BOYA BY-VG350-zestaw wideo przód

BOYA BY-VG350

BOYA BY-VG330 zestaw wideo przód

BOYA BY-VG330

BOYA BY-BM3051S

BOYA BY-BM3051S

BOYA BY-VG350

BOYA BY-VG350 to uniwersalny zestaw wideo do smartfonów z lampą led. Lekka i kompaktowa konstrukcja, bardzo wygodna do nagrań w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Cena detaliczna brutto 309,00 zł
SKU
SS-1340

BOYA BY-VG350 to uniwersalny zestaw wideo do smartfonów. Lekka i kompaktowa konstrukcja, bardzo wygodna do nagrań w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

VG350 to bezproblemowe rozwiązanie audio bez kompromisów w zakresie dźwięku. Doskonale nadaje się do nagrywania filmów, tworzenia vlogów, podcastów i nie tylko.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • Mikrofon pojemnościowy BY-MM1+zmodernizowany superkardioidalny mikrofon pojemnościowy, który zapewnia niższy poziom szumów i dźwięk o wyższej czułości w smartfonach, tabletach, lustrzankach cyfrowych, kamerach konsumenckich, komputerach PC i nie tylko. Ze względu na działanie plug and play i brak wymaganej baterii, BY-MM1 + jest idealnym rozwiązaniem audio dla mobilnych dziennikarzy, vlogerów i hobbystów wideo. Wyjście słuchawkowe 3,5 mm pozwala użytkownikom monitorować i odtwarzać dźwięk za pomocą zgodnych aplikacji, dzięki czemu można zapewnić integralność dźwięku.
  • Uchwyt przeciwwstrząsowy do mikrofonu- zapewnia niezawodną i solidną konstrukcję, skutecznie eliminując hałas z wibracji i obsługi aparatu 
  • Uchwyt zaciskowy do smartfonu na głowicy kuklowej- pasuje do większości smartfonów 
  • Lampa oświetleniowa LED- do oświetlania nagrywanego miejsca/ osoby.
  • Ministatyw na całość- stabilny i umożliwający zamontowanie całego zestawu.

 

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN6971008027006
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BOYA BY-VG350
Twoja ocena