sugeruje nazwa, interfejs ma fes wejścia, w tym dwa mikrofonowe z napięciem fantomowym.

Ciekawą funkcją Studio 2 jest możliwość jednoczesnego zasilania z dwóch portów USB (np. z komputera przez USB 2.0 i aktywnego koncentratora USB przez Power +5 V), co pozwala rozłożyć obciążenie na oba źródła napięcia. Docelowo jednak konfiguracja ta przystosowana jest do współpracy interfejsu z urządzeniami iOS (przez USB 2.0) i jednoczesne dostarczanie do interfejsu napięcia przez port Power +5 V.

Wzorcowa wręcz charakterystyka częstotliwościowa interfejsu mierzona od wejścia mikrofonowego do wyjścia liniowego, z uwzględnieniem zniekształceń harmonicznych, które są tu bardzo niskie i wyrównane.

Za konwersję analogowo-cyfrową i cyfrowo-analogową w Studio 2 odpowiada dwukanałowy kodek Cirrus Logic CS4271, charakteryzujące się zakresem dynamiki 114 dB, pozwalając na pracę 24-bitową z próbkowaniem do 192 kHz. To stosunkowo niedrogie, ale bardzo sprawnie działające układy, cieszące się dużą popularnością w środowisku projektantów sprzętu pro-audio z niższej i średniej półki cenowej.

Solidny i funkcjonalny interfejs audio/MIDI w rozsądnej cenie, który można z powodzeniem wykorzystać w domowym studiu nagrań i w ramach mobilnego systemu rejestracji i odtwarzania dźwięku. Midiplus udało się stworzyć produkt, z którym trudno jest konkurować.

Interfejs dostarczany jest wraz z programem CUBASE LE- to stacja robocza do cyfrowego odtwarzania dźwięku, umożliwiająca produkcję, tworzenie miks i mastering. Podłącz kontroler, nagraj instrument, stwórz proste aranżacje, zaprojektuj nowe dźwięki i sfinalizuj swój utwór!Główne cechy:

  • Wysokiej jakości gniazda audio: dwa wejścia i wyjścia o parametrach 24bit/192kHz 
  • Szybki port USB 2.0, nie ma potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza.
  • Dwa kolorowe wskaźniki LED pokazują wzmocnienie lub podcięcie sygnału wejściowego.
  • Dwukolumnowe wskaźniki LED pokazują poziom sygnału wejściowego w czasie rzeczywistym. 
  • Głośność sygnału do słuchawek i wyjścia głównego może być regulowana indywidualnie. 
  • Nie ma opóźnienia między sprzętowym sygnałem wejściowym a bezpośrednim sygnałem wyjściowym 
  • Współpraca z komputerami Mac OS X  oraz PC z systemem Windows
  • dostarczany z programem CUBASE LE
  • Wymiary: 18.7 x 13.5 x 4.8 (cm)
  • Waga: 0. 69(kg)

  Gwarancja: 3 lata

  Więcej informacji
  Kolor podstawowySzary
  Napisz własną recenzję
  Napisz opinię o produkcie:MIDIPLUS- Studio 2
  Twoja ocena