Boya BY-CM5

Boya BY-CM5

Boya-BY-PM500W bezprzewodowy mikrofon na usb

Boya BY-PM500W

Boya BY-CM5

Boya BY-CM5 to tani mikrofon pojemnościowy na USB. W tym przedziale cenowym jest jednym z lepszych wyborów jakościowych.

Cena detaliczna brutto 299,00 zł
SKU
SS-1914

BOYA BY-CM5 to mikrofon pojemnościowy USB, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk we wszystkich zastosowaniach nagraniowych, takich jak podcasting, live-streaming, nagrywanie w domowym studio, wideokonferencje i inne.

BY-CM5 został wyposażony w przycisk dotykowy, który ułatwia użytkownikom przełączanie między biegunami kardioidalnym i dookólnym. Ustawienie kardioidalne pozwala odrzucić szumy poza osią, minimalizując tonację pomieszczenia nawet podczas mówienia bezpośrednio do mikrofonu. Nadaje się on do podcastów, nagrywania wokalu i instrumentów. Wybierz ustawienie dookólne, aby przechwytywać dźwięk dookoła kapsuły, co doskonale sprawdza się w pracy z wieloma głosami, np. podczas wywiadów i wideokonferencji.

Dzięki dołączonym kablom USB-A i USB-C, wystarczy podłączyć i można zaczynać. BY-CM5 jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, tabletów ze złączem USB-C oraz komputerów PC, Mac/Windows.

Zintegrowane z wielofunkcyjnym pokrętłem, użytkownicy mogą kontrolować wszystkie funkcje nagrywania za pomocą jednego pokrętła. Trzy kolorowe diody, niebieska, fioletowa i czerwona, służą do reprezentowania odpowiednio regulacji głośności, wzmocnienia i wyciszenia.

BY-CM5 jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm z funkcją monitorowania bez opóźnień, co umożliwia sprawdzanie nagrywanego dźwięku i natychmiastowe wprowadzanie poprawek. Wystarczy podłączyć słuchawki do gniazda 3,5 mm w mikrofonie.


Specyfikacje: 


 Charakterystyka Cardioid/Omnidirectional
 Zakres częstotliwości 20-20000Hz
 Czułość -37dB(0dB=1V/Pa,1kHz 1Pa)
 Pobór mocy 5V/70mA
 Sygnał/szumy 82dB
 Max. SPL 110dB
 Zakres kontroli czułości 0~54dB
 Próbkowanie 48kHz
 Bit Depth 24bit
 Wyjście słuchawkowe 1/8'' (3.5mm) jack
 Wyjście Audio Type-C
 Wymiary 98.4x97.5x209.1mm
 Waga 570g


Więcej informacji
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Boya BY-CM5
Twoja ocena