THE ONE- Piano Hi-Lite

THE ONE- Piano Hi-Lite

MIDIPLUS- SPY Pedał SPY kontroler przód

MIDIPLUS- SPY

THE ONE- Piano Hi-Lite

Ocena:
100% of 100

Urządzenie typu „Smart piano” do nauki gry na pianinie, Listwa z diodami LED nadkładana na tradycyjną klawiaturę instrumentu 

Cena detaliczna brutto 1 139,00 zł
SKU
SS-1031

Urządzenie typu „Smart piano” do nauki gry na pianinie, Listwa z diodami LED nadkładana na tradycyjną klawiaturę instrumentu 

The ONE Piano Hi-Lite to pierwsze urządzenie tego rodzaju do nauki gry na pianinie, które zapewnia intuicyjną metodę nauki gry na instrumencie klawiszowym.

Przekształca każdą standardową klawiaturę fortepianową z 88 klawiszami w inteligentny system, który integruje się ze specjalną aplikacją na tablecie lub smartfonie umożliwiając rozpoczęcie innowacyjnej nauki gry i zagranie pierwszego utworu dosłownie w kilka minut.

PRZEDSTAWIAMY PIANO HI-LITE

Pierwsze tego typu urządzenie do nauki grania na pianinie, które pomoże w rozpoczęciu przygody z muzyką i w innowacyjny sposób pokaże jak zagrać ulubione utwory na każdej standardowej klawiaturze fortepianowej z 88 klawiszami. 

Piano Hi-Lite

 • Szybka nauka gry 
 • Pasuje do każdej standardowej klawiatury fortepianowej z 88 klawiszami 
 • Nie ma konieczności stałej instalacji 

Każdy może rozpocząć naukę gry 

Wystarczy umieścić urządzenie Piano Hi-Lite na klawiaturze swojego instrumentu klawiszowego i grać w takt podświetlanych diod LED wskazujących, które klawisze należy wcisnąć w danym momencie.

 • Rozpocznij grę od razu – Wystarczy podążać za kolejno zapalającymi się diodami LED i naciskać korespondujące klawisze by skrócić czas nauki gry z tygodni do minut 
 • Zabawne gry i lekcje – Wybierz jedną z nagranych na wideo lekcji bądź jeden z arkuszy z zapisem nutowym zintegrowanym z prowadzącymi diodami LED podpowiadającym jak grać, lub jedną z zabawnych gier edukacyjnych. 
 • Łatwość w użyciu – Brak konieczności instalacji; wystarczy umieścić listwę z urządzeniem na górze klawiatury posiadanego instrumentu 
 • Pasuje do standardowej klawiatury z 88 klawiszami – urządzenie jest kompatybilne z DOWOLNĄ standardową klawiaturą każdego instrumentu czy keyboardu (posiadającego 88 pełnych klawiszy)
 • Kompatybilność z systemami iOS i Android – Urządzenie jest zgodne z systemami iOS oraz Android, współpracuje z tabletami i smartfonami 
 • Połączenie przez Bluetooth lub kabel – kompatybilność z urządzeniami w systemie Bluetooth 4.0+ oraz przez gniazdo MicroUSB 

Sprawdzone metody nauki gry, uwielbiane przez uczniów na całym świecie  

Ponad 200.000 użytkowników systemu ONE Piano

Od początkujących do zaawansowanych, bez ograniczeń wiekowych, od 3-latków do emerytów  – każdy może nauczyć się grać niezależnie od wieku! 

Pozytywne opinie od uznanych autorytetów w zakresie nauki gry:

Joseph Hoffman – Twórca akademii Hoffman Academy oraz metody nauki gry Hoffman Method

„Ogólnie można powiedzieć, że jest to znakomity wybór metody nauki gry na pianinie zarówno dla początkujących, jak i nawet bardziej zaawansowanych pianistów, którzy chcą poznać coś nowego”  

Gee Wang

Profesor Uniwersytetu Stanford (Wydział Muzyczny), Założyciel Smule (aplikacja muzyczna używana przez ponad 150 milionów użytkowników)

 „Piękno tej technologii polega na tym, że ma bardzo niski próg wejścia, co oznacza, że dużo więcej osób może poznać i wejść do wspaniałego świata muzyki. I to właśnie głównie osiągnięcie i zaleta systemu The ONE.”

Mary Anne

Założycielka Mama Smiles, pisarka i ekspertka ds. rodziny i wychowania 

„Jestem podekscytowana faktem, że pojawiły się takie urządzenia jak The ONE Smart Piano, które sprawiają, że edukacja muzyczna staje się dużo bardziej dostępna i przystępna dla dzieci i dorosłych, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej” 

--

 • Interaktywna gra z użyciem tabletu lub smartfona – użytkownik jest na bieżąco informowany i prowadzony przez aplikację 
 • Wystarczy grać zgodnie z zapalającymi się w takt muzyki diodami LED, które podpowiadają jakie klawisze naciskać, by zacząć grę na pianinie w zasadzie od razu. 
 • Przyjazne lekcje szybko pozwolą nauczyć się, jak zagrać ulubiony utwór, dostarczając przy tym wiele zabawy, przyjemności i satysfakcji. 
 • Do wyboru są, między innymi, interaktywne wideo-lekcje, arkusze z zapisem nutowym zsynchronizowanym z systemem podświetlanych diod LED oraz gry edukacyjne. 
 • Urządzenie pasuje do każdej standardowej klawiatury z 88 klawiszami 
 • Nie ma konieczności stałej instalacji. Wystarczy położyć listwę urządzenia Hi-Lite na górze klawiatury Twojego instrumentu.  
 • Kompatybilność z systemami iOS oraz Android. Współpraca z tabletami i spartfonami, przez kabel lub bluetooth.  
 • Do wyboru ponad 3000 bezpłatnych arkuszy z zapisem nutowym; można też dokupić nuty do najnowszych światowych przebojów.  
 • Aplikacja „Smart Piano App” oferuje wiele trybów, takich jak wyświetlanie zapisu nutowego zsynchronizowanego z systemem diod LED podświetlanych odpowiednio do partytury, interaktywne wideo-lekcje, zabawne gry edukacyjne, itd. Wybierz to, co lubisz najbardziej. 

JAK TO DZIAŁA: 

Rozpoczęcie gry w 3 łatwych krokach

KROK 1: Umieść listwę urządzenia na klawiaturze swojego instrumentu 

KROK 2: Podłącz zasilanie  

KROK 3: Uruchom aplikację  


Konstrukcja urządzenia:

1 Świecące diody LED

2 Moduł Bluetooth

3 Czujnik laserowy


Co znajdziemy w zestawie:

Opakowanie kartonowe x 1 

Listwa Hi-Lite x 1

Zasilacz  x 1 

Instrukcja obsługi po Polsku x 1 

Instrukcja obsługi do aplikacji po Polsku x1

Kabel do przesyłania danych x 1 

Adapter kablowy x 1 ( Android OTG)

Uwaga! widoczne na zdjęciach instrumenty klawiszowe nie są częścią zestawu. Obrazują przykadowe zastosowania listwy HI-LITE.


Dane dechniczne:

wymiary (dł. x szer. x wys.): 1226 mm x 21,8mm x 21,2 mm

88 diod led świecących na czerwono i niebiesko

sposób połączenia: kabel micro USB, Bluetooth 4.0

waga: 0,5 kg


Gwarancja: 3 lata


Więcej informacji
Kod EAN6931477201475
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:THE ONE- Piano Hi-Lite
Twoja ocena