BOYA BY-M100UC- mikrofon ze złączem USB-C

BOYA BY-M100UC- mikrofon ze złączem USB-C

BOYA BY-M100D- mikrofon ze złączem Lighting

BOYA BY-M100D- mikrofon ze złączem Lighting

BOYA BY-VG380

BOYA BY-VG380

BOYA BY-M100UC- mikrofon ze złączem USB-C

BY-M100 posiada wtyczkę mini TRS 3,5 mm przymocowaną do korpusu mikrofonu, umożliwiającą podłączenie go bezpośrednio do wejścia lustrzanki cyfrowej, aparatu bezlusterkowego lub przenośnego rejestratora audio.

Cena detaliczna brutto 149,00 zł
SKU
SS-1393

Ulepsz jakość przechwytywania dźwięku swojego smartfona lub tabletu z systemem Android, zachowując prostotę i prostotę sprzętu dzięki ultrakompaktowemu mikrofonowi pojemnościowemu BOYA BY-M100UC . Mając około 3 cale, ten niewielki i niezwykle lekki mikrofon można dodać do konfiguracji i pozostać prawie niezauważalny. Ponieważ działa na zasilaniu z magistrali z urządzenia i nie ma żadnych elementów sterujących do skonfigurowania, zapewnia naprawdę łatwą obsługę typu plug-and-play. Wbudowany przetwornik analogowo-cyfrowy działa z rozdzielczością 16 bitów / 48 kHz, zapewniając zgodność z większością programów do nagrywania i przesyłania strumieniowego.

Korpus mikrofonu jest wyposażony w męskie złącze USB typu C, które można podłączyć bezpośrednio do portu USB typu C w smartfonie lub tablecie z systemem Android. Dzięki temu BY-M100UC omija potrzebę montażu akcesoriów i kabli audio. Głowica mikrofonu obraca się do 180 stopni w celu szybkiego i optymalnego pozycjonowania. Przymocuj dostarczoną piankową szybę przednią, aby zmniejszyć hałas powodowany przez wiatr i wentylatory.

Dla smartfonów i tabletów z systemem Android

BY-M100UC posiada złącze USB typu C dołączone do korpusu mikrofonu, umożliwiające bezpośrednie podłączenie do odpowiedniego portu USB typu C smartfona lub tabletu z systemem Android.

Obsługa Plug-and-Play

Ponieważ działa na zasilaniu z magistrali dostarczanej przez Twoje urządzenie, BY-M100UC nie wymaga baterii do działania. Ponadto nie ma przełączników, przycisków ani pokręteł do konfiguracji.

Wielokierunkowa kapsuła skraplacza

Wykorzystując kapsułę pojemnościową z dookólną charakterystyką biegunową, mikrofon BY-M100UC jest w stanie przechwytywać dźwięk ze wszystkich kierunków. Jego pasmo przenoszenia od 50 Hz do 18 kHz umożliwia nagrywanie w pełnym spektrum mowy i dźwięków otoczenia.

Obrotowa głowica

Dzięki regulowanej głowicy, która obraca się o 180 stopni, mikrofon można łatwo ustawić.

Wbudowany konwerter A / D

Wbudowany przetwornik analogowo-cyfrowy działa z rozdzielczością 16 bitów / 48 kHz, zapewniając bezstratne cyfrowe nagrywanie dźwięku i zgodność z większością aplikacji audio / wideo.

Dane techniczne:
Pasmo przenoszenia: 50 Hz do 18 kHz
Charakterystyka: dookólna
Stosunek sugnału do szumu: 65 dB
Złącze: USB-C
Waga: 9 gram

W zestawie:

  • 1x mikrofon
  • 1x piankowa osłona przeciwietrzna
  • 1x etui

Gwarancja: 3 lata

Więcej informacji
Kod EAN6971008027594
Kolor podstawowyCzarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:BOYA BY-M100UC- mikrofon ze złączem USB-C
Twoja ocena